57
  • babajaga
    #17
    Miért volna az jóság? A Li-ion akkuk cellafeszültsége 3,6V min. Az tévedés hogy a NiMH akkuké 1,2V, mert az jól feltöltött állapotban 1,45V. 1,2V-nál a fényképezőgép már nem működik.
  • Blasta
    #16
    A tesztképeken túl... Richárd!
    Mik ezek a termékképek???? Zseblámpával lettek bevilágítva???
    Ennél tán jobb lenne a gyári termékképek használata is.

    No és szép hatást kelt a nagy képek összenyomva thumbnail-ekké.
  • petyka2
    #15
    Jó képek ezek...:D
    Zőőőőd kockával ennyit tud, adhatod ezt bárki kezébe, ISO400-on olyan zajos képeket produkál, mint egy DSLR ISO3200-on.
  • petyka2
    #14
    Pentax K200.
    Mondjuk azt nem mondom, hogy a ceruzaelem a nyerő, egy DSLR-ben, kimondottan komolytalan megoldás.
  • gosub
    #13
    Remélem ekkora érzékelő méret mellett még legalább 25 MPixelig fogják felnyomni a felbontást! Akkor lesznek majd csak igazán faszentos képek
  • gosub
    #12
    "...szerintem minden olyan gép komolytalan, ami nem ceruzaakkukkal megy..." Mutass egy olyan DSLR gépet amit ceruza aksikkal működtetnek! Mert ha nincs, akkor szerinted az összes DSLR nem komoly gép.
  • Fuleske
    #11
    Mivel valószínűleg nem 1,2 V feszültségű mint a ceruzaakkuk, hanem legalább 7,2 V-os, rögtön nem is olyan rossz az az akku...
  • waterman
    #10
    semmi gond a képekkel. tökéletesen utánozzák amint egy általános fényképezőgépet használnak és nem pedig műtermi beállított képek, amik semmit nem adnak vissza a mindennapi használatban nyújtott teljesítményről.
    ez a gép nekem csalódás. iszonyatos mennyiségű zaj, az egymásba rakott székes képen azt hittem behalok, egy olyan kontrasztos témánál nincsenek élek. az egy éve 24ezerért vett canon-om lepipálja..
  • Thrawn
    #9
    Ha nem lenne ferde, akkor kevesebb lenne a zaj? Mert akkor vízmértékkel fogok fényképezni.
    Egyébként meg egy ilyen gépet nem profi fotós által készített képekkel kell ismertetni (maximum csak reklámozni), mert nem nekik készült. Jó ez így, a lényegen nem változtat, seggbe kéne rúgni az egész bagázst, mert nagyon rossz felé mennek.
  • Szemjuel
    #8
    végignézve újra a képeket, tényleg látszik, hogy nem profi fotósról van szó... az összes kép olyan ferde, hogy ha pizzaban készítette volna a toronynál, az a másik irányba dőlt volna... nah de kár is ezen mérgelődnöm... csak így sajnos az összes kép hiteltelen...
  • Thrawn
    #7
    " Rendkívül idegesítő elképzelni, mit is tudna ez a gép mondjuk 6 megapixeles, vagy azonos felbontású, de nagyobb fizikai méretű szenzorral."

    Igen, valahol ott meg kellett volna állni. Így azonban ezeket a gépeket - nem csak a Nikonét, a többit is - fel kellene dugni a marketingesek seggébe és ott kihajtani a kijelzőt.
  • zyppy
    #6
    en a kezenfogva setalo ket not szurtam ki (telihóód!!!4)
  • Szemjuel
    #5
    jah még annyit, hogy egy 40ezer forintos panasonic kompaktal amiket bulikra viszünk, pengeéles képeket csinálunk, akár részegen is... szóval lehet írni az okokat, hogy mi az a sok genny a fotókon! :)
  • Szemjuel
    #4
    Az SG által fejlesztett új nagy felbontású szabvány neve! 23:9 képarány, 2100*1500-as felbontás! És a tömörítési eljárásnak köszönhetően csak 1 MB egy film!

    A képek pedig szörnyen zajosak :S Nem értek hozzá, de ezen az oldalon még nem láttam szép fotót a tesztelt gépektől... Talán a cikket író egyén is csak más honlapokról ollózza össze? Kitudja... :S
  • kecskeszeme
    #3
    A 7-es képen a lány, a kenyértartóval szerintem kicsavarná a szerző kezéből a gépet és feld... ...obná, jó magasra, majd elfelejtené elkapni.
    Hogy lehet egy olyan képet publikálni, amin az egyik szereplőről ordít, hogy nem akart lefényképezve lenni...!?

    A géppel kapcsolatban: szerintem minden olyan gép komolytalan, ami nem ceruzaakkukkal megy... 1100mAh-s akku... mire elég az? Fityfenére...
  • Flashy
    #2
    "Nincs a gépben HDMI video felvételi lehetőség"
  • Ferrer
    #1
    Brtutális ez a gép!