133
A Távol-Kelet filmvilága
  • zola2000
    #133
    különben minél nagyobb a bevétel annál minőségibb a tartalom, minél minőségibb a tartalom annál nagyobb az esélye hogy idővel talán magyar mozikba is megjelennek keleti filmek, mint ahogy keleten is mennek nyugati filmek.

    ami jó lenne, mert ez így nekem nagyon egyoldalú

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a multkor munkatársam megkérdezte láttam e az új karib tenger kalózait, majdnem leesett a székről mikor mondtam hogy még a régit sem, miért kötelező vagy mi? általában filmekről-animékről-játékokról-zenékről úgy az egész médiavilágról nem szoktam beszélni már kerülöm a témát személyesen vagy próbálok régi nyugati filmekre terelni a szót amikről még vannak emlékeim mint bud spencer-colombo ilyenekre

    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.11.19. 11:20:59
  • zola2000
    #132
    http://www.boxofficemojo.com/intl/china/yearly/?yr=2017

    wolf warrior 2 854millió dolláros mozis bevétel durva! lassan a világ legjövedelmezőbb filmjei kínaiak lesznek, főleg ha világszerte is elkezdenek hódítani ... bár kína önmagában kétszer akkora mint usa+eu együtt, kelet-ázsia többi része mégegyszer akkora, szóval nem csodálkoznék ha idővel nem csak gazdasági de kultúrális központ is ázsia lenne

    vagy egyszerűen a világ kultúrálisan kettéhasad ami nem lenne gáz, miért csak egy kultúra létezzen? (az amcsik szerint)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.11.19. 11:06:36
  • Regiujzenek
    #131
    Annak idején nagyon szerettem a hongkongi Őrült küldetés filmeket. Sokáig tartott, míg végre magyarul is megjelentek a neten.

    Az Őrült küldetés (Mad Mission) filmekről minden:

    Őrült küldetés filmek
  • DarkHorSe
    #130
    Ugy neznek mar valami infernal affairs fele azsia bunozos,drogos,kabitoszeres filmet, tud vki ajanlani vmit?
  • zola2000
    #129
    Ja igen amiket mostanában láttam és jók:



    ez kifejezetten érdekes krimi:


    (a 2012es filmsikereket nem nagyon lehet megnézni, mert az azt jelenti, hogy most mennek a mozikban, és még nem adták ki blu-rayen, inkább 2011től visszafele érdemes)
  • zola2000
    #128
    Nem tudom linkeltem e ide, de én elsősorban ezalapján szoktam filmeket nézni:
    http://boxofficemojo.com/intl/japan/yearly/
    http://boxofficemojo.com/intl/korea/yearly/
    http://boxofficemojo.com/intl/thailand/yearly/

    ez egy konkrét sikerlista, jogos hogy a siker nem mindig egyenesen arányos hogy milyen jó egy film, de azért jelent valamit, rossz film nem szokott a legsikeresebb lenni, tehát:
    a legsikeresebb filmek címét írjátok a googlebe + a torrent (vagy + online) "varázsszót"

    (ha valaki most "beszól", ajánljon valami legális lehetőséget, légyszi n_n)
  • zola2000
    #127
    De igen, 2001-2-3ban jött GBAra japánban, nyugaton DSre jött a phoenix wright 3 GBAs része + még három DSre (apollo justice, és ace attorney investigations 1-2) és 3DSre jön az ace attorney 5 (phoenix wrightal), és egy mellékszál a prof layton vs phoenix wright.

    Szerintem ez az a sorozat, ami a dst minden más platformnál külömbé tette a pozitív értelemben, az investigations 2n kívül mindet végigvittem.
  • Inquisitor
    #126
    Ez konkrétan nem egy ügyvéd "szimulátor" játék? :)
  • zola2000
    #125
    Ez egy Nintendo DSes krimijátékból készült film:
  • Bulykin
    #124
    Sector 7
  • Bulykin
    #123


    tajvani daredevil és batman egyben :D kíváncsi vagyok milyen, annyira nem tűnik rossznak...
  • Bulykin
    #122
    Higanjima

  • seemur
    #121
    The Good, the Bad, the Weird
  • Shep
    #120
    Tud most valaki valami jófajta lövöldözős ázsiai filmet ajánlani?
  • Bulykin
    #119
    True Legend

  • chris22
    #118
    Szasztok! Nem tudna vaki jó torrent oldalakat köszi!Hello!
  • chris22
    #117
    Oké kössy!megprobálom
  • Bulykin
    #116
    torrent oldalakon keresgess(btjunkie vagy isohunt) felirat pedig ha nincs mellé akkor a feliratok.hu vagy google :P
    ha meg direkt linkes megoldás kell akkor nemtom, írd be googlebe a film címet meg mellé hogy megaupload
  • chris22
    #115
    sziasztok!Ezek mind nagyon jó filmek csak 1-gondom van nem találom őket 1-ik oldalon se segitene valaki,hogy meik oldalon lehet letölteni ezeket a filmeket előre is kössy!!!
  • chris22
    #114
    s
  • Monoton
    #113
    Én nemrég láttam Jackie Chan új filmjét (Da bing xiao jiang), elég jó lett ajánlom mindenkinek.
  • Shep
    #112
    Egyébként a Returnerhez hasonló filmet tudtok még mondani, a hasonló alatt az akcióban való hasonlóságot értem.
  • Bulykin
    #111
    Returner
    teljes mértékben igazatok volt, nagyon jó film! köszi az ajánlást^^
  • Bulykin
    #110
    véleményem a filmről

    a Returner-t pedig holnapra tartogatom :D + van hunsub aminek külön örülök^^
  • Skynet
    #109
    Köszönet,így már meg is találtam! :)

    Butykin: Csak ajánlani tudom,régóta keresem szerintem nagyon jó film és egyáltalán nem gagyi!:)
  • Bulykin
    #108


    tajwani pókember? :D:D:D
  • Bulykin
    #107
    trailer alapján tényleg fasza: KATT
  • Bulykin
    #106
    én csak a filmjeikre értettem :)
    btw amit leírtál az úgy van, anime/manga téren tényleg vannak szép számmal jók
  • PetruZ
    #105
    Ha csak az animékat, mangákat nézem, rengeteg fantázia és ötlet van a cuccaikban, stílustól függetlenül. A japán horrorfilmek és thrillerek folyamatos és állandó táptalajt biztosítanak az amerikai remake-eknek. Történelmi filmjeik legendásak, és ezek nem is a romantikáról híresek. Sci-fi-ben meg megintcsak visszautalnék a mangákra. :)
  • Bulykin
    #104
    hát a japánok inkább a drámaibb romantikus filmek terén kiemelkedőek, de ez csak az én véleményem^^ ez lehet hogy nem így van, meg úgy igazán sok japán sci-fivel még nem is találkoztam
  • PetruZ
    #103
    "mert japók sci-fi téren nem igazán villognak"
  • Bulykin
    #102
    akkor lehet hogy megnézem :D
    abból gondoltam hogy gagyi lehet mert japók sci-fi téren nem igazán villognak(szerintem legalábbis), ott inkább Korea van előrébb... meg így vidit se néztem még, szal nemtom milyen lehetXD
  • PetruZ
    #101
    Baromi jó film és egyáltalán nem gagyi. :)
  • Bulykin
    #100
    fú nem rossz sztori :) érdekes kíváncsi vagyok milyen lehet a megvalósítás... nem túl gagyi?
  • PetruZ
    #99
    Returner, vagy más néven Ritaanaa. Japán akció/sci-fi.
  • Skynet
    #98
    Hi!
    Valaki ha tud segíthetne egy film címmel,amit nagyon régóta keresek de nem találom.
    Anno 1-2 éve a HBO-n csíptem el a filmet majdnem az elejétől és nagyon tetszett.

    Elméletileg ázsiai sci-fi. Egy fura fószer és egy lány aki az időt egy óra segítségével tudta pörgetni megpróbálja megmenteni a földet. Egy kis idegent kell visszajuttatniuk a saját fajtársaikhoz,különben az idegenek megsemmisítik a földet. A film végén az idegen űrhajó egy nagy utasszállító repülőgépből alakul át idegen hajóvá és miután visszakapták a kis idegent elmennek. Remélem valaki ebből a "remek" leírásból meg tudja nekem modnani melyik ez film.:/

    Köszönöm!
  • Bulykin
    #97
    és majd jön a 2.rész
  • Monoton
    #96
    Zseniális film
  • Montanosz
    #95
    speedwarez-on van ázsiai film szekció, nem fizetős csak linkelős(rapid,data,stb)
  • Montanosz
    #94
    Siyama
    valamint a
    Bang Rajan
    Látványos thai történelmi filmek.
    Az első van szinkronosan.