33
Shadow Complex
  • Totti5
    #1
    2Ds akciójáték az EPICtől, harc, mászkálás, gyüjtögetés. Habár 2Ds a játékmenet, keverve van 3Ds elemekkel. Pár hét múlva startol a játék az XBLAn 800 MS pontért.

    Shadow Complex First Seven Minutes WalkthroughShadow Complex E3 09: Debut Trailer





  • gyepesjoint
    #2
    gondolom boxra...a grafja nagyon ütős
  • Totti5
    #3
    Nincs kizárva hogy később PCre is kidobják de jelenleg 360 ex.
  • Tr3sh3nc0r3
    #4
    a karakterek jól meg vannak csinálva, de az épület valami okádék. láttam már régi játékban jobban megcsinálva..
  • Totti5
    #5
    pl?
  • Tr3sh3nc0r3
    #6
    már a doom 3ban is szebb volt az épület textúra
  • Tr3sh3nc0r3
    #7
    legalább is ilyen szintű
  • DanielT
    #8
    Szerintem erősen kizárt, hogy Pc verzió legyen belőle.

    Egyébként érdekel a cucc, egyedül a 3D részeket tartom teljesen feleselegesnek és félek a megvalósítástól.
  • gyuri12
    #9
    Ez egy arcade cím tehát egy fél gigás kis játékocska. Nem a grafikájával fog hódítani.
  • theone91
    #10
    Hülye érv. Ennek a játéknak nem kellenek tűéles textúrák. Nézd meg, hogy hol van a kamera játék közben. Plussz ott van még a DOF. (#1, második kép)
  • Totti5
    #11
    Biztosan több lesz mint fél giga, 1.2 simán meglesz, mert van példa ilyenre, pl Buckafiled, Watchman stb...
  • Totti5
    #12
    Nem sok rész van 3dban, 1-2 quicktime event harc, meg a gépágyúzás amit láttam, megnéztem az első 7 percet és kellemesnek tünik, azt nemhiszem el hogy 800 pont lesz, inkább 1200, de ha 800 akkor korrekt, ha több ( 1200 ) akkor meg nem ér meglepetés. Lesz demo ugyis szóval vásárlás előtt lecsekkoljuk:)
  • Totti5
    #13
    Nézd a gameplajokat, mozgás közben nem lesz itt baj a grafal, sok effekt, fények, árnyékok, fizika stb... nagyon szép kis játék, csak a tartalom és a szavatosság a kérdéses.
  • Totti5
    #14
    1200, amcsiba lesz 800ért, fuckolódjanak meg...
  • ThugEdge
    #15
    ha van uk regem,de nincs goldom és maga a reg is nyilván kamu címen fut,mint mindenkinek széles e hazában,akkor is nyugodtan vásároljak pontokat,mert megtudom majd venni uk regről ezt a játékot?
    bocsi ez lenne az első arcade játék,amiért adnék ki pénzt(ja nem volt a pop classic is,de végül az psn-en ocsóbb volt:)
  • DanielT
    #16
    Simán működik, csak ms pontokat kell venned.
  • arty
    #17
    he?? amcsi accal 800?

    áthekkelem magam basszus :/
  • Totti5
    #18
    Shadow Complex’s Proving Grounds
  • Totti5
    #19
    Shadow Complex launch trailer
  • Totti5
    #20
    Acsik

    LET’S GET PUNCHY: Melee 5 soldiers (15)
    BOMBA PUNTER: Punt 20 Bombas (20)
    MY HEAD A-SPLODE: Get 50 head shots (20)
    MAKE ‘EM SCREAM: Get 100 soldiers to scream (20)
    TO KILL A BLACKBIRD: Destroy the helicopter attacking the Vice President (15)
    LOOK OUT!: Kill a soldier with a Bomba (5)
    WALKIN’ ON WATER: Make it from one end of lake to the other in hyper-speed (5)
    HERO: Complete the game on any difficulty setting (50)
    COMPLETIONIST: Complete the game with 100% of the items (20)
    MINIMALIST: Complete the game with less than 13% of the items (10)
    PROVEN GROUNDS: Complete the Proving Grounds (10)
    SERIOUS COMPLEX: Level-up to experience level 50 (10)
  • Gábor
    #21
    Nem úgy volt, hogy ma jelenik meg?
  • Gábor
    #22
    UK marketplace-en még csak a videók vannak feltéve :(
  • TDC Geronimo
    #23
    xbox.com-on tedd be download queueba. Úgy le lehet szedni.
  • arty
    #24
    dehogyis, fentvan már!

  • Gábor
    #25
    Jaja, már játszom is! :)
  • Totti5
    #26
    Egy órát játszottam. Rosszat nem lehet róla mondani, gyönyörű, igényes, élvezetes, remek az irányítás és a gameplaj, erre lehetett számítani.
  • ThugEdge
    #27
    szenzációs cucc
    ez az első amire érdemes pénzt adni a liveról
  • arty
    #28
    izlés kérdése, de szerintem ez azért tulzás :)
  • Totti5
    #29
    a legjobbak közt van, de ki is tünik onnan akárcsak a Buckafild
  • arty
    #30
    ugyértettem: van még bőven a lájvon tartalom, amiért érdemes lenne pénzt adni (bf-re is, pl :) )
  • Totti5
    #31
    tartalom az mint a tenger, annyi árkéd van amit kijátszanák hogy 50ezer pontot is elkölteném egy óra alatt:D
  • Totti5
    #32
    Megvan a teljes páncélzat, ez a rész nagyon jó volt, a játék legjobb része eddig, remélem a végig ilyen ledndületes marad.
  • JonasSandor
    #33
    Megjelenik a game pc-re is, tök zsír.