40
LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues
  • HerrKiss
    #40
    Ja, nem két jármű, hanem 1 jármű és 1 karakter... hol vannak ők?
  • HerrKiss
    #39
    Bocsi, a kép nem sikerült az előbb:
  • HerrKiss
    #38
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség. Ahogy a korábbi LEGO játékok esetében, itt is szándékoztam összehozni egy 100%-os mentést, de elakadtam. Két problémám is lenne:
    Egyik: a Kristálykoponya királyságának 3. részében hiányzik 2 járművem:

    Hol lehet ezeket feloldani / megvenni?

    A másik: az építő szintekben mit kell tennem, hogy meglegyen a 100%? Vettem egy csomó cuccot (mindent, ami fekete volt), de csak 56% az a doboz.
    Köszi előre is, üdv:

    HerrVoros
  • imilee
    #37
    Hi!
    Kellene egy kis segítség. Van a Frigyládás rész és abban az autós. Már annál vagyok, hogy össze kelle szednem a lufikat de egyet sehogy sem tudok felvenni az pedig az indulás utáni első lufi. Miként vagy hogyan vayg kivel lehetne azt bezsebelni. Válaszotokat előre is köszi.
  • Szombati
    #36
    a vízesés fölötti kissebbik lépcsős épület jobb hátsó sarkában lévő fejet kel szétlőni (bzooka) utána megmutatja a többit (kb 6db) amit szintén szét kell lőni. csak bizonyos ideig látszódik és nincs óra ami visszaszámolna. ha meg van akkor ad lapátos csávót.
    Kardost szintén itt az épület mellet lehet megvenni.
  • Szombati
    #35
    Hi,
    nekünk, már majdem minden pálya megvolt 100%.
    Sajnos fellülírtuk :( és kezdhetnénk előről.

    Valaki nem tudna mentést küldeni?
    Nem baj ha nem 100%-os.
  • Romanzidan
    #34
    Üdv ez a játék nálunk magyar felirattal jelent meg!Melyik verziót kell lekapni amiben bennevan a magyar felirat?
    Thx előre is
  • sickb
    #33
    Helló!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    A crystal skull 3 részénél elakadtam, szükségem lenne arra, hogy hol vagy hogyan lehet megszererzni a lapátot illetve a kardot.
    Előre is köszi!
  • SA2B
    #32
    Megvan!
    Minden a grafikán múlott,mert át állítottam low-ra a texturát, a Hz-et vagy mit felnyomtam 75-re és lám... már nem lép ki hibaüzenettel
  • SA2B
    #31
    Na..
    Crystal Skull's-ot végigtudtam vinni, Creator is jól műkszik, csak a Raiders of the...-nél lépki...
    Ez nem igaz
  • SA2B
    #30
    A Krystal Skull's part 1-et végigtudtam vinni, a többivel nem próbálkoztam,de a raiders of the Lost Ark-nál meg méééé lép ki?
    Nem értem...
  • JackSparrow88
    #29
    Hát nekem is a razoros van meg(mivel nincs is nagyon másik verzió) de nekem nem csinál semmi hibát. Egyébként nekem meg most a Serious Sam Hd csinálja ugyanazt mint neked és a tököm tudja mi lehet a gond, eddig nem szórakozott egyszer sem...
  • SA2B
    #28
    F*szom kivan mááááá!
    A "Raiders of the Lost Ark"-nál a LegoIndy2.exe állandóan hibát észlel és leáll!
    Próbálkoztam má Fixed Exe-vel és Fixed Image-val,de 1szerűen nem bírom felfogni mi a hiba...
    Razor1911-es a torrent.
    Somebody Help
  • wass12
    #27
    Nyomd meg a második játékos start/pause gombját (alapjáraton a Num. Enter, ha jól emlékszem), aztán ott válaszd ki a Drop Out-ot. Ki fogja léptetni a második karaktert.
  • #26
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene. Megnyomtam játék közben a F2-t, és így kétjátékos módra ugrott. Hogy lehet ebből visszalépni, mert semmire nem reagál. Előre is köszönöm.
  • gabcsi13
    #25
    Sziasztok!
    A pályaszerkesztőt hogyan kell elindítani.
  • Domcsika
    #24
    Megjelent!Lehet torrenten tölteni!Épeen töltöm!Biztos jó lesz!
  • drbob
    #23
    mindenre van mentség, tudom :D

    de ha már úgy gondolod hogy mindenképpen témát kell indítanod valaminek, akkor annak meg kéne adni a módját...és most nem csak a nyelvtanra gondolok, meg a hiányzó betűkre, hanem a pontosságra is (Traveller's Tales)

    ha képek meg videók még nincsenek is, honlapja van, legalább azt linkelhetted volna

    tanulság: legközelebb szakítasz rá elég időt hogy igényesen, normálisan indíts témát, és átolvasod a hozzászólásodat mielőtt postolnád, hogy ki tudd javítani az esetleges hibákat
  • Domcsika
    #22
    Egy:A k betű nem mindig nyomódik le.Kettő:A tesóm mutatni akart valamit és még megakartam írni előtte az első kommentet ezért nagyon siettem.
  • Domcsika
    #21
    Még meg se jelent!
  • arty
    #20
    www.idiotavagyok.hu/warez/indi2
  • Padlogáz2
    #19
    Honnan lehet eztet letőteni? :O
  • drbob
    #18
    hát igen, párszor át kell olvasni :DDD érteni értem, csak adnék rá egy jó nagy karót :DDD vissza az iskolapadba! töröljék el a nyári szünetet! írástudatlan az ifjúság! :DDDD
  • rumkola
    #17
    én pl nem is értem az első kommentet
    :D
  • drbob
    #16
    az rendben hogy van pályaszerkesztő, de egy komplett történetről beszélek, jobb lett volna mint a 'kimaradt jelenetek'...de sebaj....
  • Domcsika
    #15
    De van pályaszerkesztő.
  • drbob
    #14
    'The continue adventures' ????? ha angolul akarsz írni mindenképpen (ráadásul ugye itt az alcímet másoltad ki, tehát epic is)legalább néznél utána miket firkálsz (bitchslap)

    ezek a LEGO cuccok egyre jobbak különben, az Indy 1 meg a Batman nagyon jól sikerültek...SW is szórakoztató volt, de az Indy volt az első amit nem untam meg és kijátszottam...ezt is várom, bár jobban örültem volna ha mondjuk nem az eredeti háromból kimaradt jeleneteket dolgozzák a negyedik rész mellé, hanem valami új sztorit összerántottak volna (vagy ott van az Atlantiszos kaland, az sem lett volna rossz)
  • Domcsika
    #13
    Ugye a kimaradt jeleneteet is feldlgozza.Remélem nem lesz benne olyan szint ami az egyben is volt.
  • Monoton
    #12
    Nincs még demó.
  • gyepesjoint
    #11
    OMG fail
  • Domcsika
    #10
    Kiváncsi vagyok hogy a pályaszerkesztővel csak Bónuusz szinthez hasonló szinteket lehet csinálni vagy lehet sztori szinteket.(Bónusz szint alatt azt értem hogy össze kell gyűjteni egymillió érmet)
  • Domcsika
    #9
    Demót tud valaki?
  • Domcsika
    #8
    Nagyon klassz képek.Egyébként a nyitó szövegben írtam egy másik játékról a LEGO Harry Potter-ről íme a fórumom.http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1249906848
  • kemszi2
    #7
    az elsőt nyomtam ezt is fogom.jó pofa játék
  • Monoton
    #6
    [center]




  • Monoton
    #5
    Akkor tévedtem sry.
  • JohnnyNapalm
    #4
    az első rész pc-n is megjelent
    én feltettem és öcsém játszott is vele rendesen, faja kis játék volt
  • Monoton
    #3
    Egyébként én úgy tudom, hogy az első rész csak konzolra jelent meg. És ez is csak arra fog.
  • Monoton
    #2
    LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues
  • Domcsika
    #1
    A Traveller Tales egyik legújabb alkotása(a másik a LEGO Harry Potter)a LEGO Indiana Jones 2 lesz.Ugyanis a legújabb filmet az előzőrész nem dolgzta fel ezért ez a rész feldolgozza továbbá a korábbi részeket is feldolgozza.Ugyanis maradt pár kimaradt jelenet.Ráadásul a készítők pályaszeresztőt is raktak bele!Trailerről és képeről nincs tudomásom.