6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Inv1sus
    #6137
    a 8-as meg az 1-es üt a legjobban :D
  • ToCsEk
    #6136
    újabb top10

    új hero
  • Inv1sus
    #6135
    Ideje.
  • ToCsEk
    #6134
    honcast feléledt...

  • ToCsEk
    #6133
    nem rossz

  • Inv1sus
    #6132
    Hát de ez, hogy többször rám lő sprayyel és teljesen megállok mozgásban? Csak lestem. :D
  • ToCsEk
    #6131
    buffot? :D eddig is fulltáp volt :D
  • Inv1sus
    #6130
    Armadon mintha egy kissé nagy buffot kapott volna. Teljesen megállította a sandwraith karimat.
  • j0nNyKa
    #6129
    ötletek sora
  • JSbyMSI8800
    #6128
    Helló. Van egy olyan problémám, hogy a laptopomon nem loggol be a HoN, viszont az asztali gépemen meg gond nélkül megy. Egyszerűen annyit ír ki, hogy Connection Failed. Próbáltam már újra telepíteni a játékot de semmi.
    Valaki valami ötlet ?
  • Inv1sus
    #6127
    :D:D:D
  • ToCsEk
    #6126
  • ToCsEk
    #6125
  • Inv1sus
    #6124
    Cronos avatar nagyon stílusos. The a Fallen angel se lenne rossz.
  • ToCsEk
    #6123
    szavazzatok
  • ToCsEk
    #6122
    jól van, elég volt ennyi, nem kell több oltás, további off egyből törlés, intézzétek privátban kösz
  • Inv1sus
    #6121
    *kisebbségek
  • Inv1sus
    #6120
    Nem csak faszláma vagy, hanem még egy álszenteskedő kis köcsög is, csulácska.

    Frodó féle seggnyaló barátaid kíméljenek. Bár tudom, hogy a kissebbségek csoportban a legerősebbek.
  • jazzy
    #6119
    Hát téged meg mi lelt
  • j0nNyKa
    #6118
    na, ne hagyjátok abba :D
  • zsakosfrodo2
    #6117
  • Nightwish006
    #6116
    És egyébként, te vagy a legbunkóbb, legutálatosabb ember, kit valaha neten láttam. Pedig hidd el, a CS-scene is tele van undorító emberekkel, de te párod ritkítod. Lebunkózol, pedig 1 rossz szót nem szóltam hozzád, belém kötsz, majd azt mondod én ugatok? Húzz a faszba ok? Fogyatékos, ragekid
  • Nightwish006
    #6115
    Miért te mivel vagy nevesebb (faszláma)? Azzal, hogy 10x többszer törölted le a játékot? És TE kezdtél el ugatni, nem én, fogyatékos. Nőj fel, mert anyukád nem fogja mindig oda adni a vállát, hogy rajta sírhass, mert kikaptál=(
  • Inv1sus
    #6114
    Legalább tudom, hogy te vagy az a kis névtelen faszláma, aki folyamatosan ugat. Kis csula.
  • Inv1sus
    #6113
    Pont slither?
  • Nightwish006
    #6112
    25gémböl 80%-ot nyertem slitherrel, asszem megvan a fav herom :P
  • Inv1sus
    #6111
    Érdekes egy a játék. Pár hét kihagyás után, ha visszatérek, akkor tök jól elszórakozom, veszítésnél se rage-elek, fun az egész. Aztán játszok pár napot és elkezd felbaszni a játék. Utána meg uninstallálom a gecibe.
  • Inv1sus
    #6110
    Meg gondolom azért, mert SÖR
  • Viktor99
    #6109
    Ez valami ritka kaki szerintem, de mivel én rajongok a blizzard játékaiért mert a warcarft-ért ÉS mivel benne van Thrall, ezért jó.
  • ToCsEk
    #6108
    ide is akkor

  • j0nNyKa
    #6107
    eddig a 13 eves gay kamasz nem tudott honozni, mert kellett hozza bankszamla
    most a 13 eves gay kamasz tud honozni, mert nem kell hozza bankszamla
  • jazzy
    #6106
    Én is ingyenes player vagyok, de hogy milyen emberek játsszák ezt a játékot mostanában azon beszarok.. rage quitol 2 perc után, vagy nem is connectol, 2-3 kilép, 2 perc után concedelni akar, 15 szinten át csak junglezik, beírja, hogy kickeljük, vagy feedelni fog, és feedel (a soulstealer, aki elment duo lanelni), 4 perc alatt 6szor meghal, mi a lófasz ez? Tényleg ennyire elkurvult a gamer társadalom?
  • sonic syndicate
    #6105
    ja és halloween alkalmából

    -Runes have new animations(Regen-->Ectoplasm, haste-->candy, illusion-->candy, invisibility-->Ghost)
    -Kongor is now a monster
    -Ghosts at fountain
    -Hellbourne creeps are mummies
    -Pumpkins around the map
    -New wierd sound at 7 seconds that sounds like a dying cat
    -the evil laugh that occurs in the music

  • sonic syndicate
    #6104
    2.2.4

    ~puppet nem igazi carry többé
  • Nightwish006
    #6103
    Mindig menj velünk ha gankolni mennek, és ne nagyon maradj egyedül, mert könnyen gank áldozatává válhatsz. Wardolj sokat :)
  • Sáska
    #6102
    igen, a legtobbszor Empath-ot valasztom , vagy gyakran Jereziah-t, es altalaban probalok inkabb a deny-okra koncentralni, de sokszor van, hogy lvl8-9 kornyeken midenki elhagyja a kezdo lane-t, es mennek gankelni. Na ilyenkor szoktam elcsuszni, mert ha megyek veluk, akkor altalaban engem elsokent kiszednek, ha meg nem megyek, akkor meg megtalalnak azonnal. Es szepen elmaradok szintben a tobbiektol.
    WS-el is jatszottam sokat, de az annyira nem tetszik, mostanaban emerald warden-t tanulgatom.

    Amugy azt vettem eszre, hogy ranked meccsen sokkal tobbszor vesztek, mint public-on.
  • Nightwish006
    #6101
    Majd megszokod, ahogy a fightokat is, amikor már ismered a hősök skilljeit:) Az elején ajánlom a supportolást könnyü hősökkel, mint witch slayer, vagy accursed például. Persze attól is függ miylen hőseid vannak. Ha supportolsz mindig hagyd a lane társad farmolni, és lehetséges hagyd, hogy ő öljön.
  • Sáska
    #6100
    igazabol az a legnagyobb gondom, hogy nem lehet jobban kizoomolni, es a kamerat emiatt nem tudom olyan jol kezelni.
    sry a dupla postert.
  • Sáska
    #6099
    koszi. felraktam ezt a kettot, bar egyelore meg sok hasznat nem latom (illetve nem lettem jobb tole:))
    Van, amikor egesz jol megy a jatek, de sokszor van, hogy azt se tudom mi van, foleg amikor 8-10 ember castolja a spelleket kozepen :/
  • Inv1sus
    #6098
    Nem a zenei ízléssel van a problémám, hanem hogy egy agyonmosott és kopott divatzenéket rakott be.