14
Madden NFL 10
  • Bil Ur Sag
    #14
    A topik jó!
    A játékról az első véleményem nagyon pozitív. 2000 óta követem figyelemmel az EA NFL sorozatát, és meg kell hogy mondjam, ez a legjobban sikerült rész eddig. A Graf kiváló, a játékmenet szintén, a körítés pedig az eddigi legszínvonalasabb. Az arcade jelleg kezd teljesen eltűnni a sorozatból, és végre valódi fociszimulációt kapnak a fanok. Amondó vagyok hogy ha lehetőség van rá a mostani fejlesztőbrigádnak kellene tovább vinnie a sorozatot. Nagyon jó munkát végeztek. Sajnos pc-re nem jön. Pedig hiszem hogy az új gameplay-vel, és nextgen körítéssel sok pc-s ruházna be eredeti darabokra is.
  • Xabinho87
    #13
    Nhl 2k10, Nba 2k10.
  • Firerock
    #12
    miylen 2k játékok jönnek?
  • exider
    #11
    11
  • gyepesjoint
    #10
    igen,jobb lenne,mert így jelenleg nem is lesz pc-re...azaz hozzá se kezdtek...
  • Xabinho87
    #9
    Jobb ha egy közepes elavult grafikájú játékot adnának ki? Szerintem így a legjobb mindenkinek. Nfl kivételével ott vannak a 2k játékok pc-re. Akinek megvan Xbox 360 és nem túl profi az játhatna velem egy meccset. (én se vagyok az)
  • gyepesjoint
    #8
    mekkora szarrágó ez az íjéé...
  • moor09
    #7
    nem jelenik meg, ahogy az NBA Live 10 vagy az NHL 10 sem....am meg

    #3
  • theone91
    #6
    Mintha nem is lenne a harmadik komment... :D
  • Firerock
    #5
    de jó is lenne...de ha íénincs kiírva akkor kevés az esély
  • Placebo74
    #4
    Tényleg jó kérdés! :)

    Mondjuk gametrailers-en, meg máshol is említik a PC-s változatot, de az easports.com-on én nem láttam!
    8)
  • Monoton
    #3
    aha, nyitsz a játéknak topikot de még azt sem tudod megjelenik-e PC-re?
  • gyepesjoint
    #2
    jó kérdés,de a graf marad a régi,az a baj...legalábbis pécén...
  • Placebo74
    #1
    Megjelenik a Madden NFL 10 PC-re is?