6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • donatus13
    #361
    Nekem olyankor van sok crash ,hogyha hangot,grafikát állítok teljesen kifagy az egész játék aztán már csak a crash report ot akarja küldeni.
  • Hegi90
    #362
    Játszottam, aztán egyszer csak lefagyott, majd kilépett.
    a másodiknál nekem is akarta küldeni a crash riportot, de az elsőnél nem. lehet, hogy túl hamar nyomtam ctrl+alt+del-t :D
    ja, és az első után nem is jelezte, hgoy elhagytam egy játékot, csak szimplán belogoltam, a másodiknál megkérdezte, hogy vissza akarok-e menni, de miután betöltött a map, nem csinált semmit.
  • KMKM
    #363
    Sziaszok ha valakinek van fölös béta key vagy meghívója pls privibe küldjön megköszönném :)
  • KMKM
    #364
    email: [email protected]
  • ToCsEk
    #365
    hát ezt a scoutot jól felerősítették :S nem tudom minek tették :S megszerez 3itemet 30-40perc alatt aztán hello... :S
  • Hegi90
    #366
    na gyerekek, van netem :DDDDdd

  • ToCsEk
    #367
    prau ^^ de statodat már nem merted kirakni :D
    itemjeid is lehettek volna jobbak #314
  • Hegi90
    #368
    stat alatt arra a táblázatra gondolsz? :D akkor már kiléptem mert hívtak msnre

    itemjeimet meg így szeretem. :D
    Endgame-kor szinte csak akkor ultizok, ha sokan jönnek rám egyszerre. furyzni meg kész pazarlás. valkyrie pl 4-5 ütés, és meg se bír mozdulni szinte :D
  • ToCsEk
    #369
    jah sw nem rossz hero :D
    stat mint score a jobb felső sarokban.
  • ToCsEk
    #370
    de nem is kell mert látszik legfölül középen :)
  • Hegi90
    #371
    kikaptunk :(



    midgamenél volt 14-3 statom :(
    scout kibaszott imba lett.
    puppet meg olyan lifestealt össeszedett, hogy szinte 0 hp-ról fel leechelte magát maxra a nagyobbik ütésével.
  • ToCsEk
    #372
    scout imba jah, de ha valaki vesz gemet vagy dustot simán hal.. csak az a gond hogy senki nem vesz..
  • Hegi90
    #373
    ugyanmár volt pestilencünk, de még így se bírtuk kinyírni.
  • ToCsEk
    #374
    hát, jah, nem tudom mit akartak a scouttal így... ez lenen a nagy balance? :D ha vesz slasht, a 70attackspedet adó healsteelt, meg megveszi a crites cuccot (piros kard, nevet nem tudok :D) akkor benyomja a vannisht és ha mind a 4találat crites nagy valószínű hogy halott vagy XD :S
  • Hegi90
    #375
    ja meg a stunos cuccot, esetleg egy kis lifestealt :)
  • ToCsEk
    #376
    imba scout volt velünk :D látszik a staton.
    de az én hammeremet se állította meg semmi

  • KMKM
    #377
    PLS Akinek maradtmég béta key az légyszi küldjön plspls
  • solikka11
    #378
    Hali!
    Tegnap kaptam kulcsot a Games Radar-tól. Lehet még te is találsz ott.

    Jónak tűnik a játék de a gyengécske notim nem viszi normálisan úgyhogy majd otthon meglátjuk :) De az mindenképp látszik hogy komolyan odafigyeltek minden apró részletre, és amit csak lehetett tökéletesítettek a dotán!
  • Hugh Hefner
    #379
    azért rengeteg dolog van, amiben gyengébb... a hősök nagyrésze nincs itt, az összes szemétszar herot áthozták... az, hogy valaki láthatatlan pl egy nagy csatában esélytelen hogy észrevedd ebben a fene nagy részletességben és 10 fps-ben (legalábbis nálam). balance gyakorlatilag sehol, psr úgy szar ahogy van (utálom mikor kirúgnak, oké, nem a legjobb a statsom, 1.1 kd ratio (assist death ratio vagy 3), játékaim 45%-át nyerem, de egy-két társaim miatt elbaszott játék miatt máris 1300-on állok (most 1420), és nem játszhatok sehol, csak noob játékban, ahol aztán sok esélyem van, amikor az ellenfél 1200%-ig szervezett csapat.

    rengeteg finomhangolás vár még erre a játékra... és el tudnám viselni ha megjelenne geomancer, nagy kedvenc.
  • Hugh Hefner
    #380
    ja, és nagy tragédia, hogy omninak nem lassító aurája van, hanem lassító ütése, ami azért nem mindegy...
  • donatus13
    #381
    A legtöbb bolond scout ellen nem vesz semmit , Predator + bound eye vagy blood hunter + bound eye scout itt már le is van zárva.
  • KMKM
    #382
    pls akinek maradt béta key az privibe küldjön légyszi
  • Hugh Hefner
    #383
    befjeeztem bazmeg

    ennyi faszlámát mint csapattárs, mindig kifogom ezeket a szerencsétleneket...
  • donatus13
    #384
    én is ne aggódj.
  • ToCsEk
    #385
    én már csak röhögök ilyeneken, vágod megyek tankolni előre stun meg miden ulti, ezek meg szaladnak vissza ful hp-val mondom anyátok :D előbb csináltam egy 0.8as statot xD
  • Hugh Hefner
    #386
    de engem ez úgy felkúr, olyan játékokban veszítünk, amikben szinte lehetetlen elveszíteni, ők folyamatosan 4-en mozognak, mindenki elmegy farmolni, kiveszek egy support herot, de nincs kurva csapat akinek kéne a support.

    amúgy meg balance, hihetetlenül ráférne a játékra, kraken ulti, axe taunt, esélyed nincs, de tényleg, esélyed sincs.
  • donatus13
    #387
    Hát ez már nálam is minden napos :D scouttal voltam előbb rám ír blacsmith mekkora noob vagyok erre ő volt a csapatba a legkisebb lvl 16 al többi már 18+ én meg 21 voltam kegyetlen imba az új scout:D
  • Hegi90
    #388
    nem szervezünk majd valamelyik este egy közös meccset? :P

    lehetne akár 3v3 is, ha megvagyunk 6-an.
  • vzajcev
    #389
    Csak ha only scout
  • Hegi90
    #390
    inkább no scout
  • amodent67
    #391
    Ja, de azt vágod, hogy ez egy closed béta állapotban lévő játék, aminek még bejelentett megjelenési időpontja sincs? Majd a véglegesben ott lesz minden hero és rendben lesz a balance is.
  • ToCsEk
    #392
    ma este egy party? jó lenne magyarokkal nyomni a lófasz külföldiek ellen..
    egy értelmes pick és egy jó teamwork nagyon jó lenne..
    én 21.30ra fent leszek.
  • Hugh Hefner
    #393
    én ha fenn vagyok, akkor játszhatunk, nem tudom így előre... nudazz néven elértek
  • Hegi90
    #394
    okay
  • donatus13
    #395
    Fent vagyok most is donatus néven szívesen játszanék.
  • donatus13
    #396
    Valaki akkor nem jönne ? ingame nevek?
  • Hegi90
    #397
    nah ittvagyok énis

    ingame: [HUN]Hegi
  • ToCsEk
    #398
    nah 4en voltunk :D
    kikaptunk mint a szar.. :D
    :(
  • RedDevilsza
    #399
    Ilyen se volt még hogy volt velünk 2 feeder,(egyik ráadásul sztem direkt is csinálta mert írtuk neki hogy mennek felé meg villogtunk de ottmaradt) és így is nyertünk jee
  • donatus13
    #400
    Én is ismét zuhanó repülésbe kezdtem :D 1260 an on járok de már nem tud érdekelni most is állandóan egyedül hagynak a társak stb megint kezdem kifogni a szar meccseket... legjobb amikor scout és a plague rider van ellenünk kb semmi esély a győzelemre , hihetetlenül imba lett az egész játék.