34
  • 7HTH7
    #34
    Nem számítottam ilyen pozitív válaszra :)

    Na, akkor majd megbeszélünk egy randit ;-)
  • KillerBee
    #33
    Persze! Mindeddig csak rád vártam, mikor jössz?
  • Epikurosz
    #32
    Open Source, mi?
  • 7HTH7
    #31
    Leszel a feleségem KillerBee? ;)
  • KillerBee
    #30
    :)
  • Doktor Kotász
    #29
    Gondolom, ha basznának téged rendesen, nem jönnél ide zsémbeskedni.
    Szóval ez így szánalmas ami téged illet.
  • KillerBee
    #28
    Nekem semmi bajom a beöntéssel mindaddig, amíg nem nekem adják.
  • Epikurosz
    #27
    Mi bajod van a beöntéssel? Nekem volt, és utána nagyon fittnek éreztem magam. Régen olvastam egy Habsburg vagy más hercegről, akinek havonta csináltak ilyent. Nincs is annál jobb, mint amikor az ember kiüríti magából a salakanyagokat és a mérgeket.
  • KillerBee
    #26
    Jó lesz az légelszívós WC-nek is. Csapólemez nincs, mert gravitáció sincs, viszont akadályozná a légelszívást. A Space Shuttle-ból viszont valóban az űrbe pumpálták ki a pisit. Plusz az űrhajósok alapos beöntést kapnak kilövés előtt. Ezért nem igazán irigylem őket.
  • who am I 7
    #25
    áhá, szóval a vákúúm kiszippanccsaa loál
  • Epikurosz
    #24
    Pottyantós ("balkáni") vécé van. Nem kell leöblíteni, csak kinyitsz egy kis pedálos csapólemezt.
  • who am I 7
    #23
    A szennyvizet (szart,húgyt) tényleg ki engedik az űrbe? húh, tuti nem lehet eccerű beletalálni a piszuárba ott fent
  • csamuko
    #22
    mi bajod a pókokkal?
  • B0nFire
    #21
    Én azt hittem, ha új bolygóra költözünk nem visszük magunkkal a férgeket, a pókokat és a szúnyogokat, amelyekkel gyakorlatilag állandó harcban vagyunk és kiirthatatlanok.
  • kistanko
    #20
    Annak idején, amikor felküldték a Marsra a szondákat, ott pont a fordítottját csinálták...Lefertőtlenítették, mielőtt fellőtték volna...

    Most akkor szabad "fertőzni" a többi bolygót is?
  • Epikurosz
    #19
    off
    Ne dőlj be! Neki zsigeri késztetése van mások csesztetésére. Ettől függetlenül okos csajszi. :-) (Feleségnek nem szeretném, mert zsémbes. Mi lesz 20 év múlva?):-)
  • KillerBee
    #18
    Na és téged ki fizet azért, hogy itt hülyeségeket írkálj? Avagy önkéntes udvari bolond vagy?
  • Doktor Kotász
    #17
    Jól van Killerbee, jól megmondtad, ügyes vagy.

    Az ugye mellékes, hogy a tudósoknak valamit csinálni kell, mert azért kapják a fizetésüket, és így születnek a brit tudósok rovat cikkei is.
  • Solten
    #16
    Olyan kutatast felesleges vegezni amire megvan a valasz.
  • uwu
    #15
    Ez az izomlázas téma tévedés.
    Nem lehet összehasonlítani a két erőt, teljesen más nagyságrend.
    Ahhoz, hogy felgyorsítsd 1-1 végtagodat nagyon kis erő kell.
    Biztos, hogy nem lesz izomlázad sehol, ha nem csinálsz semmi szokatlant.
  • Archenemy
    #14
    ezt a politikusos poént én akartam előadni, de látom megelőztek
  • Szefmester
    #13
    azt hallottam hogy a súlytalanságban bizonyos izomcsoportok jobban le vannak terhelve.. a földön ha le akarsz guggolni mert kicsi a hely csak leereszkedsz, a súlytalanságban ekkor lazán felhúzod a lábad és te maradtál lennt.. ahol eddig a gravitáció segített ott most nincs semmi, és izomból kell megoldani... ok nem egy megterhelő összességében, de azért fura lehet hogy itt ott izomlázad van mert aktívabban használod..és lehet hogy nincs súlyod de erőt kell kifejtened bizonyos hajlításokhoz.. pláne ha azt akarod hogy csak a kezed hajoljon és ne te hajolj fel a kezedhez :D
  • KillerBee
    #12
    Ó, mert te sokkal okosabb vagy azoknál a kutatóknál, akik ezt évtizedek óta tanulmányozzák. Pedig elég lenne, ha azok a hülyék megkérdeznének téged, mi?

    Ha csak a tizedét megértetted volna a cikknek (akár a magyarnak, akár az eredetinek), akkor nem írnál ekkora marhaságot.
  • Tsol
    #11
    Csak nehogy túróstáskákba kerüljenek!
  • EasyLife
    #10
    igen, de a 6-osból és a 7-esből kettő van
  • torcipepe
    #9
    még jó, hogy 13 tasak van a képen :D
  • Doktor Kotász
    #8
    Hát persze, hogy sorvad az az izom, ami nincs megterhelve.
    Márpedig a súlytalanságban ez a helyzet.
    Nem is értem miárt kell más helyen kutakodni.
  • FlyingV
    #7
    durr
  • who am I 7
    #6
    a majmok kezébe kerüljön..
  • osztmivan
    #5
    csak nehogy...
  • Alfa Of NS
    #4
  • Alfa Of NS
    #3
    A címet olvasva azt hittem, hogy a politikusokról lesz szó
  • Ronny
    #2
    meglepő, hogy a politikusok viselkedését még nem próbálták modellezni velük.
  • KillerBee
    #1
    Meglepően korrekt fordítás/átdolgozás!