6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • ToCsEk
    #161
    nyomtam egy fun kört :D


    11.1.11 :D
    kár hogy nem számított bele a statba
  • Hegi90
    #162
    én már rájöttem: nem szabad noob game-be játszani, csak ha kibaszott kezdő vagy. Amióta "semleges" játékokban (se noob, se pro, semmilyen kikötés nincs, viszont KÉK) játszok, azóta kurva jó meccseket tolok, PSR-em is felment 1200-ról 1500-ra, K:D-m is javult picit, bár most ha nyerek, akkor nincs ilyen 20:1:20-as statom, viszont még ígyis 1++ az arány.

    #161: kár, h ne voltam ott, Swiftblade nagy favorit :D. Amúgy én ezekkel szoktam menni (kb ilyen sorrendben rakom is ki őket): agis csuka, runed axe, helm, brutalizer, hack, slash. Bár a slashre sosincs elég idő :D. Kb ha eljutsz a brutalizerig, nincs szükséged frenzyre meg ultira se, olyanokat ütsz és olyan sebességgel, szinte állandó stunban.
  • ToCsEk
    #163
    én mindig meg találom a nobokat istenem... mindig velem vannak...
    1898ról itt jár a psr-em :S

    szánalom.. de le is szarom a psr-t a kd a lényeg hogy minél nagyobb legyen :P
    mint látszik nem velem van a gond mert nem vagyok egy fasznoob...
    msot is nyomtam egy socutot 18.5.14 és vesztettünk... igaz szar gémbe mentem mert 2 zeus volt meg 3 defiler... azok meg ha benyomták az ultit mindenki halt... igaz volt vagy 65ös hpregem meg 400at sebeztem és 700-800körül criteltem de egy fecske nem csinál nyarat :P
    nah mind1 ...
    ennek örömére ma elkezdtem a banlistemet :D már vannak rajta 4en ^^
    de lesz ez még több is :D
  • ToCsEk
    #164
    hop az az 1898 az 1698 akart lenni :P
  • donatus13
    #165
    Ez érthető :D szerintem te is jegeld magad :D
  • Hegi90
    #166
    úgy látszik ma énis kikapom a noobokat -.-

    0:6 kétszer egymás után. és kurvára felidegesített néhány nagyképű faszláma :@
  • donatus13
    #167
    Azt a legjobb belépsz játszani :D erre kétszer kinyírnak és elkezdenek neked ugatni mekkora noob köcsög vagy stb na nekem ez volt tegnap night hound kinyírt állandóan aztán egyszer csak oda jött a nagy pofájú gyerek moon queen el és mondta mekkora noob vagyok már megint mit ad isten kellett 10 mp és oda ért a night hound kinyírta pillanat alatt erre ALL ba egyből FUCKING NOOB HERO stb szóval ennyit a pro gémerekről:D
  • Hegi90
    #168
    én inkább le se írom mi votl, mert megint felbaszom magam
  • Borgi
    #169
    ennyi stresszt nem ér ez a játék srácok... :C
  • Hegi90
    #170
    sajnos minden multi játék ilyen.
    de ha beletanul az ember, akkor már nem kell mindig Pub-ba játszania, hanem mehetnek a warok a teammel
  • donatus13
    #171
    Ááá ez elfog múlni miután kiadták most azért ilyen mert béta és 15 k ember nyomja ha majd kiadták már nem fogja ennyi :D csak úgy érzem most a készítők nagyon beindultak a béta teszterek számára aztán elmernek majd kérni 10-12 k t érte ami szerintem nagyon irreális lenne.
  • Pio
    #172
    Egy ideje meg lehet venni a játékot, elővételben 30 dollárba kerül.
  • Hegi90
    #173
    ideje csinálni egy paypal accot :D
  • terribad
    #174
    vagy várni pár hónapot a league of legendsre. csak jobb lesz, és ingyenes :)
  • Pio
    #175
    Ha kompetitív játékot akarsz játszani akkor egy mikrotranzakciós rendszer nagyságrendekkel több pénzedet viheti el, mint az egyszeri vásárlós.
    Mondjuk előbbi esetben a fejlesztők érdeke a folyamatos fejlesztés/balanszolás szóval ilyen szempontból ott jobbak a kilátások egy átlagos hozzáállású fejlesztőcsapat esetében.
  • Hegi90
    #176
    league of legends mikrós lesz?
  • Solid Snake
    #177
    Mikrósütős :)
  • Hegi90
    #178
    szarrrrrrrrrrrrrrrrr
  • donatus13
    #179
    jah micros az a legszarabb lehetőség.
  • ToCsEk
    #180
    mekkora szar ez a fos
    30percen át nem tudott felconnectálni a chat szerverre....
  • Hegi90
    #181
    majd jó lesz az is idővel (:
  • donatus13
    #182
    Most kaptam bétát league of legends-hez majd most akarom kipróbálni
  • Borgi
    #183
    baráti 3db 2megás paccs után egy 300 akárhánymegás paccsot töltett velem p2p megoldásban, annyira nem poén :C
  • Hegi90
    #184
    majd írd le a tapasztalataid, meg csinálj videókat (ha lehet)
  • donatus13
    #185
    Ezen túl vagyok most egy böszme szar menübe vagyok
  • donatus13
    #186
    Srácok senki ne próbálja ki ezt a játékot förtelmesen szar, nem találok szavakat mennyire szar, leírhatatlan. A grafikáról ez a kép szerintem el mond mindent
    VERY HIGH on minden.
    A menü pocsék, ember alig játszik ,20-25 perc egy játékot találni.Balance egy szar a hősök kinézete förtelmes.Ez az egész játék nem ér fel egy kongregate es flash játék színvonalával még csak meg sem közelíti egy hulladék az egész ebben a játékban pénzt kérni bármiért is nem pofátlanság hanem égő.Komolyan mondom akármit nézek minden szar ennyire egy 0 játékot még sosem játszottam pedig én aztán tényleg igénytelen vagyok egy dolog van amit nem bírok elviselni az ha egy játék nagyon pixeles ez meg pont olyan.Undorító ,nem ajánlom senkinek a dota teljes meggyalázása a heroes of newerth hez képest is sehol sincsen.
  • donatus13
    #187
  • Hegi90
    #188
    sztem ezzel a grafikával azokat célozták meg, akiknek gyenge a gépük :D
  • donatus13
    #189
    Te figyelj na :D 3 éves múlt a gépem nem egy erős de a hon simán megy rajta és "szép" a grafikája és elégedett vagyok vele teljesen, és minőségi játéknak tartom, de ez valami............
  • ToCsEk
    #190
    vagy akik wow fanok :D

  • Hegi90
    #191
    najó, de míg a w3 elmegy egy p3-ason is (úgy ahogy), addig a HoN nem.
  • donatus13
    #192
    Nem tudom ki ,hogy van vele itt a környéken már p4 sincs túl sok de p3 végképp sehol.
  • Hegi90
    #193
    én egészen májusig azzal nyomtam
  • ToCsEk
    #194
    ez a game kezd felb*szni hihetetlen :D
    játszunk 5v5, elején tőlünk kilép 1 marad az 5v4, eltelik 3perc visszajön, megy meghal 3x majd kilép. jóó... 5v4 aztán 4ből 2 totálfaszláma semmi teamwork mi haverral elvoltunk (axe galci) aztán 5v2be leölnek minket és elkzedenek pofázni hogy mekkora prok... másik két seggláma csapattárs meg lent öli a creepeket.... aztán a csúcs az volt amikor haver kimegy toronyhoz 2böl leöl 1et, majd hazafut és látja hogy nincs meg a hood-ja....
    nah kinek milyen ötlete van hogy hova a faszba lett a kurva item? eladni nem adta el... földre se dobta.. ellennél se volt, egyszerűen eltűnt....
    ki is léptünk a f*szba is..
  • donatus13
    #195
    van egy olyan opció ,hogy drop item nem tudom pontosan mit takar de mintha azt ,hogyha meghalsz akkor elveszítheted valamidet nem? ezt a host állíthatja be,:D szerintem az kéne össze szedni a magyarokat és csinálni egy 5 vs 5 öt én nagyon benne lennék mert én 320 pontot buktam az ilyen idioták miatt és most olyan 1250 körül vagyok szóval... már nagyon be se engednek normális meccsekre .
  • ToCsEk
    #196
    ezt vágom, de nem volt ilyen drop beállítva.. sima sd volt.
  • donatus13
    #197
    OFF
    nem tudom ki látta de szerintem marha jó:D
  • ToCsEk
    #198
    diszkávörí reklám
  • RaSzTaH
    #199
    Sziasztok,
    Ha esetleg még valaki rendelkezik felesleges beta key-el szívesen fogadnám!

    Thx
  • donatus13
    #200
    Annyi + ellehet mondani a league of legends ,hogy lehet betenni botokat és van solo mod csak hát ez nem működik.De ettől független ez kellene a honba is