19
  • cateran
    #19
    Hehh mi is volt az az ötlet? (hogy 1933-ban játszodik? Tisztelgés az 1. King Kong film elött,amit akkor mutattak be...egyéb más?)
  • Danecay
    #18
    Nekem tetszett a Jackson féle verzió. Még moziban láttam annó, de az óta már többször újranéztem.

    "Nem lehet más, csak a havasi Yeti" :)
  • Nasedo
    #17
    Hát igen! Az egész film Jackson ötletére épült a saját stílusában. Ha más csinálta volna, szerintem napjainkban játszódott volna. Jackson álma az volt, hogy egyszer megcsinálhassa, tehát szívvel nyúlt a dologhoz, nem pedig kényszerből.
  • Szolnokboy1
    #16
    "mi volt az első részben az, amit jackson hozzátett"

    a páratlan alaposság ala LOTR? persze, ez elhanyagolható.
  • pepe792
    #15
    Uwe Boll
  • Nasedo
    #14
    Igaz, Uwe Boll is jó lett volna. Jackson nem nagy szám.
  • winnie
    #13
    "ha jackson rendezné tuti megnézős lenne,"

    mi volt az első részben az, amit jackson hozzátett és másik 20 rendező nem tudott volna hozzátenni? nem hiszem, hogy nagyonrendezőfüggő lenne.
  • Stonee
    #12
    aztán majd jól kiderül h illegális radiaktiv-amyag lerakó hely van a szigeten attól nőtt meg ilyen szép nagyra a majom :D
  • nessboth
    #11
    Csimpi - the early years!
  • Jubei
    #10
    JÉZUSOM NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE nem kell több king kong egy rakás hulladék volt a remake is
  • Micsu
    #9
    ha jackson rendezné tuti megnézős lenne, az előzőtől se vártam semmit és kellemesen csalódtam
  • scagnetti
    #8
    Szerintem meg mivel ez egy filmes topik, tökre nem kellene a tv-t is belekeverni. A King-Kong filmek soha nem realitásról szóltak, attól függetlenül még tudnak szórakoztatni.
  • berserk87
    #7
    amit te írsz az végkép nem érdekel senkit

    nem értem miért kellett belekötnöd az előtted hozzászólóba. Inkább valami értelmes hozzászólást írtál volna.
  • lich
    #6
    Apám, te mekkora Kong vagy!
  • 123sawyer456
    #5
    először is ez kit érdekel?

    National Geographic - szar
    Discovery - szar
    Sprektum - szuperszar XD

    biztos okosnak hiszed magad majd h ezeket nézed és mekora király lehetsz a nők körébe is h te kivüröl fujod mondjuk az oroszlánok szaporodási szokásait és h egy dzsungelbe egy bicskával megtanulsz 2 emeletes házat épiteni... végtelenül fontos

    és mielőt mondanád h rtl meg tv2 előt csorgatom a nyálam mert iylen értelmes hozászolást csak olyan tud írni akk kikell ábrántisalak azokat se nézem vagy legalábis nagyon ritkán...
    king kong filmről kéne itt a komentároknak szolni nem az h a legelső hozászolás a te f@szságod
  • Wolfi24
    #4
    Ez csak nekem tűnik egy kicsit gagyinak?
  • Cyberdevil
    #3
    Majom, dinó, kígyó...állatok. az említett csatornákon ezekből van bőven :P
  • sricsi91
    #2
    És ez most hogy jön ide?
  • Narxis
    #1
    Én inkább National Geographicot és Discovery-t no meg Spektrumot nézek!