14
Külső Usb-s Rackek
  • rosti
    #14
    Segitsen léci valaki van 1 500GB goflex-em és két windovs oprendszerü gép.
    A probléma a következő az angol nyelvö win xp 64.bit-es látja és minden fasza a kütyüt ,de a magyar 32.bit-es xp nem.
    Hogy tudom a magyar xp-t meglátatni vele.
  • sharpwrz
    #13
    Sziasztok!
    Nagyon szépen köszönöm!
    Sikerült !

    Masterre kellett Jumperolni!
    ÉS MEGY!!!
  • autoszimulator
    #12
    ha manapság divatos all in one mobilrack, szóval szinte rá van öntve a rack váza a vinyóra, akkor biztos hogy van rajt partíció. Ha szétszedhető, és benne egy teljes értékű merevlemez van, akkor azt simán kiveszed, berakod a gépbe rack nélkül, és formázgatod.

    Lényeg, hogy világítson rajt valami, mikor az USB-t bedugod a gépbe, akkor a tálcán lássad, hogy a gép egy új eszközt ismer fel, vista/win 7 esetén egy popup ablak is felugrik, ahol választhatsz, mit akarsz tenni vele. Ha így nem jó, vidd vissza, és kérd meg a tagot, ott egy gépen mutassa meg neked, hogy működik. valószínűleg nemfog.
  • CseNo
    #11
    Na meg az sem árt ha van a wincsin legalább 1 (fő) partíció
  • duracellmumus
    #10
    gondolom a vincsi felpörög benne?

    HA nem akkor kell még beledugni tápot is!
  • GonzaloGerardo
    #9
    IDE vagy SATA rack ?
    IDE a merevlemezt elsődlegesre kell jumperelni usb rackbe
  • MerlinW
    #8
    USB 1.1, 2.0 + XP/Vista esetén semmilyen driver nem kell a felismeréshez (max a hatásfok növeléséhez). Próbáld ki másik géppel is, ha ott sem megy vidd vissza, gondolom garanciális. Ha megy máshol, akkor feltehetően a Windows-oddal van valami gixer (esetleg egy chipset driver segíthet).
  • BB7
    #7
    Amúgy nem Hardware topikok közé kellett volna, most nézem! :D
  • Trisztin
    #6
    USB hosszabítókat némelyik tipus nem szereti... erre is érdemes figyelni...
  • BB7
    #5
    Márkája?
    Típusa?
    Egyéb szám?
    Mindent írj le, ami a dobozon van és majd rákeresünk! :)
  • sharpwrz
    #4
    Nem kaptam hozzá cd-t, driver meg nem tudom milyen kell hozzá
  • R420
    #3
    Nekem is külső van és jól működik én beraktam a cd-jét és nem fogadta el és nagyon jól működik.
  • BB7
    #2
    Bármilyen CD_t, valamit nem adtak hozzá?
    Drivert letöltötted?
  • sharpwrz
    #1
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne, h kaptam egy külső usb-s rackat, de nem ismeri fel a gép, bármit is dugok bele...
    szerintetek mi leheT?