21
Kinek mi a kedvenc receptje? Mit szerettek főzni?
  • Wolfsnack
    #21
    új topikot nyitni kontárkodás, meglévőbe írni nem
    egyébként a témanyitó nem birtokolja az adott témát, írj oda nyugodtan
  • werrro
    #20
    azzal nem lehet jóllakni..
  • Tomika24
    #19
    ahhoz sok idő kell :) Meg sok alapanyag xD
  • vegicsek
    #18
    Ha minden kötél szakad, főzz pálinkát
  • werrro
    #17
    ja, hát igen, itt még képek is vannak, persze hogy elcsábul az ember... főleg így ebédidő tájékán..
  • riddin
    #16
    Hopp megint egy jó kis oldal, itt is találtam magamnak egy két receptet. szerintem most már nem lesz gond a szombati ebéddel:D
  • werrro
    #15
    csatlakoznék az előttem szólóhoz, én is mindig a mindmegette-t nézem át, azért is jó, mert be lehet írni, hogy mid van éppen otthon, és olyan receptet keres, amibe azok kellenek..
    de ha sok haver jön, akkor én tuti valami nagyon egyszerűt csinálnék, kb paprikáskrumpli szintűt, vagy valami rakott cuccot, mert azt mindenki szereti, könnyű szerintem, és laktató.
  • penbutter
    #14
    Találtam egy gyűjteményt, nagyon guszta képek vannak, meg is éheztem egyből. Találtam olyat is, amit talán még én is meg tudok csinálni:D
  • Calver
    #13
    2-3 óra, gyakorlatilag addig kell főzni amíg megpuhul a hús. még recepthez kiegészítésként: lábszárból vagy hátszínből finom, és nem muszáj összefőzni a húst a végén a szósszal, legalábbis én nem szoktam.
  • riddin
    #12
    Huh ez jól hangzik:) Mennyi idő kb. még elkészül?
  • Calver
    #11
    ollé

    én spec szalonnát és almát kihagyom belőle, ellenben kis citromlé sosem árt. na meg mint mondottam zsemlegombóc helyett tészta a tuti szerintem.
  • Tomika24
    #10
    üdv!

    Ha főzök valamit, előtte mindig felnézek a mindmegette.hu-ra, ott utánanézek, egy kajára akár többféle ízesítés, recept található, nekem ez mindig beválik :)
  • riddin
    #9
    Nem hangzik rosszul, és esetleg valami receptes oldal, ahol hasonló dolgokat találok?
  • Calver
    #8
    vadasmarha. legjobb kaja ever, csak zsemlegombócot meg ilyeneket érdemes elfelejteni, tésztával finom igazán szvsz. sőt, még elkészíteni sem egy halálos nehézség.
  • tpeterr
    #7
    elméleti főzés-sütés az tán nekem is megy, de gyakorlatban csak a pudingig, sült krumpliig meg ilyenekig jutottam el...
  • penbutter
    #6
    nyilván azért tette fel a kérdést, mert ő tud:)
  • werrro
    #5
    hát itt az sg-n azért elég jól el szoktak menni a topicok baráti beszélgetésbe.. én már volt hogy kerestem vmit és fél óra után vettem észre hogy a kapcsolódó topicban vagyok, de még egy mondatot nem olvastam az adott témában.. ez már csak ilyen..
    tigeroo, te tudsz főzni?
  • riddin
    #4
    Köszi a segítséget! Használok keresőt csak nem akartam más fórumába belekontárkodni... Nehogy Off legyen a dologból.

    Tudom, hogy vannak olyan férfiak az sg-n akik tudnak főzni és ezért várom tőlük a segítséget.
  • Palinko
    #3
    nézz szét:
    itt

    itt is

    ezt ki ne hagyd, már csak azért sem mert nem használsz keresőt
  • tigeroo
    #2
    "kevés lány van az sg-n"

    szerinted itt nincsenek olyan férfiak akik tudnak főzni?:D
  • riddin
    #1
    A hétvégén szeretném megvendégelni a szűkebb ismerősi körömet, és nem tudom, hogy mi legyen az ebéd. Légyszíves segítsetek. Praktikákra is kíváncsi lennék. Tudom, hogy kevés lány van az sg-n, de azért remélem valaki tud majd segíteni.