12
Hogyan lehet pdf fájlt-t wiki-vé konvertálni?
  • Vorpal
    #12
    Ezt a kérdést inkább a php topic ba kéne feltenned, ott vannak elegen akik kitalálják.

    és ha már odairsz - ird körbe légyszives konkrétabban ezt a kérést - tehát miért is kel ez és milyen jellegü pdf ről van szó? egy pdf sok egyéb infót tartalmaz amit nem feltétlenül jó neked.

    Lehet, hogy van ennél kézenfekvőbb megoldás is mint a pdf.
  • cmsworld
    #11
    Esetleg valaki már nem csinált ilyet, a fontos az lenne, hogy a konvertált anyagot fel is töltse.
  • takysoft
    #10
    hát nem vakon linkeltem azért a google-t, beleolvasgattam a találatokba, ahol sokszor leírták, hogy a legjobb megoldás amiről tudnak, h a fizetős Adobe tud csinálni rtf-et, és azt könnyebb importálni.

    de részletekhez olvasgass te is. De annyi oldalon írták ezt,(az első 10 találatban biztos), hogy nem hinném, h van ennél jobb megoldás.
  • cmsworld
    #9
    Akkor nem tudom miért ítélkeztél előre. A találati listában láthatók nem igazán felelnek meg elvárásaimnak, vagyis annak a kérésnek, amit leírtam.
  • takysoft
    #8
    képcsere. ötletes, és humoros:D le a kalappal XD

    sajna nem tudok többet segíteni, mint amit gugliztam
  • cmsworld
    #7
    Én olyat szeretnék, amit már használt valaki és működött. Valamint nagyon fontos lenne, hogy a konvertált anyagot egyből fel is töltse.
  • cmsworld
    #6
    Akinek 3 büntetőpontja van, az csak... :)
  • takysoft
    #5
    1 tipp: hajvágás XD

  • zyppy
    #4
    Kovács Ákos
  • takysoft
    #3
    óbazd... gúgliban ezer találat...
  • cement
    #2
    ezert kepes voltal topikot nyitni?
  • cmsworld
    #1
    Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogyan tudok egy .pdf kiterjesztésű fájlt a MediaWiki motor által felismerhető formátumba alakítani. Arra lenne lehetőség, hogy ez a konverter a fájlokat fel is töltse egyből a MediaWiki alapú oldalba. Válaszaitokat előre is köszönöm!