14
LCN,avagy Egy márka amiben bízhatsz
  • tigeroo
    #14
  • tigeroo
    #13
    remélem majd egy spanyolos (pl. hunbasser) lefordítja :D
  • Matt07
    #12
    Sick Jacken szövege a Brujeria-ban:


    "Le vendí polvo a los güeros, están locos los cabrónes, son los más cocodrilos del ghetto, (What’d he say?)
    serio pedo con el clavo de yeyo, gringo periquero con el chavo primero. (What the fuck is he talking about?)
    Dicen que se llama la Coka Nostra, saco un ocho, luego piden otra bolsa
    le pone a esa madre hasta que el vato choca. Surtiendoles es La Cosa Nostra, homie."



  • tigeroo
    #11
    Hate will fuel your rage
    Drugs will get you high
    Money buys respect
    Love will get you by
  • Matt07
    #10
    Aug.22. Prága - La Coka Nostra koncert :)

    sajnos nemtok menni,remélem vmikor jönnek Magyarországra is,minden álmom az lenne ^^
  • tigeroo
    #9
    nekemis a the stain így az első kedvencem ami megragadta az agyamat:)

    hihetetlen durva hangja van everlastnek
  • Matt07
    #8
    egyik kedvenc számom a The Stain,hihetetlenül eltalálták :)
    a másik meg a That's Coke (youtuben remix van az alap verzió az albumon),ez a 2 szám mutatja Everlast sokszínűségét ami nagyon tetszik.The Stain-ben eszméletlen refrént tol,a That's Coke-ban pedig brutál verzét tol,kis idézet belőle:

    "I’m the fucking svengali, Mark Boss got bodied in the XL DeNali
    With the Mossberg shotty
    Got a full box of shells and a ransom note
    That ain’t gun powder outta my dash"
  • Matt07
    #7
    az alap nagyon adja,és Bun B is odateszi magát. Személy szerint több számban is szívesen láttam volna
  • Pipör
    #6
  • tigeroo
    #5
    yee :D
    +fav

    la coka nostra, a brand you can trust!

    nagyon jó lett az album! egész nap hallgatom amióta megvan
    egyszerűen zseniális...az alapok meg durván odabasznak!
    az egyik bandatagnak olyan hangja van mint tom jones-nak, vagy csak én látom így? the stainben először azthittem hogy ő featel :D
    "hollywood is a dangerous place to play"

    ugyan ez a trekk: azért a gitárszóló is durván jó ebben a "lírai" számban... lassú, de mégis súlyos.

    a refrének nagyon jók mindegyik számban kivétel nélkül!
    get you by c. trekk sorai ittis viszik a prímet például!
    a közreműködőknek, főleg b-realnek nagyon örülök! pont megfelelő arányban van angol és latin amerikai szöveg az albumon!

    10/10, rég hallottam ilyen jó albumot!

    (eh..végülis ugyan azt mondtam el amit te de jóhvanaz)

  • SötétBarom
    #4
    Most épp nem tudok belehallgatni, de az infok alapjánm mindenképp érdekesnek hangzik.
  • kuci06
    #3
    A single Bun B-vel odavág rendesen
  • F1re
    #2
    azt hittem a cosa nostra-rol csinalsz topicot csak elirtad
  • Matt07
    #1
    A La Coka Nostra egy amerikai underground hip hop csapat.Tagjai az ismert House of Pain-ből Everlast, Danny Boy valamint DJ Lethal.Hozzájuk társul Ill Bill, a Non phixioN alapítója,valamint Slaine a Special Teamz MC-je.

    2005 végén alapult a csapat,ekkor még csak a tervek voltak.2006-ban már az Uncle Howie Records kiadó alatt futottak,melynek alapítója/tulajdonosa Ill Bill.Első kiadványuk egy mixtape volt,ez az első számaikat tartalmazta (Audacity Of Coke).

    2009-ben szerződtek a Suburban Noize Records kiadóhoz is,majd a kb. 3 éves várakozás után megjelent 2009.július 14.-én az első albumuk A Brand You Can Trust címmel.
    Az album és úgy általában a számok zenei világára rockos alapok a jellemzőek,vmint az MC-k részéről a brutálisan kemény,szókimondó,sok mögöttes tartalommal ellátott szövegek tartoznak.Vannak az albumon kissé líraibb számok is pl. a The Stain.A kezdő számok tempóját lassítja le,a Hollywood veszélyeiről szóló szám.Elsőre fura lehet,hisz a refrén alatt csendesek a hangszerek,és a verzék alatt kezdenek el dübörögni a gitárok, hangsúlyozva a mondanivalót.
    A szövegek igen változatosak,de mindegyik inge tartalmas is.Mindegyik azonban a zord valóságról és annak veszélyeiről szól.

    A 15 számos albumon feltűnően sok a vendégszereplő,de ők koronázzák meg az egészet.Az alábbi közreműködők szerepelnek az albumon: Big Left,Sen Dog,Snoop Dogg (kiváló refrént tesz hozzá a Bang Bang c. számban),B-Real(a Cypress Hill MC-je),Sick Jacken(a Psycho Realm MC-je,kiváló a spanyol nyelvű verzéje a Brujeria c. számban),Bun B,Immortal Technique(főleg a politikai rap terén ismert MC) és Q-Unique.

    Az albumot az teszi tökéletessé hogy mindenki azt csinálja amihez legjobban ért: Ill Bill-től megszokott súlyosabb mondanivalót Everlast könnyedsége ellensúlyozza,vmint Slaine verzéi a zord valóságról.Ezek alé teszi DJ Lethal a kiváló és odaillő alapokat,vmint a vendégszereplők is a saját stílusukat adják,ami az egész albumot sokszínűvé teszi.



    Zárásként először is a személyes véleményem: az utóbbi idő legkiemelkőbb albuma az underground színtérről,szerintem mindenkinek megér 1 próbát.
    Vmint 1-2 kép és video:










    forrás ghettoradio.hu (bizonyos részeknél)