15
Hol, melyiket, mennyiért?
  • 29spotty
    #15
    A paypassos új minikártyát ismeritek? Szerintem állat: minikártya
  • szigetlakó
    #14
    http://internetkartya.blog.hu/
  • Ferenc5
    #13
    A lényegesebb virtuális bankszámlákról( neteller, moneybookers ...) részletes magyar leírás itt van: moneybookers
  • cmsworld
    #12
    Hát igen, ezzel az a baj, hogy nagyon kevés helyen fogadják el.
  • werkfilm
    #11
    https://www.abaqoos.com/
    nesze magyar, de sokra nem mész vele
  • rumkola
    #10
    virtuális bankszámlán virtuális lóvé van? :DDDD

    amúgy PayPal
  • Tikal #9
    mi a baja paypal-al? világszerte nagyon sok helyen elfogadják, minek akarsz szenvedni vmi magyar szarsággal....
  • zeli
    #8
    Külön magyar e-wallet szolgáltatást nem ismerek, de sok banknak van már internetes szolgáltatása..ld. #2, vagy ott van a Cib bank, vagy az OTP.
    (minden reklám nélkül, azért írtam ezeket, mert ezeknek biztos van ilyen szolgáltatásuk)
  • cmsworld
    #7
    Engem magyar érdekelne.
  • zeli
    #6
    PayPal, MoneyBookers, Neteller, Click2Pay...stb.
  • Tr3sh3nc0r3
    #5
    akkor bizonyára
  • Met
    #4
    szerintem majd mindjárt jön, hogy talált egy fasza netes bankot és regeljetek ti is (persze alá)
  • Garfield
    #3
    Ugyan magyarázd már meg, mi a rákért kellett ezt a topikot megnyitnod?

    Egyrészt a részletekért rákeresel a neten az adott szolgáltató esetében.
    Ezen túlmenően ezt a projektet már tegnap óta fontolgatod, mert ebben a topikban már tegnap délután érdeklődtél. (Ráadásul a saját topikodban: mi a rákért mégegy???)

    Ha pedig a PayPal érdekel, akkor annak már van egy jelenleg is pörgő topikja. Ahogy a Moneybookers-nek is.

    Mellesleg azért a Guglizásra való lustaságod jól mutatja, hogy az általad nyitott topikok közül mindössze 3-ba haladta meg a hozzászólások száma az 50-et, ebből a háromból pedig 2-ben a 150-et. Az összes többi olyan kérdés volt, amelynek vagy van már topikja, vagy olyan partikuláris kérdésről van szó, amely a speciális jellegénél fogva csak téged érint és 5 perc guglizással magad is megtaláltad volna a választ.

    Szóval felesleges topik, nemcsak azért, mert már van ilyen, hanem azért is, mert te magad is nyitottál már a témában.

    A jövőre nézve pedig...
  • kraawz
    #2
    ööö

    Moneybookers a legegyszerűbb, ha ilyesmire gondolsz. Gyors és megbízható.

    Ha rendes bankok netes szolgáltatására vagy kíváncsi, K&Hnak van e-bank szolgáltatása, nem rossz, de még van rajta mit csiszolniuk.
  • cmsworld
    #1
    Sziasztok! Virtuális bankszámlát nyitott már valaki? Mik a tapasztalatok? Mi a nyitás menete?