27
Benoit Sokal játékai
  • syberia2
    #27
    lassan jöhet a 3. rész.:D
  • syberia2
    #26
    Kb. mikor hoznak nyilvánosságra képeket róla?
  • syberia2
    #25
    Nem-nem
    Már nyilatkoztak hogy nem az volt...
  • Rabbit20
    #24
    az csak áprilisi tráfa volt sztem :D
  • gfreak
    #23
    ne felegjük továbbá a Tales of Monkey Island-et se, és kint van a nagy klasszikus előd is, azaz a Monkey Island 1 SE :D
  • Arnold12
    #22
    Náa, szintugy, Syberia 1-2, a többi nem jött be. A Sinking Island nem tetszett, mert nem szeretem a detektiv játékokat, a Nikopol meg nem az én világom. Paradise elég bugos, meg nem lett túl jó. A Syberia 3 remélem jó lesz!
    Addig is Return to mysterious Island 2, Secret Files 2 és Still Life 2!
  • syberia2
    #21

    Ő lesz a KETTES SZÁMÚ szerelplő.
  • syberia2
    #20
    A syberia I-II a kedven játékaim, és a három is az lenne, ha erről többet tudnánk:Syberia 3
    Paradise tényleg nem olyan remek mint a Syberia, de a grafikája remek, és mondjuk az sztorija sem elvetendő...
  • gfreak
    #19
    Sinking Island-ben nekem csak a foylamatos nyomás tetszett :D meg paráztam hogy elsüllyed valami bizonyíték mielőtt megtalálom és gémóver :D

    Syberia alapmű, tényleg remek játék lett...Paradise már korántsem tetszett annyira, a többivel nem játszottam...

    de örülnék ha lenne Canardo-s játéka is :D
  • Sephi
    #18
    Sinking Island egy percig sem volt izgalmas szamomra, atom fejeletos. A Syberia viszont orok.
  • gfreak
    #17
    Inspector Canardo!!!! :DDD a világ legdurvább kacsája! :DDD

  • jackcsabi
    #16
    Siberia 2vel játszottam, eléggé az eleje felé abbahagytam, bizonyos okok miatt, de jó
  • Rabbit20
    #15
    Régen sokat foglalkoztam Sokal munkásságával (adventuregames.hu), fordítottam több interjút, és életrajzot, de már egy jóideje abbamaradt nálam Sokal meg a kalandjátékok

    am fav+ :)
  • MerlinW
    #14
    Nikopol is szuper. Persze nem árt ismerni a világát hozzá. Ha a könyveket nem is, a filmet látni kell előtte.

    Sinking island kellemes és izgalmas nyomozás, szerettem nagyon

    Paradise valóban egy közepes anyag, viszont szép (mind minden Benoit játék:))

    Syberia alap

    Többit nem ismerem.
  • ldavid
    #13
    a Syberia sorozat tényleg nagyon frankó, a zenéjét imádom a legjobban
    lesz elvileg 3. rész is valamikor, bár nem sok jót olvastam róla
  • Sephi
    #12
    Igen, a Syberia 1 es 2-on kivul osszes jateka bukott es egyben jo nagy baromsagok voltak.. ez van..
  • nan76
    #11
    Én csak a Sybéria 1-2 vel játszottam.Na de azok nagggggggggyon tettszettek...nem tudom mi a topick lényege de Sokal soká' éljen és kényeztessen még pár ilyen szintű játékkal!!!
  • Yulcsa
    #10
    Vagyis a legjobb játékok a világon! A Syberia 1-2 hatalmas játék, vagy 5x végigvittem őket. A játékmenet, a zene, a karakterek, egy szóval minden tökéletes bennük!
  • kakaoskalacs
    #9
    Syberia 2 nagyon tetszett :)
  • syberia2
    #8
    Játékai: Syberia, Syberia 2, L' Amerzone, Paradise, Nikopol, Sinking island
  • BB7
    #7
    Tudom, hogy elég szegénykés volt a kezdő HSZ, s illik többet írni, de mégiscsak ennyit ki lehet googlezni, nem mellesleg, ha nem érdekel, akkor felesleges írogatnod! :/
    S persze nem akarok flémet kelteni, elnézést, ha annak tűnt!
  • BB7
    #6
    Ha amúgy sem érdekel, akkor miért kértél még több infót?
  • DJ RX7
    #5
    ebből kurva sokat tudtam meg az amúgy sem nagyon érdekelt dologról.

    na de mind egy.
  • syberia2
    #4
    Téma Benoit Sokalról, régi, és készülő játékairól, milyen lesz a legújabb játék, lesz-e folytatás, hogy tetszett ez meg ez a játék, összefoglalva az összes játékáról lehet itt kérdezni.
  • BB7
    #3
    Link
  • DJ RX7
    #2
    több információval is szolgálhatnál, hogy miről is van itt szó pontosan!
  • syberia2
    #1
    Hllo
    Azért nyitottam ezt a témát, hogy akit érdekel valami Benoit Sokalról, vagy a játékairól, az ide írjon! Esetleg a játékkal kapcsolatban is lehetnek kérdések, pl. hol lehet kapni, meg ilyesmi. Tőlem is kérdezhettek, bár csak hárommal játszottam, azokat eléggé ismerem.