26
Peugeot garancia
  • jaszy
    #26
    Ugyan már! Audim van, nem is régi az alkatrész árak abszolut nem magasak, mint egy Golf IV -é.
  • neoG
    #25
    Egy Fujifilm FinePix S5800 a szenvedő alany.De asszem nem c*gánykodom.Amúgy is komolyabbnak tűnik, ha a kis LCD-n fényképezek:)
  • BenceYCE
    #24
    Peugeot-ot soha! Citroen egy fokkal jobb de azt SE! Renaultot talán, de az alkatrész árak AUDI szégyenítők!
  • Tinman #23
    Attól még xar francia autó, majd meglátod miket összefogsz vele szívni...
  • Garga Pitic #22
    OFF, már nincs pözsóm :)
    Árketegória és technikus kérdése.
    Olcsó vackokat kompletten cserélnek, kb 25-30ezertől fölfelé javítanak.
    Ha belefutsz egy buzgómócsingba aki lecsekkolja az olcsó vackot is, buktad.
  • surnew
    #21
  • surnew
    #20
    Tisztelt fórumtársak!

    A Peugeot jóváhagyta a gari igényemet nagyon korrekt cég csillagos 5 Peugeot Xeviko!!!!!
  • neoG
    #19
    Na igen.Pont ez a kérdés:D
    Mert most van látható külső behatás.Ha bekapcsolom, és átváltok nagy kijelzőre, akkor ugye LCD fehéren világít+látszik a folyás.De...:)
    Mi van akkor ha nem lehet bekapcsolni?
  • tom235
    #18
    Miért nem japán-t vettél?
  • kemszi2
    #17
    Itt Pugokban jobban tudnak segíteni :)
  • BaliBoy
    #16
    Külső sérülés látszik rajta? Mert ha igen, akkor nincs garancia.
  • Garga Pitic #15
    Most van egy géped rossz kijelzővel, de fényképezésre alkalmasan.
    Mikrózd meg és lesz egy fényképezőgép-maketted.
    Jól látható külső behatás után elhajtanak a garanciaigényeddel.
  • schrank
    #14
    és akkor megszűnt a szolgáltató függősége is _?
  • surnew
    #13
    nekem telő járt így (neoG) mikróba 2mp gariban kicserélték:D
  • neoG
    #12
    Fényképező lepottyant, és abban a minutumban oda lett a kijelzője.Esetleg remény, hogy gariba megoldják?:D
    Vagy ha esetleg kinyírom a panelt, akkor cserélik?:)
  • surnew
    #11
    köszönöm szépen SOMA!!
  • soma22
    #10
    akkor mint irtam kötelesek megcsinálni.
  • surnew
    #9
    van papírom számla minden!
  • soma22
    #8
    van róla papirod, hogy szakszervizben csinálták?ha van akkor azzal oda vissza kell vinni ahol anno szerelték, és kötelesek megcsináélni garanciában. ha nincs papirod, akkor b@szhatod az egészet
  • schrank
    #7
    emlékeztek pár éve a nagy made is törökország táliák maguktól rohadtak a magyar sózozz utaktól és ott is azt mondta a gyártó hogy le kell mosni ilyen használat után
  • surnew
    #6
    én értem jaszy, csak akkor mi a 12 év a szakszervizi javítás nem gyári javításnak számít?
  • jaszy
    #5
    Sérülés esetén nincs garancia! Használt autóra amúgy sem sok van!
    Nekem a motor ment tönkre 2 héttel a vásárlás után, 6 éves Golf IV, de lesz@rták a fejem! A perköltség meg több lett volna mint a javítás (240E), arról nem is beszélve hogy hónapokat várhattam volna az autó javítására. Megcsináltattam, ennyi!

    Ezek benyelős dolgok!
    Egyébként a 307 nem egy szerencsés választás, én is akartam anno venni, de rengeteg ismerős és szakértő haver NAGYON lebeszélt!
    (volt akinek flottában 7 Peugeot-ja volt)
  • surnew
    #4
    azért vettem franciát, mert erre volt pénzem a golf ugyan ebben az árban évjáratban majdnem 1 millával több lett volna.
  • werkfilm
    #3
    kellett neked ratyi francia kocsit venni
    örülj hogy nem kúszik valami csiga hibrid a seggedbe az ülés szövetén át
  • akyyy
    #2
    Na az Xboxra van 2 év teljeskörű és 3 év 3LED -e garancia.
    teljeskörűbe beletartozik kontroller, meg az előlap is. én multkor kértem előlapot, mert a régiből kiesett a rugó. posta kiküldte.

    de halottam olyat, hogy egyesek azt mondták hogy szar a kontrollerjük, és küldtke nekik újatt. igy lett nekik 2 kontroller xD
  • surnew
    #1
    Sziasztok ezt a topikot azért indítottam, mivel garancia érvényesítő tapasztalatokra, trükkökre vagyok kíváncsi.
    Én most állok egy probléma előtt vettem egy 5 éves P307-est első tulajos végig vezetett szervízkönyv, még az izzót is a szakszerviz cserélte.
    Na szóval az autót megvéve láttam , hogy a bal hátsó ajtó alatti küszöbön lentről felfelé van egy rozsda folt,ezt elvittem egy fényezőhöz, aki megnézte, és mondta, hogy nem szakszerű javítás miatt(rossz üregvédelem) jött ki a rozsda, és bentről kifelé.Az előző tulajt felhívtam, mivel barátom, és mondta, hogy volt egy kisebb baleset sárvédőt cserélték természetesen szakszervizben. A kérdésem szerintetek a 12 év átrozsdásodási garancia é, vagy nem ebben az esetben?