43
Fable 3 bejelentve.
  • The Protector
    #43
    Magas szintre fejlessz egy képességet.Szerintem a sütéssel lehet a legtöbbet.
    Vegyél házakat,sokat,és add ki albérletnek.
  • akyyy
    #42
    hgy lehet sok pénzt szerezni normális módon?
    eddig is alig volt pénz, erre a kincstárt lenulláztam az adó miatt, és még az iskola miatt adóságba is tettem xD

    az én vagyonom meg kb 50ezer. lantozás jól keres, de biztos akad valami tuti tipp.
  • Tcsm
    #41
    Üdv,most,hogy ingyen meg lehet szerezni xbox-ra a játékot azt szeretném kérdezni,hogy megéri-e ezt választani?Mivel a kommenterektől nem sok jót hallottam róla.
    A patchek javítanak rajta?
  • balu999
    #40
    Sziasztok
    Lenne egy kérdésem.Térképen látok 2 várost amit nem érek el , nem tudok oda utazni .

    Az egyik az a tengerparton van egy öbölben.

    A másik malommezőtől északra.

    Hogy jutok oda?
    Ráadásul az öbölbe lévő városban küldetést is jelez , bár a sztorit már végig vittem.
  • mikromanus
    #39
    Ha a konzolportolós 30 FPS korlátra gondolsz, akkor az PC-n kikapcsolható. Azt hiszem valamelyik ini, vagy cfg fájlban kell módosítgatni. Keress rá a neten! Fejből nem megy.
    Ja, hogy konzol topic? Akkro marad a 30 irdatlan mennyiségű FPS. Vagy másra gondolsz? :)
  • Empty
    #38
    A játéknak a furcsa "lassultságára" van valami megoldás?
  • hemmis
    #37
    bocs nem látom a fától az erdőt de már megtaláltam azért köszi
  • hemmis
    #36
    azt tudja valaki hogy hol találom a játék mentéseit hogy hova rakja el mert szeretném külön elmenteni köszi
  • mikromanus
    #35
    Ha a jó oldalt akarod végigvinni, vagy pedig meg akarod menteni a népet, hogy a végén is legyen kit sanyargatni, akkor adakoznod kell majd mindenképp valamennyit. Jobb nem a végére hagyni a pénzgyűjtést. A játékban az alábbi pénzszerzési lehetőségek vannak:
    - talált vagy máshol vett értéktárgyak eladása a zálogházban: satnya és egyszeri pénzmennyiség
    - ezüstkulcsos ládák és démonkapu: 50-75k aranyak vannak a 10-15 kulcsos ládákban. Ha már te vagy az uralkodó, akkor az egyik démonkapu mögött találhatsz 1 millió aranyat.
    - munkajövedelem: viszonylag egyszerű és gyors, de önmagában ezzel nem fogsz országot menteni. Ahogy mész előre a főszálban, úgy fejleszthetőek magasabb szintre a mesterségek. Azt hiszem a lugaskői ellenállásnál lehet mesterszintű pite/kovács/lant félistenné válni. :D (előtte csak a legszükségesebbeket dolgoztam le, utána keményen rányomultam).
    - bérleti díjak és boltok árai: A saját ingatlanjaidat bérbe adhatod. Ez kb 5 percenként fix összeggel gyarapítja a kasszádat. Sok befektetés kell, de ezzel lehet hosszú távon leginkább kaszálni. Az árszínvonal módosítható. Csak "darabszám" számít településenként. Ha ugyanannyit csökkentesz, mint növelsz másik üzletben/háznál, akkor mindenki ugyanannyira szeret mint addig. Épp lehet sanyargatni a népet, de akkor nem lesz nagy a megbecsülésed.


    Összességében minnél hamarabb elvittem a karakteremet az ellenállással való első találkozásig és onnan pitézés-kulcskereséss-kulcsos léda nyitogatással szedtem annyi pénzt össze amivel fellvásároltam a legtöbb üzletet és házat. Meg persze módosítgattam az árakat. Ahogy nézem picit elsiettem, mert bőven lesz pluszom akkor is ha mindenkit megmentek és költekezek a nép érdekében kedvemre... :D

    A jó-rossz döntések meg kicsit felemásra sikeredtek. Szerintem attól nem leszel rossz ha majd' mindenki meghal a háborúban, de ha népszerűtlen döntéseket hozol és megszeged az igéreteidet akkro igen. Hm. No igen...

    Az idő múlásához:
    Az uralkodásod alatt a napok akkor mennek előre ha meghozod a napi döntéseidet. A játékban töltött idő alapján jönnek be a bérleti díjakból származó jövedelmeid. 5 percenként tejel a nép. Ez független attól milyen gyorsan haladsz a főszálban. A menedékben nem telik az idő. Ha elmész ebédelni és kell kis plus pénz, akkor menj valamelyik városba és hagyd ott a gépet. Dől a lé 5 percenként (ha vannak ingatlanjaid persze) :D
  • Kombinator1991
    #34
    És mondá yoda: a stötét oldal nem erősebb csak símább könnyebben járható. Nos ez így van. Ha csupa rossz döntést hozol akkor a végén már mehetsz is neki a főellenségnek és ,mindenki utál de te lehetsz a király. A csupa jó döntéssel is lenyomhatod, de ha nem teszel pár millát saját vagyonból a kincstárba akkor bizony elég durva veszteségek lesznek. Ha nagyon jó akarsz lenni, és nem készültél fel arra, hogy sok pénzed legyen előtte semmi gond. A végén lessz egy olyan, hogy elmehetsz kalandozni ahova akarsz és pótolhatod a kincstárad saját pénzböl, hogy tellik-e az idő azt nemtom, de ha tellik akkoris van százvalahány napod, szal irány a munka szedjél össze némi pénzt vásárolj be csinálj küldiket mindenkinek és pár óra (vagy nap) alatt összejön a pénz, hogy feltösd a kincstárat.
  • Seth
    #33
    Ezt a pc-s topikba kellene megérdeklődnöd
  • Aquilani8
    #32
    Sziasztok!Tegnap megvettem a Fable 3-at(ausztriában)A borító tetején fent van h Games for Windows LIVE!
    feltelepítettem, de net nélkül nem tudom elindítani. amikor rádugom a netet, elindul de bejön valami live izé.. a kérdésem: csak on line tudok vele játszani?
    válaszokat előre is köszönöm!!!!
  • Dave8814
    #31
    Csak én tartom mocskos undorító, pénzéhes dolognak, hogy nem lehet Fable 3-al játszani magyar XP-n, hanem meg kell venni a tetves Win 7-t?
  • Jude666
    #30
    már csak a magyar nyelvi fájlok kellenek (muhahahaha)
  • zola2000
    #29
    ne, csak inditsatok ujat :)
  • Totti5
    #28
    Nem bonyolult, csak kicsit hosszabb meló. Nyugodtan tedd meg a jó cselekedeteket és ne törődj a pénzel. A lényege hogy ingatlanokból és boltokból kell pótolni a kiesett összeget és mellette királyként is kell kalandozni, ahonnan elég masszív összegek fognak befolyni, de ez nem lesz elég szóval mint említettem, vegyél meg minden boltot, és adjál ki albérletbe minél több házat és a saját vagyonból pótoldt, máshogy nem fog menni. Dőlni jönni az arany:)
  • YoShoA
    #27
    Üv mindenkinek!
    Remélem tudtok segíteni mert miután királlyá koronáztak utána az a feladat h meg kell tölteni a kincstárt. Na de én a jó utat választottam eddig is és így nem nagyon jön be a pénz a JÓ döntéseimmel, csak fogy. Saját vagyonból pedig nem birom pótolni, de rossz döntésekkel pedig jönne a pénz. Még van hátra elég sok nap de nem tudom h így most mi lesz a vége és h hogyan fog feltöltődni a kincstár. Kérlek írjatok hogyha majd csak magától a küldetésektől vagy esetleg kéne valami rosszat csinálnom.
  • Csokis
    #26
    Fable III - BradyGames Official Strategy Guide
  • JaSoN HuNTeR #25
    Én játékosok fórumába inditottam ezt a topikot nem tom miért rakták át... Vissza a játékosok fórumába!!!
  • zola2000
    #24
    Oké, de ez minket hol érint? ¢_¢
  • JaSoN HuNTeR #23
    Hivatalosan is jön a Fable 3 PCre.
  • JaSoN HuNTeR #22
    Fable 3 PC valószinű. [Szerintem nem] :D
  • JaSoN HuNTeR #21
    Ja jól elfog szülni Xboxon:D De ez van,én biztos nem veszek max majd következő generációt és azt is csak PC mellé.
  • zola2000
    #20
    Ja, de mióta itt van, azóta nincs hsz... Mondjuk érdekes lesz, azt írják hogy királyok leszünk, és amilyen döntéseket hozunk attól függ hogy milyen lesz az országunk, ez még nagyon jól is elsülhet.
  • Kandurex
    #19
    Itt jobb helyen van
  • Prince23
    #18
    Várhatod :DD
  • JaSoN HuNTeR #17
    egyel is ez volt a helyzet.
  • Rundstedt17
    #16
    Várni azt lehet:D
  • JaSoN HuNTeR #15
    majd kiderül de én várom a 2őt PCre. =D
  • Totti5
    #14
    Fable 2ről sincs semmi, pedig lassan egy éves a játék, szóval idén biztos nem várható, pedig az első rész pont egy évre rá meg is jelent pécén.
  • 5c0rp330n
    #13
    ilyet senki nem mondott még sztem
  • armageddon666
    #12
    nem egy XBOX360 exkluziv játék jött ki később PCre :)
  • Prince23
    #11
    Fable 2 - 3 XBOX360 exkluziv

    nem lesz PC-re
  • 5c0rp330n
    #10
    nem tudni, még előző részről sem tudni
  • Rage47
    #9
    Szerintem nem.
  • Hegi90
    #8
    akkor most lesz pc-re, vagy nem? :)
  • 5c0rp330n
    #7
    fail
  • Cat 02 #6
    De, majd modik átrakják :p

  • Morphin
    #5
    mit tennél rá?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van külön konzol...sztem egyértelmű
  • JaSoN HuNTeR #4
    elvégre ez nem PC-s fórum rész.[Nincs is olyan] =D