17
Mediaportal HTPC szoftverrel kapcsolatos infók és segítség
  • [HUN]FaTaL
    #17
    FAIL
  • Legend Killer
    #16
    jó, hagyjuk :D.
  • Gery85
    #15
    Kezdünk eltérni a témától, nemigazán érdekel,hogy ki hogy ír vagy beszél magyarul.
    Megnéztem az xbmc-t, nem rossz progi,de ebben nem találok olyat,hogyha rányomok egy filmre,akkor kiírja a film információkat(rövid ismertető, hossz,szereplők...).Nincs benne ilyen?
  • armageddon666
    #14
    azért mert más is hülye, neked nem kell annak lenni... magyarítás és magyarosítás két külön dolog. de magyarításról beszélsz :)
  • Legend Killer
    #13
    akkor miért van googleben úgy írva, hogy magyarosítás? :P a találatoknál.
  • Legend Killer
    #12


    ...
  • Hegi90
    #11
    az hogy magyarosított tudod mit jelent? Kb azt, hogy adunk hozzá egy kis pirospaprikát, vagy hogy varrunk rá matyóhímzést. Akyyy jól mondta, az magyarítás.
  • Legend Killer
    #10
    magyarosított talán
  • akyyy
    #9
    jaja, Xbox mellet már őt használom TV-zésre. Bár ezt a magyaritotot műsorujságot nem tettem még fel, mert ujra akarom rakni a gépet win7-tel, de mgé várok vele, addig meg nem akarom feltenni:D
  • Gery85
    #8
    Te használod?
  • akyyy
    #7
    biztos hogy van, jó kérdés, microsoft letöltőközpontot tudom ajánlani, de oda sok szerencsét mert káosz:D de ha megvan, zsir, utánna meg csak fel kell tenni a magyar bigyót hgoy kiirja a filmek tartalmát, stb.
  • passatgt
    #6
    xbmc a legjobb szerintem:)
  • Gery85
    #5
    Xphez is van ilyen, mert emiatt nem szeretnék feltenni vistát, honnét lehetne letölteni?
  • akyyy
    #4
    windosos. az teljesen jó, és az xbox is támogatja.
  • Gery85
    #3
    windowsos media center? vagy valami más?
  • akyyy
    #2
    Tök úgy néz ki, mint a Media Center, és ahoz van magyar adatbázis.
  • Gery85
    #1
    Sziasztok!
    Bizonyára sokan ismeritek a MediaPortal nevü progit, amivel könnyen és gyorsan htpc-t varázsolhatunk a gépünkből.

    Támogatja az összes zenei és filmes formátumot, mindent 1 helyen megtalálhattok benne, könnyű a kezelése, együtt működik jónéhány távirányítóval is, így akár az ágyból is vezérelni lehet a szerkezetet.
    Ha rendelkezünk tv tuner kártyával,akkor tv nézésre is használhatjuk.
    Mivel a program teljesen ingyenes így bárki használhatja, és megannyi plugin is ingyenesen letölthető hozzá.

    Pár kép a programból:








    Hivatalos honlap:
    http://www.team-mediaportal.com/


    És lenne egyből egy kérdésem is.
    Aki használ ilyet nem tudja,hogy honnan lehetne beszerezni hozzá magyar filmadatbázis, mert az imdb-ről tölti le a filmekhez az információt és így angol nyelven jelenik meg.
    Előre is köszönöm!

    Remélem sokan össze gyűlünk és tudunk egymásnak segíteni.