4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Csabesz6
    #353
    Ismerem a tecskótuning fogalmát.
    Honnan tudod hogy közúton versenyez?És ha azt mondod nekem, hogy te soha a büdös életbe nem nyomod meg neki egy picit az úton, akkor beszarok:D
    Ismétlem, nem utcai "versenyzés"ről van szó.Azok tényleg gyíkok.
  • Fürtös
    #352
    Nos aki a versenyzést és a gyorsulást közuton müveli az mind tescohuszár,
    és tescotuningnak azt hivjuk amikor összevásárolsz mindenféle teljesítménynövelö cuccot és beleborítod az autóba,mindenféle eelgondolás nélkül pusztán csak a lóerök kedvéért.
    Részemröl téma off.
  • Csabesz6
    #351
    én is műhelyben dolgozom, tudom mit beszélek.majd lammer mutat képet az autójáról(remélem), és egyből máshogy formálsz véleményt
  • Fürtös
    #350
    Én legalább megprobáltam segíteni a témában ajánlottam valamit ami reális te meg okoskodsz itt nekem,de azért szépen körbe szoktuk röhögni az ijen Lammereket ha betévednek a mühelyünkbe tuningolási célzattal.
  • Csabesz6
    #349
    az ő autójára a te helyedben pont nem mondanám hogy tesco tuning.
    "Számold össze menyit költöttél rá és kérdezd meg magadtól megérte -e,és ,hogy várhatoan mennyi lesz az élettartama."

    ez meg tárgytalan kérdés, tuningolni sosem éri meg igazából..az mindig csak VISZI a pénzt.persze attól még jó:)
  • Fürtös
    #348
    Igen kpmpressziot ott helyben, ha nem engedik hátra arc.
    Egyébként Lammer ha már igy kioktattál és lekezeltél,akkor közlöm ,hogy pont az olyanokat hivjuk tesco tuningosnak mint te...
    Erölködsz itt ,hogy milyen jó a géped meg igy lenyomsz meg legyorsulsz mindenkit...
    Mondtam:gyorsulgatni versenyezni pályán kell nem a közuton...

    Azt hiszem kicsit különbözik a véleményünk az autótuningról,de biztos te tudod jobban,ha megengeded holnap beadom a felmondásom mert ezek után nem érzem magam méltónak a munkámhoz:D
    Van egy szénné reszelt mazdád ami atomerös, ez tény és dicséretes,de van e hozzá féked és futomüved? A -4cmm ültetés nem igazán futómütuning. Mert mit ér az erö ha nem tudod uralni?
    Számold össze menyit költöttél rá és kérdezd meg magadtól megérte -e,és ,hogy várhatoan mennyi lesz az élettartama.
  • jaszy
    #347
    Még nem.....buta vagyok Nem olvastam a dragon vitát
  • Csabesz6
    #346
    Hát te is úgy viselkedtél a Lammer-féle vitátokban, mint Dragon11 az imént:)
    Amúgy csak vicc volt.
  • Csabesz6
    #345
    Szarkazmusról hallottál már?
  • jaszy
    #344
    nem hinném..........nekem a sima 1.8 T megeszi a 12L városba
  • jaszy
    #343
    csak érdeklődöm..talán baj?
    csabesz álreg? viccelsz? ki az a dragon?

  • Csabesz6
    #342
    6-7 liter, mindjá' jön a válasz
  • desigo
    #341
    Nah az meg miért fontos?
    Nem azért lett átalakítva,hogy gazdaságos legyen

    amúgy meg tipp: gurigázva:12 liter , kitolva a szemét :25 liter
  • Csabesz6
    #340
    dragon11 alreg vagy-e?:DDDD
  • jaszy
    #339
    mennyit papizik?
  • Pepsi Twist
    #338
    alattam még 1x se állt meg persze volt 1-2 dolog még a kezdeti stádiumban de mostmár minden hiba kiküszöbölve :D
  • Csabesz6
    #337
    Biztos azért van tuningolva szarrá az a szerencsétlen PDTDI, mert nem akarta nyomni neki.Ugyan.
  • Csabesz6
    #336
    Butaság.
  • mrzed001
    #335
    Láttam ;) de azért inkább egy MKII-est javasolnék neki.
  • jaszy
    #334
  • Csabesz6
    #333
    Biztos kompressziót fog mérni ott helyben:D
  • Lammer
    #332
    #280 ^^
  • mrzed001
    #331
    Mondeo(.hu)



    Benzin 2.0 vagy 2.5(V6), már megkapod ennyiért
  • Csabesz6
    #330
    Sarkítva ugyan, de a lényeg benne lapul:)
  • Lammer
    #329
    sry! csak a -vagy inkabb- ez most igy hirtelen ketertelmu volt(kozben porgettem es lattam, hogy lentebb linkeltel magadnak mast), my fault ;)

    velemenyem: ha nem gond, hogy beletorodsz, hogy sosem fogsz elozni(baromi gyengus a kasznihoz szvsz... mint a lenti vectra, talan ez mondjuk nyomatekosabb a dizel miatt ugye a kasznihoz kepest), akkor viszont jo valasztas! kis fogyasztas+csaladi kombo talan megfizetheto aron... .)
    (vitesd majd el chippelni es akkor talan mar turheto lesz :))
  • Csabesz6
    #328
    145 QV kéne
    Vagy szinte bármilyen 145, persze ez a 146 se kutya:).
  • Willi Betz
    #327
    Én lebeszélnélek a C Vectraról. Azok miatt amit már leírtam. De főleg a futómű nem az igazi neki.
  • KAMIONOS KOGYO
    #326
    Nem a kezdő hsz-nek ment!
    Hanem lehet,hogy ilyet veszek!
  • Lammer
    #325
    a kezdo hszt tekintve ez igencsak kiesik ($)... :(
  • Lammer
    #324
    Nagyon szar szoveg... :D
    szerintem EN leirtam a 280ban a velemenyemet... a tobbi csak reakcio a semleges hszekre...
    "Mivel a topik címe: "Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?"

    es te mit ajanlanal amugy, most leszamitva a 287es oriasi panelhalmazodat!? 287es stilus nem er! kicsit hasonloan, mint mondjuk en a 280ban na akkor most hogy is van? LOL! MEGAFAIL!
  • jaszy
    #323
    Hát nem vagy egy fórumos ember.
    Tipikus "Nekem van igazam AKKOR IS " stílus vagy.
    Semmi gond! Anglia feling....
    Normál magyar használatban lévő autókról beszélünk..
    Mivel a topik címe: "Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?"
    Én lépek....pedig értem a viccet!
  • KAMIONOS KOGYO
    #322
    VAGY INKÁBB EZ???
  • Lammer
    #321
    Jaszykam... nem kell ez a duma... szo nem volt rola, hogy tilos nem utcai autot is linkelnem, DE HA NAGYON KELL linkelek neked hasonlo loeros 1.6os UTCAI autokat is... (bizony van az is, Anglia :PPP)

    #318: nem tehetek rola, hogy hirbol sem ismered a viccelodes fogalmat... sajnalom... latom mar masnal is csak visszakerdeztel folyamatosan... igy ertelmetlen a veled valo kommunikacio(failure) is... :(
  • jaszy
    #320
    Oké, rendben!
    Mennyire tartós a motor és mennyit eszik?
  • jaszy
    #319
    jaj, van 1000 lóerős autó is................Gondolom te is utcai autókról beszélsz???
    Na látom itt nem igazán lesz értelmes topik.........
  • jaszy
    #318
    Na tévedsz, már előtte is kopasz voltam
    Nem sértődtem meg, de szerintem te vizsgáltasd meg magad!
    Mi a bajod?????
  • jaszy
    #317
    Aha, az TT kupé :) Mi ebben az érdekes?
    Más turbó, és szinte csak a blokk olyan mint a sima 1.8T-n.
  • Lammer
    #316
    ha teheted meresd mar le G-techel... mert addig csak onamitas... az lenne az igazi :)

    privi megy :)
  • Lammer
    #315
    miert hihetetlen ? :D

    most akkor linkelhetem az 500akarhany loeros VTEC(Honda) turbokat a youtuberol? ;) TESSEK

    Magyarorszag leggyorsabb elsokerekhajtasu gyorsulos autokaja volt egy 1.6os ilyen szornyeteg... azota a srac valtott 2.0 Vtec turbora(azzal megjobb)... :D
  • Lammer
    #314
    most mit kell itt a sertodott kismalac style-t nyomni? easy ember! szoval nem mondtam, hogy JOBB autom van! en meg nem tehetek rola, hogy ilyen skatulyazo rasszista vagy :( de ha mar belemegyunk az ilyen buta beskatulyazo jatekba, akkor te meg remelem miota Audid van: kopasz lettel, napszemuveget hordasz es a kedvenc parkirozod a rokkant felfestesu hely, tovabba remelem azota kikototted az iranyjelzo kart is, mert azt sem szabad hasznalnia egy Audisnak, mert az ugye milyen mar... :DDDDD

    chill out...