53
motorikus tv tartó konzol, ami gombnyomásra előhozza a tv-t
  • mila69en
    #12
    szerintem a falba véss egy lyukat és oda tedd!:) persze ha jó vastag falatok van! teszel elé egy motoros lenyíló ajtót vagy valami hasonlót:D
  • norbi4567
    #11
    Inkább rakd fel a plafonra. Befexel alá azt nézed...
  • PesSim
    #10
    Ha el tudod rejteni egy butorban, akkor minek motor hozzá?
    A butorból kiszeded a cuccaid, be a tv-t aztán ha kell kinyitod :)

    és igen, függölegessen kicsit furcsán néz ki eg tv :D

  • Qwerty4
    #9
    Inkább kissebb tv vásárlása a jobb megoldás (szóval nézz ki kissebbet), amúgyis folyik a tv-ből a fos, nagyobb tv-ből még nagyobb adag folyik. xD
  • zaki
    #8
    baze.... olyan tvt kellett volna akkor venni, ami befér a szobába.
  • gyepesjoint
    #7
    kurvajóvagy te is,micsoda problémák :O
  • VRSDM
    #6
    figy.
    attól még hogy valami elrejted nem fog eltűnni. max egy szekrény formája lesz :D
    amire szintén nem pakolsz, mert a tv folyton kinyílik belőle.
    ha már vettél egy nagy plazmát akkor tedd fel a hozzá kapott / vett konzollal falra. akárhova máshova rakod. helyet fog foglalni a térben.
    a ha szekrényből jön elő ha nem.
  • Wolfsnack
    #5
    hülyeséget beszélsz
  • Rash87
    #4
    Látszik válság van! :D
    Megoldás: vegyél 1 nagyobb házat ^^
    Vagy üsd ki a falat,2 helységet húzd egybe,s kész,nálad ez úgy is megoldható :D
  • Wolfsnack
    #3
    most mondd meg...
  • MR ME
    #2
    micsoda problémák....
  • Wolfsnack
    #1
    hello!

    Kinéztem egy nagy tft tv-t, annyi a probléma hogy sehogy nem fér be a nappaliba, a bútorokat nincs hely arrébb tolni.
    Láttam filmeket ahol luxus kérókban gombnyomásra előjön a tv a "semmiből".
    esetleg ha nem használom a tv-t akkor forduljon hosszába mert úgy befér a mostani helyére, ha használom akkor

    pedig egy motorika emelje ki a bútorok síkjából és fordítsa keresztbe

    szekrény mögé is lehetne rakni csak nagyobb a szekrényem ezért valahogy elé kellen vinni hogy ne a plafont kelljen bámulni
    szekrénybe nem akarom építeni mert annyi erővel a szekrényt is kidobhatom


    ilyeneket találtam csak neten
    ha van valakinek értelmes ötlete az megírhatná, megvalósítási tervek is érdekelnének mert boltban aligha találok ilyet
    a 90 fokban elfodulós és kiemelkedőst még sehol nem láttam, de lehet hülyén nézne ki hosszában a tv ha nem használom