6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • ToCsEk
    #41
    és tényleg :S
    akkor ennyi volt :S
    tuti lesz még
  • Hegi90
    #42
    akkor én épp becsúsztam
  • ToCsEk
    #43
    jah írják is hogy:

    Read:
    Those of you who have reached your limit and want another key, we will be giving extra keys to those who post a Hero
  • donatus13
    #44
    Na én már jereziah al vagyok elég jó :D utolsó meccsen 3 szor kihúztam a társaimat a szarból :D
    Sajna ellenfelet leverni nem nagyon tudok de assist már elég jól megy más hőssel játszani se bírok :D tehát nekem mindig jereziah a fő.
  • Hegi90
    #45
    10/4-es stat ^^
  • RedDevilsza
    #46
    Hihetetlen az invis fosok milyen OPk. A másik meg hogy a tower sebzése nevetségesen alacsony. Egyébként nemrossz játék.
  • Hegi90
    #47
    nem easy mode-ban voltál véletlen, csak nem vetted észre? :D
  • ToCsEk
    #48
    invis ellen gem vagy ward azt helló, tower meg eleget sebez :D kb 5lövés és die
  • Lammer
    #49
    háj sracok! hol lehet meg kulcsot szervanyolni? ;)

    videok alapjan tetsziek! :)

    [itteni DOTA hazigazda]
  • ToCsEk
    #50
    asszem így de siess.
  • vzajcev
    #51
    Én már mindet elhoztam
  • Lammer
    #52
    koszi! nezegettem tobb videot, es lehet megvarom a veglegest, mint itt szerencsetlenkedjek a betaval :)
    amugy /+fav
  • ToCsEk
    #53
    van 5 kulcsom szólj ha kell :)
    dobj mailt.
  • Hegi90
    #54
    12/2
  • ToCsEk
    #55
    eddigi legjobb gamem :D (játékélményileg)
    szívtunk rendesen, 75perces szoros gémn de nyertünk ^^

  • donatus13
    #56
    nekem is tegnap volt a legjobb statom :D 4 szer haltam és kb 10 kill és 13-14 assist most már tudom miket kell vásárolni így utol érem az ellenfelet:D
  • Hegi90
    #57
    tegnap uccsó game 14/1 bloodhunter :D

    ma meg megtanultam játszani Jereziah-val :P

    Amúgy a tárgyakról nincs valami adatbázis?
  • Hegi90
    #58
    jó kis team :D
  • ToCsEk
    #59
    jereziah jó hero :)
    legjobb team hero :)
    tárgyak
  • Hegi90
    #60
    ja csak kevesen ismerik a skilljeit noob game-ben :D

    az elején egy masszív támadásnál elnyomtam az ultit azt mindenki futott -.-
    ez megtörtént 3x.

    kösz a linket!
  • ToCsEk
    #61
    nem csodálom +1000armor és 25hp reg xD én is futnék :d
  • donatus13
    #62
    Hát nem tudom én csak azzal játszok most van egy hős amit kinéztem ha esetleg ellopnák előlem, az egyik az az electric vagy mi a másik a tempest. nem tudom milyenek de majd kipróbálom őket, jereziah akkor jó ha van neki olyan aki stunol akkor halálos amúgy nagyon szeretem jereziahot és csak azzal tolom :D többi hőst nem tudom irányítani főleg inteseket nem.
    Jó játék lesz ez magebane scout arachna még szerintem nagyon imba és még kéne pár pálya főleg olyan ami nem ilyen sötét valami világos sivatagos pálya tök jó lenne:D
  • donatus13
    #63
    Ja és kéne egy béta kulcs aki tud hol lehet reggelni vagy bármi írjon pls.
  • Hegi90
    #64
    úgy értem a csapattársaim futottak _:ASD_DAS

    dodzy: én próbálok minnnél több hőst megismerni.
  • Hegi90
    #65
    kipróbáltam Accursed-öt uganezekkel a cuccokkal, egyszerűen verhetetlen volt :)
  • ToCsEk
    #66
    úhúhú előbb mit nyomtunk xD
    5v5öt
    4en voltunk magyarok +1 külföldi velünk, kipickelte pudget aztán júúúúúúúúúj 13:4es statja volt aztán végén lvl24esn 65ös hpreg és 4,9k hp xD nem is tudták megölni
  • Hegi90
    #67
    omfg.

    én meg játszottam egy olyan madman ellen, akit a játék második felében egyszerűen nem lehetett kinyírni, csak ha mindannyian mentünk ellene, és folyton stunnoltuk. Kb 15-20 ezer értékű cucc volt nála. Ilyenek hogy runed axe, marchers, symbol of rage, wingbow, flayer....

    benyomta a berzerket, és nem tudtad megölni mert olyan HP stealje volt.
  • ToCsEk
    #68
    xD az se rossz :D hát kell neked feedelned :D
  • donatus13
    #69
    Én most glaciussal tolom nagyon jó hero az ilyenek ellen :D rátettem azt a cuccot ami 2100 ba kerül +55 attack speed, staff of the master, és runed axe :D :D nagyon jó lefagyasztottam az ellenfélt és pillanatok alatt agyon lőttem :D de legjobb az ha sokan vannak velem mert általában a baj az ,hogy nem érem utol az ellenfelet.

    Egy jó kis dota történet :D:D
    (jereziah al megyek)
    Minap játszottam egyet a magyarokkal mert tocsek meccsén tök elvoltam aztán gondoltam jövök megint...erre pont kifogtam egy ilyen nagy arcú paraszt dota keményt-_- jön velem bal oldalt, jön az ellenfél kinyírok pár genyot az csak áll lement hpm betámad az ellenfél (hammerstorm és blacksmith) töltöm magam és elkezd ugatni ,hogy mekkora láma vagyok ,hogy nem őt töltöm... következő jelenet:D megölnek akkor ugat mindenkinek mekkora csicska vagyok stb két ellenfél egyszerre egymás után stunnal kinyír és 15 mp vel később ugyan így őt is...
    következő egyedül ott szenved ugat megint persze én bementem középre eltoltam a blesst többiek mentek előre úgy 10 mp vel később oda jön , és meghal erre megint ugat, hogy mekkora láma vagyok hogy nem tolok blesst :D:D kb 10 mpvel előtte toltam el. Hát vannak ekkora parasztok is, aznap itt volt a legszarabb statom :) de most már minden meccsen össze jön egy 15-18 pont assist ból és killből általában 5-6 halok.

    Nagyon jó ellenfél volt jól játszottak főleg a 3 stunos szana szét szopattak minket...
  • Hegi90
    #70
    á én nem feedeltem. viszont swiftblade-el toltam, szóval kb csak az ultival tudtam volna megölni, de ha rányomta, egyből hide -.-
  • donatus13
    #71
    Feedelés egy hülyeség, ha jó ellenfél ellen játszol mindig van valaki aki lefog másik meg kinyír... bár, akkor szoktam rakni ha ott vagyok a csapattársa pajzsot és akkor nem tudnak úgy blokkolni de amúgy elég nehéz az ilyet állni.
  • Hegi90
    #72
    Jó ez a thunderbringer

  • ToCsEk
    #73
    főleg ha felfeedelik....
  • Hegi90
    #74
    12 charge, azt a büdös :DDDDDDDDDD

    amúgy játszottam egy olyan majom ellen, akinek volt a sacri stone-ja, meg behemoth's heart is... good luck to kill him.

    Ezt is csak EM-be lehet megcsinálni :D
  • ToCsEk
    #75
    nah itt ment a szekér nekem is :P

  • donatus13
    #76
    manakon érződik azért a glacius jelenléte:D
  • ToCsEk
    #77
    nah van új patch :)
    +1 új hero magnus= sand king :)
  • Hegi90
    #78
    faszom kivan már :(

    vagy olyan game-be megyek, ahol full retardált mindenki, vagy olyanba ahol szétaláznak :////

    PSR-re meg már rá se merek nézni....
  • Hegi90
    #79
    1/10/14. csodálatos stat. A scout csapattársam meg imádom!
  • Solid Snake
    #80
    Én még nem sokat játszottam a játékkal de szerintetek melyik a legjobb kaszt egy kezdőnek?