39
  • Ercsi37
    #39
    tettszett a film.jol megcsinálták....
  • patyo
    #38
    imadom mindket reszet. szerintem kotelezo darab. egyetertek boomsly val
  • boomsly
    #37
    Banki Meló.

    Nekem tetszett a film. Az első is.
    Azt hiszem ez az a kategória, amikor mondhatnánk: leszarom a bevételi adatokat.
  • Barakukk
    #36
    Nekem is bejött a film.
  • koschwarz
    #35
    pont azért, hogy mindenki leírja az ő kis véleményét valamiről, de az ne az legyen, hogy a másik véleményét fikázza...
  • Loverman
    #34
    végigolvasva a kommenteket, a Brünóhoz azt tudom hozzátenni hogy igen Cohen tényleg jól adja elő a karaktereit, de ugyanaz a helyzet mint a többi filmnél, viccesebb a Da Ali G Show és abban lévő Borat illetve Brüno interjúk mint a filmek összesen. Borat film eléggé nagy csalódás volt nekem, inkább felmentem youtube-ra és egy tv-s Borat válogatástól sokkal többet kaptam
  • Loverman
    #33
    nos, hozzátettem a bevételéhez... (de csak mert az 1termes vidéki moziban csak ezt adták, az akciófilmes barátom meg szerette az első részt). egyszer nézhető volt. rosszabb amikor egy film komolyan akarja venni magát és úgy lesz sz*r. Amúgy gondolkodtam mikor láttam utoljára rossz filmet.. aztán eszembe jutott hogy a kereskedelmi csatornákon egész nyár alatt noname filmek mentek (tisztelet a kivételnek). Az egyik borzalom az Időutazó volt a viasaton
  • Zoliz
    #32
    Ki kell mondani, hogy az is beteges akinek ez a film tetszik
    Megnéztem, de töröltem is le a francba
  • nedudu
    #31
    12:7
  • TeDDyRuSh
    #30
    Természetesen SG olvasókra értettem a közönségmegosztást. A film adatai magáért beszélnek. 13 millás amcsi bevétel..uhh.. Egy DVD siker szerintem még ott lesz. Viszont itt köztünk 11-7 arányban többen vagyunk, akiknek tetszett:)
  • Demila
    #29
    szerintem állat kis film volt :) , ezt nem egy akciófilmnek kell fölfogni ,hanem egy durva GTA-s poénnak :) , aki meg erre képtelen az ne nézze meg .
  • galocza
    #28
    szerintem remek szórakozás.
    most már eltöltöttem vagy 2 és fél évtizedet "komoly" akciófilmek megtekintésével, és azokban az a vicces, hogy próbálnak komolyak maradni. ez legalább nem.
    más, de nekem a stephen dorff-féle botched jutott az eszembe róla (szintén b, szintén jó, ha vki vevő a félparódiára).
    azért kiváncsi lennék (és utólag lehet kattogni), hogyha pl a készítők névsorában szerepelne olyan név, mint tarantino vagy rodriguez, ugyanazoknak az embereknek uagyanaz lenne-e a véleménye, mint így...

    ps: végre még vki, akinek tetszett a revolver.
  • Mardel
    #27
    Á az kurva jó volt. Mikor nála van a fegyver és megállítaná a rosszfiúkat aztán elkezd rángatózni. Mondja neki Chev: You are useless. Azon a részen beszartam a röhögéstől.
  • PeterGee
    #26
    Ajánlom figyelmedbe a London vagy a Revolver című filmjeit. Mind2 nagyon jó lett.

    Ez a film pedig egy rakás fos, ha komolyan veszed egyetlen percét is. Én inkább egy akció-börleszket láttam benne.
  • winnie
    #25
    ez a film _sajnos_ nem osztja meg a közönséget. vagy..., ilyen alapon minden film megosztja. melyik nem? az nem hiszem, hogy megosztás, ha sokkal többen hánynak, mint ahányan nem.
  • TeDDyRuSh
    #24
    És

    "Magasfeszültség, sajnos inkább lett beteges rendezői maszturbáció,..."

    áhh...Viktor faszság, ennyi...
  • TeDDyRuSh
    #23
    Szerintem sem volt semmi komoly probléma a filmmel. Sajnos ez a movie is az a kategória amely rendesen megosztja a közönséget. Bár igaz, inkább nyitottság kérdése ez a rendezői munka, de nem hiszem, hogy az elviselhetetlen kategóriába esne, akármelyik oldal is nézi meg.

    Nekem Die Hard beütése van a dolognak, ahol a mindenféle akadályt leküzdő főhős hatalmas "arc" szövegekkel(de nem bántó, mint a GIJ) eléri célját, még ha az atyaúristennel kell szembe mennie. Persze itt már egy kicsit szabadabb tálalási stílust kapunk, de nekem ez csak plusz. Nem lesz belőle kult film, de még az emészthető kategóriába esik nálam.
  • Justil
    #22
    Szíved joga, hogy annak tartsd, szerintem meg zseniális, pedig nem vagyok se meleg, se homofób, egyszerűen csak poénos és szerintem remek társadalomkritika is egyben.
    Cohen pedig kibaszott jó karakterszínész!
  • sandor4
    #21
    a brünot meg ezt mi a f@sznak hasonlítgatod? köszönőviszonyban nincsenek, mindkettő a maga kategóriájában sztem remek darab.
    a crank első része után sztem ez tökéletes második rész volt (főleg a random mozgó emberrel, az volt a legkeményebb ), a brüno meg egy fasza vígjáték.
    azt meg nem értem, ha van olyan, hogy valaki az első rész után megnézte ezt, és az első tetszett neki, a második meg nem. ugyanolyan a kettő, igazi agykikapcsolós baromság, kiválóan szórakoztam rajta
  • willcox
    #20
    A Brüno tényleg szutyok.
  • Justil
    #19
    Ne hasonlitsuk már kérem ezt a szutykot a Brüno-hoz.
  • AZTA
    #18
    Ennyi erővel minek bármilyen internetes forumost is egyáltalán létrehozni vagy bárhova hozzászólni?

    Vki meg irta hogy az olasz melo óta nem látta jó filmben Stathamet, hát sztem az a film is egy rakás $zar lett de ezzel vissza is kanyarodtunk az első mondtatomhoz :D
  • Atisz #17
    A Statham filmek csak úgy ontják magukból a B film szagot/hangulatot. Ez még nem is lenne baj, csakhogy olyanok is. Ennek ellenére a mindig bekúszik a mozikba és nyomják is rendesen.
    Az Olasz Meló óta nem láttam jó filmben.
  • willcox
    #16
    Nekem tetszett az első rész is, és a második is. Kifejezetten humoros volt mindkettő. Az ilyen filmeket nagyságrenddel többre értékelem, mint a szuperhősös baromságokat vagy az egyedül megmentem az amerikai elnököt/usákiát/a világot témájú filmeket. Százszor inkább valamelyik Crank, mint egy a sok gagyi hulladékból.
  • Killgore
    #15
    "Brüno - Szívhezszóló dokumentumfilm az anális szexről" Viktor! Erre miért nem mondod, hogy beteges rendezői maszturbáció?
  • Sance231
    #14
    Az óriások közötti csata egyértelműen a régi japán szörnyfilmek paródiája, ugyanakkor tökéletesen kifigurázza a nézőt is: a fél filmen keresztül üldözte Chelios a csávót, így az ember vmi "húdenagy", mindent eldöntő bunyóra számítana kettejük között. Hát, azt megkaptuk bazz :D!

    Szvsz zseniális a második rész, ha képesek vagyunk venni a lapot és a helyükön kezelni a dolgokat. A Cheliost kisgyerekként mutató részben még értelmezi is magát a film: egy videojátékoktól túlpörgetett tinédzser agyszüleményét látjuk.
  • tar86
    #13
    Jó film
  • koschwarz
    #12
    hmmm, talán az, amikor az összes fasságot, ami egy beteg rendezőnek az agyában megszülethet, meg is valósít a filmjében, pusztán csak azért, hogy láthassa, hogy az hogy néz ki a filmvásznon, és nem számít mennyire betegnek is tartják a nézők azt, amit látnak. ez a film tényleg mintha csak erről szólna.
  • bcsirke
    #11
    beteges rendezői maszturbáció??? az meg mi a fasz?
  • tntmax
    #10
    Az előttem szólók kb elmondtak mindent a filmről, orbitális fostenger. Ettől még nézhető, barátokközt szintű agyradír.
  • koschwarz
    #9
    nyilván a te véleményed, az enyém, meg a szekeres kritikája is olyan mint a segglyuk...
  • koschwarz
    #8
    bár az első sem tetszett egyáltalán, mégis kíváncsi voltam a másodikra...hát szerintem ez egy filmipari hulladék, még akkor is ha egyértelműen és szándékosan ennyire "komolytalan". az öncélúság cimborazzo-ja. ritka szar film, már csak ezért is érdemes végignézni :)

    a "csúcspont" a godzilla méretűvé nőtt, torz fejű szörnyekké vált chelios meg az egyik ferdeszemű közti küzdelem...majdnem abbahagytam ott, de kíváncsi voltam, hogy EZ után mi jöhet még. sajnos tudták fokozni a szart, méghozzá epikus méretű foshalommá, de nem spoilerezek.
  • cateran
    #7
    Könnyedén került be a Minden Idők Legszarabb Filmjei Top 10-be nálam....Valami hihetetlen low level movie...
  • dzsagon
    #6
    istentelen faszság ez a film
  • Griphons
    #5
    Szerintem meg k**vajó film volt, persze nyilván nem szabad komolyan venni, de attól még rohadtul jól szórakoztam rajta.
    Mennyire érdekes, hogy azt az undorító Brüno-t nem húzta le ennyire Szekeres úr.
    Bár saját vélemény, nem először írom le: nem kéne filmkritikát írnia annak aki csak a számokban meg a saját valaga kurkászásában hisz...
  • cS6Szi
    #4
    Hát én nem tom. Szerintem ez a rész is jó volt. Pont azt kaptam amit akartam.

    A gamert meg már nagyon várom, mert a trailer nagyon ütös.
    A boncasztalról meg annyit, hogy sztem az se rossz. Láttam már ezeknél sokkal rosszabb filmet.
  • BM
    #3
    :D
  • bertino
    #2
    hát kivételesen egyet kell értsek ezzel a kritikával.
    sajna ez a második rész egy baklövés volt.

    szerintem is.
  • Yany
    #1
    Az 5. képen a pisztolyos csávó, minthacsak Robert Downey Jr. lenne :)