54
Maemo Linux
  • REPS0L
    #14
    n97et, meg a symibant keresztbe lenyeli szvsz, bár kitudja mithoz a symiban 4 ;)
  • solo
    #13
    JObban tetszk mint az n97, és ha lenne rá alkalmam cserélném is: D
    De mivel nincs n97 em, csak n95 öm, így nem cserélem:]
    De am nagyon tetszik:P
  • passatgt
    #12
    lehet bele simet rakni, szóval nem szóltam:)
  • passatgt
    #11
    ez nem csak ilyen internet tábla?

    legalábbis n770 meg n800-al nem nagyon lehetett telefonálni, szerintem ezzel sem lehet, max skype-on
  • REPS0L
    #10
    akik nem csak telefonálásra használják ezeket a készülékeket, annak fontos a nagy tudás, az n97 is 1xx.xxxFt, de az nem is kéne, de ez a rendszer nagyon jónak tűnik... Én sem a megjelenés napján venném, ha venném...
  • schrank
    #9
    minák hd egy 3" kijelzőre te idióta ...
  • King of Roads
    #8
    150ezer? mijaszarez? ma már lassan számítógép is fölösleges ezexerint mert ezekkel a mai telókkal mindent lehet csak telefonálni nem nem rég lett lecserélve egy régi sonym de ha nem kaptam volna még jó pár évig nem lett volna új telóm az tuti...
  • ZilogR
    #7
    Nekem egy N770 van. Bizonymondomnéktek: kár, h nincs rá XP emulátor, mert hiányoznak a megszokott programok. Hiába küzdenek ezekkel a kisfos oprendszerekkel, én szeretek a megszokott WinXP környezetben, WinXP alatt futó progikkal dolgozni.

    Ja: imádom a Palm OS és Symbian OS-es gépeimet, de ha komoly munka van, akkor WinXP.
  • gyepesjoint
    #6
    telefonálni lehet még rajta?
  • szucsy89
    #5
    wow, ez az új rendszer tényleg jobban néz ki...azért egy n97et se dobnék el ha nekemvágnák
  • Montanosz
    #4
    inkább várom a LG-BL40 HD felbontással))
    igaz pénzem úgysem lesz rá(((
  • kovacsgellert
    #3
    Nagy fejlődés N97-ről egyből N900-ra. :P
  • Csabesz6
    #2
    nem kéne, pláne 150ezerért:)
  • REPS0L
    #1


    A mobile-review.com oldal tengernyi élőfotót és képernyőképet publikált a szeptember 2-án bejelentésre kerülő Nokia RX-51, vagyis N900 készülékről, mely egy új fejezet nyitányát is jelenti a cég életében. A Series 60 platform egyre inkább biztosra vehető, hogy a középmezőnybe vándorol, miközben a felsőbb kategóriákban átveszi helyét a Maemo Linux sokkal légiesebb kezelőfelülete. A két hét múlva hivatalosan is leleplezésre kerülő Nokia RX-51 a Nokia N97-hez hasonló kialakítást mutat, ám számos ponton el is tér attól: az előlapon nincsenek híváskezelő gombok, a QWERTY gombsor elrendezése megváltozott, valamint kinyitáskor elhajló billentyűzet helyett N86-ból is ismert állványfunkciót kapott.
    A jövevény teljesen részletes specifikációját egyelőre nem leplezte le az orosz oldal, de a 800x480 képpontos érintőkijelző, teljes QWERTY gombsor, 5 megapixeles kamera, GPS, WLAN és sztereó Bluetooth modul, 32 GB kapacitású microSD kártyával bővíthető 32 GB belső memória, ARM Cortex-A8 processzor, tévékimenet, 1.320 mAh kapacitású akkumulátor és a töltési funkcióval is rendelkező microUSB csatlakozó jelenléte már biztosra vehető. A még nem végleges állapotú készülék rengeteg képi hatást használó felülete lényegesen gyorsabbnak és plasztikusabbnak tűnt, mint az N97 Series 60 Touch megoldása, melyet az orosz oldal az Apple iPhone kényelmével említett egy lapon, miközben küllemében teljesen eltérő alapokra építkezik. A stabil böngészővel és fejlett kezelőfelülettel rendelkező Nokia RX-51 várhatóan az év végétől lesz kapható 550 euró, azaz 150.000 forint körüli áron.


    107 képet be nem fogok ide linkelni de ha rákattintotok az alábbi linkre akkor az összeset megnézhetitek:)
    katt