52
Nagyon megtetszett a dolog.
  • gitároscsávó
    #52
    Senki nem írogat ide rajtam kívül, na sebaj. Most fedeztem fel egy új gitártabos oldalt tele ingyenes magyar dalok gitár kottáival!

    Érdemes megnézni, mert állandóan frissül új tartalommal!
  • gitároscsávó
    #51
    A kérdés nem az, hogy ki mennyire szeret gyakorolni. Mert ugye én sem vagyok oda a sok-sok ujjgyakorlatért. De mikor jön egy laza gitárlecke, akkor már mégis megjön az ember kedve, ha úgy szól a dal, mint ahogya a rádióban. Nem? :)

    Ki mit gondol erről?
  • gitároscsávó
    #50
    Helló mindenkinek!

    Sok-sok egyszerű gitár akkordot találhattok a GitárEgyetem oldalán! Kezdő vagyok, de a segítségükkel már több egyszerű kis dal is megy! :) Szóval ajánlom mindenkinek!
  • gitároscsávó
    #49
    Nem kattintható, szóval itt van: gitároktatás ingyen
  • gitároscsávó
    #48
    Mindenkinek ajánlom ezt az oldalt: http://gitaregyetem.hu
    Garantáltan megtanít gitározni, ráadásul INGYEN!
  • PeaceFrog
    #47
    sziasztok!

    Van egy Stagg SW201 gitárom. nem egy nagy szám, de a szivemhez nőtt, és nem akarok elektroakusztikus gitárt venni ezért egy hanglyuk pickup mellett döntöttem. ki is néztem egy Artec WSH12 hanglyuk-pickupot... azért van szükségem rá mert fellépésen az eddigi térmikrofonos megoldás csak ritkán jön be. szükségem van egy ilyen cuccra, csak nem tudom jót választottam-e.
  • stickerey
    #46
    Hangszeres oktatók, tanulni vágyók figyelem!



    Szeretnék lehetőségként felajánlani egy ingyenes hirdetési felületet az új honlapomon. Az oldalon városokra bontva és hangszer szerint lehet regisztrálni, ezután megjelentek az adatbázisban és a tanárok, vagy tanulni vágyók város és hangszer szerint kereshetnek tanárt, vagy tanulót! Az oldalt folyamatosan kereső optimalizáljuk, így 3 hónapon belül egyre feljebb kerül a google listáján.

    Gyertek, regisztráljatok még ma! Nem csak gitárosoknak!

    Gitáriskola

  • otgyoker
    #45
    Sziasztok!
    Elkezdtem magamtól gitározni tanulni ,csak egy kicsit nehéznek bizonyosult .Ezért szeretnék veszprémben vagy a környéken találni egy gitár tanárt.
    Ha valaki tud ebben segiteni akkor kérem irjon erre az e-mail címre:[email protected]

    Köszönöm
  • Falcon87
    #44
    Lol, ezt a topikot még nem is láttam, pedig mamageci nyitotta :D
  • Ivan986
    #43
    Egyetértek Terenszel!

    Én is autonom kezdtem el gitározni tavaly nyáron, egy fémhúros akusztikus gitáron, az Új-Gitáriskola segítségével. Egy évvel késöbb, (most) már egy elektromos gitáron játszom! Nagyon jól meg lehet tanulni akár 1 év alatt is, csak gyakorolni kell, de hogyha szereted a dolgot, akkor nem fogod letenni...:D


    Üdv: Iván
  • Terensz
    #42
    Gitár Hadtest a lekjóabb!!4

  • MerlinW
    #41
    Helyette jönnek a 0csillagos jútúb videók:)
  • Legend Killer
    #40
    :D
  • Terensz
    #39
    Így van!!4

    Valamint: ha kellően kitartó, felveszik a Gitár Hadtestbe
  • Legend Killer
    #38
    és amíg gitározik, addig se esgézik legalább.
  • Terensz
    #37
    1.: vegyél egy nejlonhúros gitárt. (A fémhúros egy életre elvenné a kedved.)
    2. Barátkozz vele, próbálgasd a bundokra merőlegesen lefogni a húrokat. Mondom merőlegesen, nem párhuzamosan A legtöbben ezen a ponton adják fel, mert mindenkinek csúnyán fel szokták törni a húrok az ujjbegyeit. Fémhúrossal össze is sz..rnád magad a fájdalomtól.
    3. Csattogj be egy hangszerboltba és vedd meg a Muszty-Dobay Gitáriskolát. Minden normális helyen árulják.
    4. Tanuld meg az alap akkordokat, meg pár apróságot, minthogy melyik dúrnak mi a párhuzamos mollja. (dírdúrcsittcsatt) (Ez 1 év alatt napi 2-3 óra gyakorlással megvan)
    5. A skálákat is gyakorold.
    6. Ha elégedetlen vagy magaddal, menj el gitártanárhoz. A zeneiskola akkor jó ötlet, ha szereted a klasszikus zenét, meg van napi 4-5 órád gyakorolni.
  • MerlinW
    #36
    Zeneiskoláról hallottál-é?

    Egyébként ha van hallásod, magadtól is megtanulhatsz játszani autonom, még internet sem kell hozzá. Igaz 2-3x annyi idő alatt mintha oktatnák. Mondjuk kottát olvasni nem árt tudni, de azt az általános iskolás ének könyvekből is elsajátíthatod.
  • mama 2
    #35
    Kapjátok már be ide is csak offoltok... -.-
  • Jim Morrison
    #34
    lol :D
  • #33
    Ez van
  • theone91
    #32
    Mama nem képes beismerni, hogy lusta a chipstől zsíros újjaval bepötyögni abba a k-rva keresőbe a Gitározás szót. És ilyen baromságokkal jön, mint a #17-es komment.

  • ruffirant
    #31
    lol
  • VRSDM
    #30
    most ettől független mamszi én nem sértegetlek. nem is tettem soha.
    őszintén örülök hogy ittvagy :]
  • laci 700
    #29
    Szerintem a Gitározás topik is pont a gitározásról szól...
    lol Topik rövid neve: Gitározás Topik teljes neve: Nagyon megtetszett a dolog. -.-

    (Amúgy én tényleg a Csodalámpától kaptam gitárt! Fender Squier Strat Standard és Egy Fender Frontman 25R erősítő.)

    Close
  • Legend Killer
    #28
    :DD
  • Benny04
    #27
    omg.
  • Legend Killer
    #26
    tudtam, h te nyitottad

    :D



    :D
  • Zsolek123
    #25
    De szép az a gitár.
  • milk4
    #24
    Kár hogy ez nem az igazi mama2...kár:'(
  • gyuri12
    #23
    dobos topik van?
  • akyyy
    #22
    Miért nem kérsz a csodalámától gitárt? Hátha megy vele a Cod 2.
  • Christiansen
    #21
    mamicsek! ott a gitározás topik tele gityósokkal, ráadásul
    hetente megkérdezik ami miatt topikot nyitottál..
  • exider
    #20
    20
  • mama 2
    #19
    Miért te fasz nélkül jársz baszni is? Persze hogy szeretnék venni de ide értelmi sérült emberek járnak úgylátom :|
  • jackcsabi
    #18
    Ahhoz képest az elsö hszedben ott van hogy venni szeretnél... köszipuszy
  • mama 2
    #17
    ez igazából a gitározás TANULÁSÁRÓl szól nem általánosságban a gitárokról :| és a beszerzéséről
  • Prince of Máté
    #16
    Nem való a magadfajtáknak, elrontanád.
  • kuci06
    #15
  • jackcsabi
    #14
    Hülyeség lett volna... 25ezer hozzászólásos topikba minek is írni, túl kihalt...
  • Szolnokboy1
    #13
    FAKE!!