9
Szedett már szét valaki Canon Pixma IP4300as nyomtatót?
  • JohnnySmith
    #9
    NYOMTATÓK
    Itt szvsz tudnak okosat mondani...
  • wordsworth
    #8
    Az a szivacs, gondolom a tintatárolos szar, ami ha megtellik bemondja az unalmast a nyomtató, nem tudod esetleg kézzel elérni és visszatömködni, vagy esetleg kicsit megégetni ( valami felforrositott szöggel, mert akkor összemegy) ?
  • bszomszed
    #7
    A fedél nyílik. A borítás nem enged.
  • norbi4567
    #6
    Benne maradt egy darab szivacs?
    Akk nem lehet hogy az a darab szivacs a fedélnyitó mechanikát is akadályozza?
  • bszomszed
    #5
    Működött, csak a használt tinta tárolójának tisztítása közben az egyik szivacs kiesett, és ez akadályozza a nyomtatófejet a mozgásában. Mechanikai hibajelzést küld. Van a gépen négy jelzés, amelyeket benyomva a nyomtató borításának hátsó része felnyílik csuklás nélkül. Viszont itt megállt a tudomány, valamennyi lehetséges gombot, pöcköt, hajlítható fület benyomtam, de az elejét kitartóan tartja valami. Amire nem tudunk rájönni többen sem. Biztosan egyszerű annak, aki összerakta, feltehetően csak egy-két jól irányzott mozdulattal megoldható az egész, de még a szervíz sem tudott érdemi választ adni, hogyan tovább. A szerelési útmutatók hozzáférhetőek, kellemes USDban meghatározott összegekért, ezért azt inkább hanyagolom.
  • norbi4567
    #4
    Canonhoz nemigazán értek.
    Eddig működött?
  • bszomszed
    #3
    roppant humoros, csak nem tudom itt és most értékelni
  • norbi4567
    #2
    Feszítővas?
  • bszomszed
    #1
    Már két napja küzdünk egymással én és a nyomtatóm. A gyárilag megjelölt négy pöcköt benyomva a nyomtató felengedi a borítója hátsó részét, viszont a nyomtató eleje továbbra is rögzítve marad. Nem tudja valaki a Canon titkot?