9
  • diablo1336
    #9
    Nekem a Freddy vs Jason egy üde színfolt. Van benne ötlet, jó összerakott, és van benne egy két "poénos rész" számomra. Amikor Jason, meg a csaj az álomvilágból kihozzák Freddy-t, az ottani jelentek(Crystal Lake) sztem nagyon jól sikerültek. Amugy akinek tetszett Jason sztorija és szereti a sci-fi-ket ajánlom a Jason X-et ,ott nézz ki legjobban Jason:D
  • danyibali
    #8
    Éjjen Freddy!
  • Zombee
    #7
    Freddy Krüger 8 mozifilmben szerepelt. A Freddy vs Jason is ér.
  • 05lampard
    #6
    Úgy, hogyha egymás mellé teszed a polcon/vinyón stb. a filmeket, áttelepszik rá és megerőszakolja.
  • winnie
    #5
    meg aztán vicces, hogy egy nightmare-sorozat hírnevén mit lehet rontani? hét részes sorozat, jó pár pocsék folytatással. ettől még az első nagy film. meg a harmadik is jó.
  • AZTA
    #4
    Én meg azt nem értem, hogy ha ez még esetleg ritka $zar is lenne, akkor is hogy a viharba rontana a régi filmeken hm?
    Nekem pl a die hard 3 anno nagyon tetszett a 4 meg valahogy nem, mégse sírtam hogy uristen hogy ez hogy elbaszta már a 3. részt is.
  • Hornymut
    #3
    Az új Friday 13th egész jól sikerült, ezért bízom benne hogy ez is.
  • Segal
    #2
    hát nem is tudom láttam mind a 7 részét anno igazán nagy film volt de valahogy nem hiszem hogy ezt folytatni kéne. Persze értem én hogy pénz van benne de az ilyen folytatások általába csak rontanak egy régi klasszikus hírnevén de ne legyen igazam de szerintem egyszerű látványhorror lesz...
  • portable
    #1
    az ilyen szavaktól mindig kicsit ideges leszek
    "A mai napon pedig megérkeztek az első képek..."
    Már mikor megérkeztek...