19
http://www.massiveb.com/
  • Pacal17
    #19
    lcs
  • sambauer
    #18
    UP !!
    Richie Spice
  • zdlr
    #17
    big tune
  • drbob
    #16
    yesss-I...Irie soundz :D egy ilyen parti nálunk is elkélne már..respekt Bosiéknak meg minden, nagyon szeretem a bulijaikat, de azért egy MassiveB...háát megőrülnék :DDD

    na meg ők :DDD

    Damian & Stephen Marley - The Mission
  • drbob
    #15
    ááá haver melózok, ilyenkor nincs youtube (GM network) :(

    igen, burro nagyon jóféle :D buju is atom, pato és mega viszont nagyon kevés igazán jó cuccot adnak ki...emlékszem, mikor még nem pörögtem ennyire dancehallon, azt hittem hogy a bantonok rokonok :D aztán persze megtanultam hogy a banton az egy mesterség/foglalkozás (mesemondó) :DDD

    igazán csak az "ósuli" arcok jönnek be, bár az újak között is van pár ügyes gyerek(pl. Richie Spice)
  • zdlr
    #14
    a linkelt videót megnézted?
    a két burro banton dub szerintem üt, bár gondolom rajtuk kívűl még több száz krúnak vannak meg ezek a tuneok, de akkor is. :) nagyon bírom az original bantont.
  • drbob
    #13
    igen, tényleg annak tűnik ;)

    ...meg a riddimkúltúra terjedésével sok addig ismeretlen (ámde tehetséges) mc-t sikerült felfedezni

    GTA4ben rettentően megörültem neki (rádióadó favlista: MassiveB, TuffGong, Classics) kb annyira mint a K-Jah-nak a GTA3ban :DDD nem is gondoltam hogy a realdeal-t pörgetik, de de :DDD
  • Neoncsoves
    #12
  • sambauer
    #11
    uhh bocs mindenkitől eléggé elvoltam szállva amikor a topikot nyitottam. A topikot azért nyitottam hogy meg ismertessem veletek a Massive B-t Eddig én csak mint rádiót ismertem meg legelőször a GTA 4ben és utána fedeztem fel a netes rádiót. mindenféle információt örömmel várok !
  • zdlr
    #10
    hey rudebwoy dem!
    nem is gondoltam, hogy valaki vágja innét ezt a soundot.

    aki nem tudja miről van szó:

    ez nem zenekar, ez soundsystem.. a jamaikai soundsystem kultúrát követik, ami rengeteg ma divatos dolognak az alapja.
    mi is az a soundsystem, röviden:
    itt selectorok (te dj-nek hívnád) vannak, mc-k, dj-k(te mc-nek hívnád, a kettő mégsem ugyan az), operátorok.. ez persze csak a legalapvetőbb felsorolás, valojában sokkal többmindenből áll a dolog.
    általában nincsenek saját számaik, lemezeket játszanak. tehetséges előadókat promótálnak, legújabb slágereket promótálnak...
    (persze ez hogy nincs saját zenéje egy soundnak, nem helytálló. nagyon sokan producerkednek, stúdiót, kiadót működtetnek, segítenek a tehetséges deejayknek, riddimeket adnak ki..)

    massive b jugglin @ Italy Gusto Dopa Festival 2k8

    (az első hozzászólás nekem kicsit halandzsa patwának hat..)
  • Pacal17
    #9
    que pasa
  • sambauer
    #8
    pass da bud bredren.
  • gfreak
    #7
    ey bwoy wha gwaan mi breddah?

    why yuh haffi gone astray an talk like deh shottas dem...yuh a shotta?

    I ah deh top herbalist, me blaze mi chalice, nah fuss and nah fight wit deh police ;)
  • kuci06
    #6
    wudup my nuguh, wi dont pléy mhjuzik like diz nuguh
    so git yo ugly azz outta here nuguh
    an' take yo weed witcha
    nuguh

  • Calver
    #5
    wat?
    bár a jamaicai akcentus szórakoztató.
  • Yoda001
    #4

  • Frosty01
    #3
    wadafak???!!
  • tugyiti
    #2
    wait... wut?
  • sambauer
    #1
    Whag'van !? Ya man dere paro wah der good rasta music yah feelin' ? Show' up da pere para or me' knife cut yer toung chico !!Ya'h waH my ganga' he' ? Here yer ere' some ? Here....