10
  • feriland
    #10
    és ha a ''mozgóképes anyag'' a mozgó posterra értetődik (mert olyan is van), na szóval nem pár órával később, hanem hamarabb jelent meg, de ez már csak részletkérdés :) de nem is ma jelent meg, de ez már csak szőrszálhasogatás :)
  • feriland
    #9
    bár már előző hozzászólásban írták, a cikk valóban hibás, nem David Hackl rendezte a hatodik részt, hanem Kevin Greutert. Hackl az ötödiket rendezte, és a hetediket fogja. Egyébként felkerült már a netre egy 2 perces videó a filmből, a ''Körhintás csapda''. Klikk a lenti linkre, és feliratosan megtaláljátok a klipet.

    Magyar Fűrész rajongói oldal
  • brodix
    #8
    áááá de imádom a zenéjét!
    szeretettel várom ezt a részt is,szerintem unalmas még ennyi folytatás után sem!
  • Segal
    #7
    de jó előzetes olyan semmit mondó de mégis izgalmas várjuk ezt is.
    Nekem a 4 nem tetszett de az 5 szerintem újra jó kis tunkolós volt
  • Dynamic
    #5
    "ötöske a hetedik rászt fogja rendezni." Vs "A rendező az ötödik és hatodik részt készítő David Hackl lett..."

    Én a cikk alapján írtam, de az imdb-t most utólag megnézve, igazad van.
  • winnie
    #4
    a rendező végülis a megírt szkriptet viszi vászonra. ő a kreatív úr, de a csavarok nem az ő ötletei. az más kérdés, hogy nem, az 5. és a 6. részt más rendezi. az előzőt az eddigi filmek díszlettervezője, csapdakreátora, ezt pedig az eddigi filmek vágója rendezi. (ötöske a hetedik rászt fogja rendezni.)

    mondjuk a forgatókönyvet ugyanaz a duó írja, aki a 4-5-öt is. (ők nyerték meg anno a project greenlight című filmes reality-t és készíthették el spielberg ppénzéből a győztes szkriptet, a the feast címűt.)
  • Dynamic
    #3
    Számomra az 5. rész minősége irgalmatlan nagyot zuhant az előzőekhez képest. Érthetetlen okokból alapvető Fűrészes elemeket hagytak ki(pl. a "videoklipes" operatőri megoldások), szánalmas sztori és csattanó.
    És a 6. részt is ugyanaz rendezi...:(
  • winnie
    #2
    kifejezetten tökéletes teaser. a zene pedig továbbra is remek. a film..., majd meglátjuk.
  • bertino
    #1
    zsír.