399
Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?
  • offkorzreg
    #41
    sokat problémázol.minden szaron.a munka nélkül is hamar bukta lenne az egész kapcsolat ezzel a sok rinyálással.amugyis mit akarsz még tőle 2 hónap után?adja fel az életét csak miattad?hát te nemvagy normális már bocs.meg fog csalni is valszeg.ez egy pár hónap után ugyis kiderül.
    egy jó tanács kevesebb rinya
  • gyepesjoint
    #42
    a bizalom a jó kapcsolat alapköve,és ha te nem bízol meg benne 100°%-ig,akkor te se várdd el tőle,hogy úgy fog táncolni,ahogy te fütyülsz...üljetek le,és nyugodtan beszéljétek meg az egészet! hajrá!!!
  • offkorzreg
    #43
    azért ez nem ilyen egyszerű,változás nagy valoszinüséggel akkor sem lenne.csak ígéretek
  • MR ME
    #44
    nincsenek barátaid akikkel ezt meg tudnád beszélni? akkor tényleg legyén öngyilkos
  • gyepesjoint
    #45
  • King of Roads
    #46
    szerintem... kb. idevaló kérdés és nem sg-ra külön topik formájában. úgyis az uccsó hsz-eket éli...
  • King of Roads
    #47
    *sg-rE
  • Terensz
    #48
    Előre féltékeny vagy? Még nem is dolgozik ott. Azt feltételezed róla, hogy becstelen? Az egyik legaljasabb dolog, amit a párod ellen el tudsz követni.

    Ez a szép vers viszont neked szól.
  • gyepesjoint
    #49
    asztaqúrva
  • Vlala #50
    Fogd fel könnyedén az életet. Nem nehéz, eddig mindenki végig tudta
    csinálni.

    Nem lehet, hogy a féltékenység nagyobb benned, mint a szerelem és a bizalom? Vigyázz a zöld szemű szörnyetegre, könnyen szétrombolhatja a legszebb álmokat is, de csak ha hagyod élni.

    Tedd próbára a lányt. Egy ismerősödet avasd be, aki elmegy az említett sörözőbe, és megpróbálja elcsavarni a fejét (lehetőleg ne fizikailag 180 fokkal, az fájna neki), ha a lány kötélnek áll, akkor reménytelen, vagy inkább úgy mondanám, nem érdemes. Akkor jönnek majd a "sok hal van még a tengerben, majd jön másik"-féle közhelyek, ezen túl kell tenned magad.
  • zyppy
    #51
    újregek takaroggyanak, te meg baszd a csajt amég még lehet
  • autoszimulator
    #52
    25 évesen már 23 barátnő, feleség + válás? Szerintem erre a párkapcsolat dologra kicsit sok erőt fecsérelsz, persze, fontos dolog, de azért ennyi idősen vannak fontosabbak is.
    Attól hogy vendéglátós, pultos, még nem biztos, hogy meg fog csalni, tény, hogy kikezdenek vele majd rengetegen, részegek, józanok, öregek, fiatalok, de te hány pultost szedtél fel, aki normális, barátnő típus (nem kurva) volt? :D Nem jellemző.
    Lányoknál a megcsalás viszont más, mint egy fiúnál. Utóbbiak többsége képes érzelmek nélkül félremenni, míg lányoknál ez szerintem kevésbé igaz. Nagy kérdés, miért csalta meg az előzőeket, elhanyagolták, szar volt velük, stb. Ha egy harmonikus, jó kapcsolatból ment félre, akkor valszeg nem fog változni, és veled is megteszi, bármit csinálsz. Ne szeress bele nagyon egy ideig, akkor ha megcsal sem esel annyira pofára.
    de a kapcsolat szar lesz, amíg gyanakodsz, és ennyi idősen, ilyen távú kapcsolatban az összeköltözés, sok együtt töltött idő is csak ellenkező irányba fordít mindent. Azért mert a csajod, nem kell vele élni azonnal, szabadság 4ever.
  • tigeroo
    #53
    már bocs de ez undorító ötlet.
    ha ezt megtenné akkor oda a bizalom. minden kapcsolat alapja...
  • jackcsabi
    #54
    Te idióta vagy.
  • Atti12
    #55
    #38

    Próbálj meg bízni benne, és úgy is kiderül hogy mi lesz.
  • 5c0rp330n
    #56
  • John Cena
    #57
    best :D
  • COOLancs
    #58
    Ebben van a nagy igazság
  • USAMEN POWER
    #59
  • Tinman #60
    Te meg tapasztalatlan.
  • Mr_no_NaMe
    #61
    Ahhoz képest, hogy azt írtad mennyi nőd volt, úgy írod ezt a levelet mint aki az első nőjét próbálja megtartani, vagy egyszerűen olyan satu vagy, hogy nem tanulsz a hibáidból, már bocsáss meg.

    A csaj előtt is ilyen picsógós vagy? Nagyon hamar felejtsd el ezt a stílust. Rengeteget gondolkodsz ezen, rágod magad ahelyett, hogy a pillanatnak élnél. Ne szeress bele, ne lógj a nyakán. Érezze a csaj, hogy téged nem kap meg a 2 szép szeme miatt.

    Ne gondolkodj, hogy mit csinálhat, nyers egyszerűséggel szard le az egészet olyan magasról, amilyen magasról csak tudod. Nem azt mondom, hogy legyél vele bunkó, csak ne lógjál rajta, és ha már egyszer töröd magad, akkor ne lássa rajtad, hogy min hezitálsz. Lássa rajtad, hogy ha nem lenne neked, akkor meg se billennél, hanem mennél tovább szemrebbenés nélkül. Nehogy már te teperjél érte és te lógjál a nyakán...érd el, hogy fordítva legyen ez.

    A #36 pedig egy kőbevésendő igazság
  • n3whous3
    #62
    kivételek is vannak néha tudod
  • jackcsabi
    #63
    Te már csak tudod ...
    Könnyü így általánosítani ahogy te tetted... De igazság az nincs benne.
  • n3whous3
    #64
    Aki mindig ribancokkal kezd, annak az ilyen sors jut, ennyi :D Ezért mondanak ilyen általánosításokat sokszor. Ok belefér pár igazi csalódás is, de általánosítani hülyeség.

    btw nehogy itt offolni kezdjünk, van külön topik a "létezik-e rendes lány?" témára :D
  • at16
    #65
    1 kérdésért topicot nyitni
  • n3whous3
    #66
    lehet folytatni más témával is, ami a címbe illik ettől
  • at16
    #67
    de olyan topic is van már egy pár :D mind1
  • autoszimulator
    #68
    "Ne szeress bele, ne lógj a nyakán. Érezze a csaj, hogy téged nem kap meg a 2 szép szeme miatt."

    Már a csaj megszerzésekor ha ki tudod harcolni, hogy kicsit őrlődjön, "szenvedjen", azaz érdekelje a dolog, sokkal jobban megbecsül a későbbiekben, mert neki is van benne "munkája". Ma ez már nem lehetetlenség, más a nők felfogása is, csak ehhez kell a férfi részéről egy mentalitás, ami nehezen tanulható utólag. Aki a régebbi, kezdeti romantikus stílus, aki a nő meghódítását romantikus, odaadó eszközökkel próbálja, az bizony könnyen csalódhat.
  • n3whous3
    #69
    hát azt meg sejtettem is
  • Bruk
    #70
    Nem olvastam el az összes hsz-t de azt mondom neked:
    Ne éld bele magad, meg fog csalni.
    A másik, muszáj melózni mert szerelemből nem lehet megélni, látod hogy elbutít titeket is ez a szarság.
    Én több mint 10 évvel fiatalabb voltam mint most te amikor ilyen szerelmes lettem. De már csak nevetek az egészen. Pár hét, pár hónap vagy akár pár év és te is nevetni fogsz rajta. Nem azt mondom, egy komoly párkapcsolat jó akkor ha hűséges mindkét fél és SZERETIK egymást, nem SZERELMESEK csak szeretik egymást. Na meg látod, a szerelem az a dolog ami a férfiből is kislányt csinál.
  • Bruk
    #71
    Csak egy példát hoznék föl:
    Nagyszüleim már több mint 50 éve házasok, boldogok, nem hiszem hogy valaha voltak ilyen bolond szerelmesek mint te (szerintem idejük se volt rá hisz dolgozni kellett). Sok rosszat átéltek együtt és még most is szeretik egymást. Sosem jutott eszükbe elválni meg ilyesmi.
  • Terensz
    #72
    Nem fog megcsalni.

    Egyszerűen kidob, megmondja, hogy nem passzoltok össze (pl. azért, mert nem nézed ki belőle azt, hogy tisztességes), ezt követően pedig összejön valakivel, aki nálad többre tartja. Ez nem megcsalás, ráadásul ez az ő számára az egyetlen járható út a te esetedben.

    Te pedig vagy megtanulsz bánni a nőkkel, vagy: így jártál.
    Én kívánom neked, hogy az előző utat válaszd, és legyen sikered majd egy későbbi kapcsolatodban.
  • Tinman #73
    ...melyek erősítik a szabályt.
  • Tinman #74
    Vagy mégis.
  • n3whous3
    #75
    Ezt a közmondást rosszul használják már 100 éve kb. csak hozzátenném :D
  • Terensz
    #76
    Amúgy ez meg sültf..szság, ugye tudod?
  • Tarajos Sül
    #77
    Nem értem miért kell a topiknyitóval parasztnak lenni(tisztelet a kivételnek)Ő is normális témaindító hozzászólást írt!

    Az én véleményem is az,hogy meg kell élni!
    Muszáj elvállalni-a a munkát,mert lehet nincs válogatni való,és tudom,hogy engemet sem fognak örökké eltartani a szüleim.
    A másik,hogy a szülei se értik meg,hogy bármit tesznek,ha szeretitek egymást,akkor nem fognak tudni titeket szétválasztani,de ez egy másik téma.
    Érthető a féltékenységed,hisz egy csomó részeg,piás alak elmegy majd mellette,és ki tudja,hogy milyen módszerrel,meg ki hogy fűzi meg a szerelmed(ha meg tudja,de remélem nem)
    Jó,az igaz,hogy bizalom!
    De mégis!
    Bennem is motoszkálna,hogy mi van,ha odamegy hozzá valaki,és megcsal.
    De ha nem bíznál benne,(hogy hűséges hozzád a kocsmában,vagy ahol pultos lesz)akkor küld oda a helyre az egyik haverod(akit nem ismer a barátnőd,vagy élettárs,vagy mid :D )
    Mond meg neki,hogy próbálja meg felszedni a bnőd(de bíznod kell 100%-osan a srácban)és ha vége a party-nak,akkor másnap beszámol Neked a haverod,hogy elutasította-e a bnőd,vagy valami ilyesmi

    De ha ez a magánakciód kiderülne,akkor lehet,hogy vége a kapcsolatodnak,ha a bnőd rájönne,hogy ennyire bízol benne...

    Sok Siker
    Tomi
  • Terensz
    #78
    "Érthető a féltékenységed,hisz..."

    Ne buzdítsd rosszra! A válások nagy aránya ennek a hihetetlen, megmagyarázhatatlan baromságnak tudható be, amit féltékenységnek hívunk.

    Szerintem ennek a jelenségnek nem érzed a súlyát.
    A féltékenység nem érthető, nem megmagyarázható, és a féltékeny emberek éretlenek a komoly kapcsolatra, akkor is, ha a féltékenykedő 50 éves, és a legdurvább bűne a kapcsolat ellen: eleve gerinctelenséget feltételez a társáról.

    Valakit odaküldeni a társhoz pedig olyannyira tiszteletlen, pofátlan dolog, hogy olyankor már eleve értelmetlenné válik a kapcsolat. A cél ezesetben nem szentesíti az eszközt.

    Én úgy vélem, ezzel a hsz-eddel azt bizonyítottad: ebben a témakörben még te magad is tanácsra szorulsz, adni pedig semmi jogod.
  • koryne
    #79
    Igen, egy csomó részeg, piás alak megy majd el mellette és ha van egy kis esze, akkor a "kapcsolatuk" legfeljebb addig fog terjedni, hogy kiszolgálja őket további itallal. Ha olyan barom egy nő, hogy ilyenekkel bővebben szóba áll, akkor vele nem érdemes törődni.
    Zagar: a féltékenység tönkre teheti a kapcsolatot (sőt, tönkre FOGJA tenni)... Őszintén elmondta, hogy mi volt az előző pasijaival, nem? Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi volt az oka a megcsalásoknak? Ha elmondja, akkor még közelebb is kerülhettek egymáshoz lelkileg, ha nem mondja el, akkor várj egy kicsit, ha fontos vagy neki, el fogja.
  • Tinman #80
    Not.