34
  • 5c0rp330n
    #34
    itt most nem az iróniával van a baj. tényként kijelenti a szerencsétlen, hogy "tesztünkből kiderült, hogy a Bing például semmivel sem rosszabb a Google-nél". ott is egy link, beleolvasgattam, több helyen egyértelműen kiderült még az ő tesztjükből is, hogy a google sokkal jobb (a bing minden esetben észrevehetően lassabb, sokkal szarabb találati rátája van, kevesebb találat, stb, stb, lényegében szinte nincs is miért használni), de aztán kitalálta, hogy valami halong-öbölben fog szállást keresni, és mivel a google fizetett hirdetései (ki szokta ezeket nézni?) valahova máshova szóltak ott, képes volt kijelenteni, hogy akkor tulajdonképpen a bing találati rátája nem is szarabb, aztán meg a végén valami hasonló nagyívű gondolatmenet után azt is kijelenti, hogy az egész bing nem rosszabb a google-nél. ez nem irónia, ez egy hozzá nem értő ember félrevezetése.
  • Epikurosz
    #33
    Egyébként nem kell várni, hogy a sült galamb a szájunkba pottyanjon! Ezekre a díjakra pályázni kell.
    Sőt, van nem IT rész is.
  • Epikurosz
    #32
    Nézegettem egy magyar IT cégnek a honlapját. Ugyan nem tudom, hogy mit jelent a "j" a mind előtt, de nem lényeges.

    "jMind is winner of a European IT Excellence Award 2008
    The flagship product of jMind Consulting won the Enterprise Solution category at the European IT Excellence Awards. "Their entry showed areal understanding of their client’s issues and impressive detail whenit came to the implementation," commented John Chapman awards organiser and Editorial Director of IT Europa."

    Szerintem nem semmi megnyerni egy ilyen díjat.
  • Epikurosz
    #31
    Ne légy telhetetlen.
    Hétfőn akkor lenne új cikk, ha vasárnap dolgoznának a szerzők.
  • who am I 7
    #30
    mé nincs ma új cikk?
    sztrájkolnak az zsgés cikkírók
  • Sir Ny
    #29
    a világos kék, vagy a sötét kék? javaslom 0000FF-et rakjál be. és szerintem FFFF00-ás sárgát fog kiadni. bár én nem tudom, nekem nincs paintom.
  • Epikurosz
    #28
    Nekem okkersárga lett. :-)
  • Sir Ny
    #27
    sznek = színek
  • Sir Ny
    #26
    csináljá paintben egy kék kockát, nyomj egy sznek invertálását, és láss csodát.
  • Motoroj
    #25
    Na most ha RGB rendszerben csak a zöldet és a vöröset vetíted, tehát a kék (Bluu) hiányzik, akkor sárga az eredmény (Yella).
  • who am I 7
    #24
    szerintem nem az övé...ő má rég elhagyta.Tedd fel vaterára
  • Sir Ny
    #23
    te, ember. találtam egy iróniaérzéket az utcán. szerintem te hagytad el.
  • Epikurosz
    #22
    Az Index.hu nem hülye, csak megjátssza a hülyét. A kettő nem ugyanaz.
  • horko
    #21
    Szerintem te most pont ezt akartad mondani!
  • horko
    #20
  • 5c0rp330n
    #19
    amúgy ez az index mindig ilyen fos volt? miért van olyan érzésem egy cikkük olvasása közben, hogy 80 iq alatti embereknek írták 100 iq alatti emberek?
  • 5c0rp330n
    #18
    lol?
  • amitakartok
    #17
    Van azért pár gondja a "régi" keresőnek is: pl. ahelyett, hogy szimplán keresne, ha talál egy másik keresőt, abba is beírja ugyanazt a kifejezést majd az eredményre linkel, pedig annak gyakran semmi köze (pl. kétlem, hogy torrentoldalakon végigjátszásokat tárolnának).
  • Epikurosz
    #16
    Na, jó, nem mindent. :-)
  • Epikurosz
    #15
    Engem meg az zavar, hogy a szájadba kell rágni mindent.
  • Ferrer
    #14
    Engem akkor is zavar, hogy Bluu, és közben sárga. Akkor már miért nem Yella?
    De nem baj, le fogjuk ölni a Google-t, világuralomra törünk! Csak legyen elég jó a hírverése a proginak.
  • Tetsuo
    #13
    Hm, na ez mar vmi. Drukkolok, csak a weboldalon nem latszott semmi, h mi az..

    a google meg nem adott ra ertekelheto talalatot.
  • Epikurosz
    #12
    Olvass, ne csak írj!
  • Epikurosz
    #11
    ? -> !
  • plu604
    #10
    Mert te vagy a kiválasztott
  • Drawain
    #9
    Nálam lassabb a Caffeine :)
  • Cat 02 #8
    De lehet h maga a szerver nem lesz annyira leterhelve.
  • passatgt
    #7
    pont azért:)
  • Ferrer
    #6
    És ha bluu, akkor mér sárga?
  • B0nFire
    #5
    "Google-t használók ennél jóval hűségesebbek, ők sokkal ritkábban fanyalodnak a konkurencia platformjának igénybevételére..." - Miért is kéne mással próbálkozni, ha a használt elfogadható eredményt ad? Én akkor folyamodom más keresőkhöz, ha nem kapok megfelelő eredményt, de tapasztalataim szerint amit Google-lal nem találok meg, azt más keresővel sem.
  • Tetsuo
    #4
    ezmiaszar
  • Epikurosz
    #3
    http://www.bluu.hu/
  • torcipepe
    #2
    aham, értem, szóval ha ezután rákattintok a keresés gombra, akkor nem rögtön, hanem rögtön kapom a találatokat.
  • Tetsuo
    #1
    Engem az idegesit, h a nagy ceges oldalak 1re inkabb elonyben vannak a talalatoknal..