43
Laptop külső hütő
  • Mauro
    #43
    Állítólag ő sokat hűt a gépen.

    Hűtő
  • Mauro
    #42
    Sziasztok Dell Inspiron M5110 Black A8 LX 4GB milyen hűtőt ajánltok?
  • alcotb
    #41
    én vettem egy ilyet és az a baj vele hogy túl közel van az asztalhoz és kevés levegőt tud beszívni ezáltal kifújni is...szal kb 2 fokot hűt mindenen szal kb 0...viszont egy ilyet jó lene csinállni:

    http://logout.hu/cikk/notebook_hutopad_hazilag/teljes.html

    de eddig alulap hiányában nem sikerült :(
  • roblee
    #40
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem:
    Van egy ASUS notebookom:
    Athlon X2 DC QL-65 2,1GHz
    Radeon HD 4570 512MB
    3GB RAM
    Ha mondjuk egy újabb játékot próbálok ki rajta, pl: Force Unleashed vagy Modern Warefare2...mennyire bírná a notebook hűtése. Mennyire melegedne túl, mert ezeknél a játékoknál már keményen dolgoznak a procik.
    Köszi a válaszokat!
  • balcsi70
    #39
    Ezekbe a ventilátorok szerintetek hány voltosak? és amelyikbe három van? gondolom párhuzamosan van kötve. A laptop USB kijövetelénél hány volt jön ki? Köszi a válaszokat.
  • balcsi70
    #38
    Én is kaptam egyet(ajándékba-ajándék lónak ne nézd a fogát) (ráadásul 6-rupi volt) :) ,igaz csak egy venti van benne,de most már nagyon forrik az agyvizem hogy én csináljak egyet otthon házilag,(csak valami jó minőségű venti kell bele. (erre is azt írják hogy hangtalan-) de ez nem így van.(2 hónapos a cucc de már van hangja csak akkor nincs mikor nem használom)
  • syberia2
    #37
    Segítsetek: compaq nx9010-em van. Ehhez tudtok egy jó kis faja hűtőt, mer folyton kikapcsol!
  • MRalkar
    #36
    A Zalmann hütés az mennyivel lehet hatásosabb mondjuk éztem az ára 4 szerese a vaterás cuccéhoz képest de a felépítése sokkal jobb mivel az ára is több.
  • mrlittlescent
    #35
    -Üdv! Ugyanezt a típust vettem én is a vatyerán,2800ért postával.Vinyón hűt kb:10fokot,procin semmit.Kicsit már morog,és a ledeket sajna csak kiforrasztgatni lehet(akit zavar a fénye) Zalmann gyárt még állítólag jókat úgy14ezer körül.
  • MRalkar
    #34
    én most vettem vateráról 3ezer pénzért a vinyot meghütti valamennyire de a procit azt nem nagyon
  • Orionk
    #33
    mennyire hatásos? mennyibe kerül?

    és megéri ilyenre költeni?


    köszi
  • Czdano
    #32
    Jóféle ;o
  • edios
    #31
  • MRalkar
    #30
    És ez mennyire hatásos ?
  • kifli
    #29
    link -.-"
  • kifli
    #28
  • kifli
    #27
    tesómnak ilyenje van:
  • jaszy
    #26
    Egy tescós frigó is megfelel!
  • DanielT
    #25


  • immovable
    #24
  • MerlinW
    #23
    A nejlon jót tesz neki, ha alul van a szellőzőnyílás..:)
  • FL Zoli
    #22
    Nekem is volt régen egy elég ócska laptopom, amikor beindult a hűtés, még a legócskább játék is eléggé akadozott rajta, főleg nyáron. Aláraktam szatyorban egy jégakkut, s egész jól működott(a másik oldalára meg könyvet, hogy ne billegjen:) )
  • Hegi90
    #21
    ez visszafújja a levegőt.
  • Prince of Máté
    #20
  • COOLancs
    #19
    maszekoljál ilyet:

    Bár lehet hogy téged jobban fog hűteni minta gépet
  • Calver
    #18
    akkor már ne aprózzuk el


    szegény topicnyitó, nyitott egy alapból értelmes témát, de a sárgabékafailek kinyírták a témát
  • karajjj
    #17
    teljesen fölösleges, ha régóta megvan a gép és már túlmelegszik, akkor lekapod a hátlapját, kiszeded a sok beragadt port meg szöszt a ventilátor és a lamellák közül és újra a régi, még "ágyban, párnák között" is...
  • Metalmilitiakid
    #16
    ennél jobbat már nem érdemes venni
  • Apus
    #15
    AS_:SA_:SASD:AS_:sa_?:asD?_:SA:?A
    +fav
  • Benny04
    #14
    XDD
  • Doomista
    #13
    :DDDd egy képet sem látok :D
  • Calver
    #12
    sárgabékafail ollé
  • milk4
    #11
    Tiszta FAIL ez a topik:D
  • autoszimulator
    #10
    :DDd
  • DanielT
    #9
    Na még egy pár békát rakjunk be!







  • Kmarha
    #8
    Hja, meg vizual tuningosoknak jol jon, mert ezer szin forrasa lehet egy jobb fajta kulso huto :)
  • MRalkar
    #7
    URL=http://img156.imageshack.us/i/htlaptop.jpg/][/URL]
  • Kmarha
    #6
    mint kevesbe hozzaerto ugy gondolom, hogy ha megfeleloen asztalon hasznalod, ahova azt terveztek is (szoval nem agyban, parnak koze sulyesztve), raadasul a laptopod belso hutoje is idoben bekapcsol, mukodik es rendszeresen tisztitva van, akkor tokeletesen felesleges.

    Ha a fentiek megis stimmelnek, es a gep megis tulmelegszik akkor esetleg, talan kiprobalnam, de egyebbkent nem latom sok ertelmet.

    Anno havernak volt egy csodaroncs laptopja, melynek a belso hutese nem birta a strapat. Ketto szerviz utan vett egy ilyent, azota meg nem volt problema. Aztan lehet hogy a masodik szerviz segitett neki :D
  • MRalkar
    #5
    [IMG]http://[/IMG]


  • MRalkar
    #4