63
Ashampoo Burning Studio program különböző verzióinak használata
  • computerguru
    #23
    Nézd!Kinek hogy,kinek a pap,kinek a papné.
    Egyáltalán nem rossz a nero!!! Sőt,sok olyan dolgot tud,amit az asampo nem,én is próbálkoztam asampoval videot szerkeszteni,klipeket összerakni,és mikor kellett volna ez,meg az a szerkesztésben,meglepődtem,hogy nincs benne,úgy hogy én töröltem!
    Amúgy meg nem véletlen hogy annyi helyet foglal,hiszen sok mindent tud,csak ismerni kell minden csinját-binját.Az hogy sokba kerül?Az vessen magára ha olyan hülye hogy megveszi,én a 7-es verziót szedtem le a netről,hozzá egy fullos sorozatszámot,amivel minden működik,és nem jár le az idelye sosem,azonkivűl,még van hozzá a videoszerkesztéshez plussz effektek,azonkivűl az audiórészhez pedig egy plugin,amitől legalább vagy 20 formátumot ismer és kezel.Úgy hogy egyenlőre ennyi!Egyáltalán nem kell leirni a nerot!!!Évek óta ezt használom és megvagyok vele elégedve!
    Csak magánvélemény!
  • trabilaci
    #22

    Na szóval elkezded irni pl az adat cd-t DVD-t eljutsz odáig, hogy a fájlokat hozzáadod majd tovább ott be kell raknod a lemezt ellenörzi, hogy benne van alemez és okézza ugyanazon az oldalon van egy beállítások kis fül a jobb alsó szélen arra mész majd ott beállígatod, a sebességet az ellenörzést meg azt is hogy lezárja avagy nem..nem értem miért kell a NERO-t favorizálni amikor az ashampoo ugyanazokat a CD-DVD irási dolgokat megcsinálja ..Ráadásul Az ashapoo 2009 telepítöje 35 Mb míg a nero 7 is alapból ha jol tudom 180 ?????
    A nero 7-es verzéje felrak mindeféle felesleges szir szart aminek a Cd iráshoz vajmi köze van foglalja a rengeteg helyet ráadásul akinek csak CD-t DVD-t kell irni feleslegesen sok pénzt kell kidobni érte..mÍG az ashapoo 2009 lemezmellékletként teljes verziós
    De ha nem multimédiás alkalmazás irásokhoz kell CD -DVD iró progi akkor van egy csomo ingyenes is ami ugyanzokat tudja mint a Nero és még jobbak is mivel ugye ingyenesek és KISEBBEK....

    Sajnos a nero kora lejárt már akkor amikor a szimpla iróprogiból egy hatalmasra dagasztott csillivili multimédiás alakalmazcsomagok csináltak..Tipikusana a sokat akart a szarka de nem birta a afarka esete avagy a kevesebb néha több ....Valaki látta az Új nero freet ?? NEVETSÉGES ..Az ashampoo free-nek is többa tudása mint a nero frre nek..vicc az a program
  • computerguru
    #21
    Miért kinlódsz vele? Használj nero 7-et az mindent megcsinál,többek között a többmenetes cd irást is támogatja.
  • gabetipo
    #20
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogyan lehet rábírni az Ashampoo Burning Studio 2009-et, hogy ne zárja le a megírt lemezt?
    Előre is köszi.
  • trabilaci
    #19
    AUDIO_TS, VIDEO_TS

    szevasztok Roppant egyszerü a dolog szerintem..Mivel az alábbi fájlokkal dolgozol Így nyugodtan megirhatod adat DVD - nek is a lemezedet..tehát Ashampoo megnyit és egyböl adat DVD nek írod és ott tudzs Nevet adni a DVD nek ha annyirra akarod..
    Tisztelettel W666W
  • Orionk
    #18
    Hiába próbálkozom néha, amikor ráérek, nekem semmi ötletem :S
  • Orionk
    #17
    semmi ötlet?
  • Falcon87
    #16
    szélgörcse van, minden bizonnyal az lehet a gond
  • Orionk
    #15
    Na de kérem, az én topicomban így beszélni?

    Inkább beszéljük meg békés megoldással!

    mi a probléma?
  • gyepesjoint
    #14
    ne okoskogy csírahead,vagy lepúzlak!
  • Orionk
    #13
    Hát a mostani Ashampoo Burning Studio 9-ben a következő képpen csináltam a DVD film írását: (nem volt hol megadni, hogy mi legyen a lemez neve):
    DVD film, amikor a DVD-n, csak a köv.két mappa van: AUDIO_TS, VIDEO_TS


    1. lépés: a képen látható helyre megyek
    először ide mentem

    2.lépés: itt kiválasztom, hogy hol van a film VIDEO_TS mappája, majd a NEXT-re megyek. TEHÁT ITT SEM LEHETETT A DVD-nek CIMET ADNI.
    Megjegyzés: azért nem kell megadni az AUDIO_TS mappát, mert azt a program az iráskor magától létrehozza, mert az ugyis üres, mint mindig.
    szóval ez a második lépés

    3.lépés:ITT SEM LEHET NEVET ADNI A DVD-nek. Általános beállításokat lehet tenni,és a WRITE DVD gombbal, már indul is a DVD írás.
    ez az utolsó lépés az írás előtt

    Szóval sehol sem lehetett megadni nevet a DVD-nek. Tudja valaki, hogy hogyan kellene?

    Ez a topic-nak az első problémája.
    Az #2 hozzászólásnál (kicsit lentebb) írtam erről először.

    Előre is kösz a megoldásokat.

    Ti hogy adtok nevet a dvd-nek?, hogy írtok Ashampoo-val DVD film dvd-t.

    üdv.,
  • Orionk
    #12
    kipróbálni ki lehet, én feltettem csak, hogy megnézzem, de nem láttam rajta különösebbet. Még szerintem várni kellene, egy stabilabb-ra
  • Orionk
    #11
    Beraktam egy ujrairható dvd-t, amin kb. 3 giga adat volt.

    Törölni akartam Ashampoo Burning Studio 9-el, nem jelölte be azt, hogy Quick erase. De még igy is, egyik pillanatról a másikra letörölte a lemezt!!

    Ehhez mit szóltok?

    Nero-val egy ilyen törlés kb. 8 percig tartott volna...
  • bajusza
    #10
    Jó ideig fenn volt a gépemen ez a program, működött szépen. Most inkább a Nero 6.6.1.15-ös verziót és a CDBurnerXP-t használom.
  • Máté94
    #9
    500hsz után lehetsz Házigazda és majd akkor.Vagy megkéred a modikat.
  • Orionk
    #8
    Gondoltam, hogy kirakok fentre valami képet
  • Orionk
    #7
    hali!

    Segítséget szeretnék kérni, hogy ha valaki nyit egy új topic-ot, akkor hogyan tudja szerkeszteni a topic-nak a banner-jét?

    köszönöm
  • Narxis
    #6
    Jaja, én a 7-es óta használom.

    Viszont Nero-ból lett egy ingyenes változat, 50MB-os: Link

    Érdemes kipróbálni?
  • MerlinW
    #5
    ABS jó cucc, évek óta használom. Nero-ból meg kizárólag portable 6-os:)
  • Narxis
    #4
    Van.
  • zeli
    #3
    A 2005-ös verzióban ott lehetett nevet adni, ahol a fájlokat kellett kijelölni, amit ráírsz a lemezre, ha jól emlékszem.
    Amúgy ebben a 9-es BS-ban van újraírható lemez törlése opció?
  • Orionk
    #2
    Hello!
    Jöjjön az első probléma :)

    Szóval Vista alatt nem a Nero-t használom, hanem az Ashampoo Burning Studio 9-et.

    'Dvd video' dvd-t szeretnék kiírni, aminél ugye két mappa van AUDIO_TS és VIDEO_TS. Szóval ashampoo alatt is megtaláltam ezt a funkciót, de nem tudok a dvd-nek nevet adni. Nero 6 alatt meg ilyen 'Dvd video' dvd készítésekor is lehetett nevet adni a dvd-nek.

    Ezt tudja valaki, hogy ashampoo alatt hogyan kell neki nevet adni?

    köszi
  • Orionk
    #1
    Hello!

    Azért nyitottam a topic-ot, mert nem találtam olyat, amely az Ashampoo Burning Studio CD/DVD/BlueRay lemezek írásával foglalkozna.

    Csak ilyen topic-ot találtam: Ashampoo AntySpyware. Ez meg szerintem nem teljesen ezzel foglalkozik.

    Remélem, hogy nem sértettem meg semilyen szabályzatot ezzel, ha mégis, akkor nem volt szándékos, és elnézést kérek.

    köszönöm a lehetőséget