30
Poser and Vue
  • Midas
    #30
    :D
  • Midas
    #29
    <marquee direction=right>:D</marquee>
  • Midas
    #28
    Ezt tegnap csinaltam



    Ez pedig a ketto kombinacioja sajnos nem olyan jo minosegu de mar nem birja a gepem szoval ugy nez ki kell egy erosebb

  • Midas
    #27
    Elvileg ennek mukodni kellene ez szerintem hasonlo lehet mint a maya learning edition
    http://www.e-onsoftware.com/try/vue_7_ple/
  • Bruk
    #26
    Mondjuk én még ott tartok hogy Vue-t honnan szerezhetem be (nyilván nem adok érte pénzt, mert sajnos nem tehetem meg, am megvenném). :)
  • Midas
    #25
    Amugy az a jo pl a vueben hogy lehet telepiteni pl cinema4d ala vagy maya, 3dmax es ugyanugy letrehozhatsz egy ilyen tajat aztan kedved szerint hasznalhatod.
  • raptor22
    #24
    Látom többen is érdeklődnek a 3D-s modellezéséért és ezért mutatnék nektek egy oldalt ahol szintén 3D modellezéssel foglalkozunk igaz nem ezzel a két programmal de attól még megnézhetitek. Mi a Cinema4d-vle dolgozunk de biztos vannak a tagok között olyan aki mint kiegészítő programként használja ezt a két programot. A munkáinkat megnézhetitek a galériában és fórum is rendelkezésre áll ha vkinek segítségre van szüksége.
    Végül pedig az oldal: Magyar Cinema4D Közösség
  • karajjj
    #23
    ki kéne próbálni :D
  • Hegi90
    #22
    +fav :D

    Talán egyszer nekiállok :D
  • Midas
    #21
    Thanks monoton :) amugy nem bonyolultak es tenyleg rengeteg segitseg van hozzajuk rovid ido alatt nagyon jo kepeket lehet veluk kesziteni vagy animaciot.
  • Monoton
    #20
  • Looooser
    #19
    hmmm a karib tenger kalózait is ezzel csinálták.... asszem mentem torrentelni....
  • Monoton
    #18
    Én csak a Poser-t használtam eddig, de az nem olyan bonyolult. Ráadásul mind a két programhoz van rengeteg tutorial amik segítenek a tanulásban.
  • karajjj
    #17
    hát nem lehet valami egyszerű program :D
  • jackcsabi
    #16
    Az nem rossz :O
  • REPS0L
    #15
  • Monoton
    #14
    De látod ő csak a szép képek miatt nyitotta
  • nandorb
    #13
    ezt a topik nyitonak kellett volna ide rakni:D
  • Bruk
    #12
    Ez nagyon jó.
    Köszi.
    Ki is próbálom..
  • Monoton
    #11

    Vue

    A programnak három változata létezik:

    * e frontier Vue Infinite a leghatékonyabb és legfejlettebb megoldás, amelynek segítségével természeres, élethű 3D-s objektumokat, környezeteket hozhatunk létre, animálhatunk, ill. renderelhetünk.
    * e frontier Vue Esprit, melynek segítségével kreativitásunkat a renderelési technológiával ötvözve és számos hasznos eszköz közül választva képeinket könnyedén animálhatjuk és renderelhetjük.
    * e frontier Vue Easel, melynek segítségével különböző látványos 3D-s környezeteket hozhatunk létre.

    A Vue 5 Infinite szoftver segítségével természeres, élethű 3D-s objektumokat, környezeteket hozhatunk létre, animálhatunk, ill. renderelhetünk.
    A szoftver személyre szabott, kényelmes és felhasználóbarát munkaterületének segítségével gyorsan és könnyedén készíthetünk látványos, élethű szél-fújta fákat, növényeket, égboltot, életszerű és részletgazdag tájakat stb. Az elkészített objektumokat a beépített EcoSystem technológia segítségével teljes mértékben animálhatjuk.
    A Vue 5 Infinite a 3D legfantasztikusabb, leglátványosabb megoldásait tárja elénk.

    A Vue szoftver segítségével természeres, élethű 3D-s objektumokat, környezeteket hozhatunk létre, animálhatunk, ill. renderelhetünk.
    A szoftver személyre szabott, kényelmes és felhasználóbarát munkaterületének segítségével gyorsan és könnyedén készíthetünk látványos, élethű szél-fújta fákat, növényeket, égboltot, életszerű és részletgazdag tájakat stb. Az elkészített objektumokat a beépített EcoSystem technológia segítségével teljes mértékben animálhatjuk.

    A Vue a 3D legfantasztikusabb, leglátványosabb megoldásait tárja elénk.
    /szoftver.hu/ eredeti

    képek
  • Monoton
    #10

    Poser

    Az e frontier zászlóshajója a Curious Labs által kifejlesztett Poser karaktermodellező szoftver. A Poserrel a modellkészítő művész - akár egy szobrász - emberi, állati karaktereket, lényeket lemodellezhet, olyanformán, hogy a karakter minden egyes részét módosíthatja a fejek formájától egészen a lábujjakig. A modellhez valósághű (akár Adobe Photoshop programmal készült) textúrákat használhatunk, valamint fejlett haj- és szőrgenerátor segíti munkánkat. A karaktereket animálhatjuk is, különböző mimikát jeleníthetünk meg rajtuk, majd ezeket jó minőségben renderelhetjük számítógépünkön. Az e-frontier minden szoftvere képes kezelni a Poser programmal készült karaktereket, sőt az egyéb robusztus, piacvezető 3D-s alkalmazásoknak is nagyszerű kiegészítője lehet a program (pl. 3Ds Studio MAX, Maya, Cinema4D stb.).

    A Poser család jelenleg két tagból áll (a megannyi kiegészítő és alapkarakter mellett). A Poser 6.0 a legfejlettebb techonógiát egyesíti a könnyű kezelhetőséggel. Legújabb változata fejlett OpenGL techológiával és felújított renderelési technológiával várja a karaktermodellezőket. A Poser 4 program alapjaira építkezve a Poser Artist egy fantasztikus és megfizethető kreatív eszköz, ami kiválóan alkalmas emberi formák tervezésére.
    /szoftver.hu/ eredeti

    [center]
  • Bruk
    #9
    Valami link jöhetne, érdekel.
  • Calver
    #8
  • karajjj
    #7
    A Poser egy 3d-s karaktergeneráló program.
  • karajjj
    #6
    whut?
  • BB7
    #5
    Ezmiez?
  • Terensz
    #4
    Ez egy háttérkép-készítő program?
  • Midas
    #3
  • Midas
    #2
  • Midas
    #1
    Akkor kezdesnek par kep :)