12
Hack \'n\' Slash RPG / Skyfallen (1C Company) + Kalypso Media
  • savior
    #12
    ahogy latom az igenytelen palya dizajn is maradt: marha nagy kocka alaku palyak, kovekkel, fakkal es szornyekkel teleszorva.
  • Rage47
    #11
    jó, akkor írd be a keresőbe
    így könnyen dumálsz, hogy te nyitottad
  • Noodlee
    #10
    Én is sokat vártam az első résztől, de baromi lapos lett, kb 2-3 órát bírtam vele küszködni. A 2. rész is kb ugyan úgy néz ki, mint az első, de akár még jó is lehet, bár nem hiszem.
  • wedge31
    #9
    Aki keres talál.
  • Rage47
    #8
    én nem találtam
  • wedge31
    #7
    Már van egy ilyen topic...
  • Fbn Lx
    #6
    én is hasonlóképp voltam vele, de én több órát adtam neki, mire rájöttem, hogy szar :D
    ez se fogja megváltani az életemet úgy nézem
  • rumkola
    #5
    Az első részt eléggé vártam, aztán kb. 10 percet bírtam vele, számomra förtelmes volt. Mint valami freeware diablo koppintás.
  • werkfilm
    #4
    4
  • exider
    #3
    3
  • Rage47
    #2
    sosem hallottam róla :D
    érdekes, talán még jó is lehet
  • bepe79
    #1
    Dawn of Magic 2

    Sziasztok!

    Rákerestem a fórum keresőjével, és még nincs neki topik, egyedül a Dawn of Magic 1-nek, ami évekkel ezelőtt jött ki, ezért nyitottam egyet. Nagyon jónak tűnő hack 'n' slash game készül a Skyfallen által (az 1C Company része a csapat), melyet a Kalypso Media karolt fel és fog kiadni!

    MEGJELENÉS: MA (ha minden igaz)

    Idézet a GS-ről:

    "A Dawn of Magic 2 a "diabloid" akció-RPG-k (vagy hack'n'slash, ha így jobban tetszik) sémájára épül. Ami megkülönbözteti hasonszőrű társaitól, az a mágiarendszer, és a varázslatok mindennél fontosabb szerepe. Nem kevesebb, mint 12 mágiaosztály száznál is több, egymással kombinálható bűvigéjéből válogathat kedvére a játékos."

    Feature lista:

    * Balanced magic system based on 12 schools of magic with over 100 spells that can be combined
    * Improved character development
    * Transfer of Dawn of Magic characters
    * Impressive battles against 12 infernal end bosses
    * Dozens of new characters and monsters
    * Advanced graphics engine with new locations and impressive visuals
    * Dangerous and exciting adventures in the heart of a mysterious shadow world
    * 16 new music tracks and tons of spoken dialogue
    * Entirely new story set 10 years after the events of Dawn of Magic
    * Conflicts between various factions and the choice of siding with one or another


    Ami érdekes, hogy teljesen elkerülte a figyelmemet ez a játék, és nem játék-hírportálon hallottam róla, hanem ma reggel a kollégámtól.

    Itt a game hivatalos web-lapja: http://www.dawnofmagic2.com/

    Itt pedig következzék pár screenshot:













    A gépigény abszolút nem magas, ahhoz képest, hogy nagyon jól néz ki, el fog futni mindenen:

    System Requirements

    Minimum Configuration

    * Microsoft® Windows® 2000/XP/Vista
    * Pentium 4 1.6 GHz or Athlon XP 1800+ CPU (SSE required)
    * 512 MB RAM
    * 2 GB free hard disk space for installation + 0,5 GB for saved games
    * 128 MB graphics adapter with support for vertex and pixel shader 1.1 (nVidia GF4Ti4200 or ATI Radeon 9700)
    * DirectX-compatible sound card
    * DirectX® 9.0c
    * 4x DVD-ROM drive


    Recommended Configuration

    * Pentium 4 2.4 GHz or Athlon XP 2500+ CPU
    * 1 GB RAM
    * 128 MB graphics adapter with support for vertex and pixel shader 2.0 (GeForce 6800 or Radeon 9800)
    * 32x DVD-ROM drive

    Ezer éves SM1.1-es Geforce Ti4200 a minimum VGA !!!

    Jó játékot mindenkinek!