15
  • infisz
    #15
    Hm...Vajon mennyivel kell többet fizetni ha benne lesz a kamera?
  • BenceYCE
    #14
    SE-ból csak az Xperiát venném, mert ahhoz nem a szutyok memory stick kell, viszont azt nem is Ők gyártották :)
  • Commandante
    #13
    "a forrás azonban a darabszám alapján azt valószínűsíti, hogy az új sorozatok egyedül az iPodokban kaphatnak helyet."

    Én meg ez allapján azt valószínüsítem hogy a forrás egyszer nyomhatna már egy logout-ot a facebook-on, myspace-en meg a twitter-en EGYIDEJÜLEG és kereshetne már magának valami p!nát. Sok bitagyú TechCrunch-os.
  • Bith
    #12
    N82
  • kvp
    #11
    En is sonyericsson telefont hasznalok. Igaz, hogy csak 2Mp-es a fokamera es csak 320x240-es a kijelzo es csak 4GB-os, de fokent az ara miatt vettem, mert olcso volt. Viszont sajnos meg a profibb valtozatok sem tudjak elerni az osoreg 2Mp-es full frame-es szenzoru olympus-om minoseget. Pedig abban meg semmi extra elektronika nincs, csak egy normal filmes haz es egy 35mm-es szenzor, mechanikus zarral. Gyakorlatilag csak a hatlapban ter el a filmes valtozattol, ott van az osszes extra kezeloszerv es az lcd is. Nem egy profi gep, de valamiert ujabban meg a dragabb kompakt kategoriaban sem latni rendes 35mm-es szenzorokat, pedig az oreg gep zajszintje kozel 0, meg ejszaka is. (a zaj 0 lux-nal atlag 1-1.5 bit, mig a mai cmos szenzoroknal ez akar 4-5 bit is lehet, 8 bpp-es mintavetelezesnel)
  • Glutamin
    #10
    K800i-m van. Rendes AF, Xenon vaku, 3.2MP. Nem butít meg a MP háború. De sajnálom, hogy ezt a szintet még elég kevés gyártó ugorja meg. Az innov8-on kívül pedig nem is igazán van érdemben jobb. Pedig igény lenne rá.

    Én egy kompakt fényképező helyett használom a telefonom kameráját, mivel mindig kéznél van. Amit sajnos egy fényképezőről nem tudok elmondani.

    Már rég megoldható lenne egy kompakt gép tudása egy telefonban, csak felsőbb érdekek nem engedik.
  • jhetedikj
    #9
    Ezt csak azért rendelték,hogy a konkuráciát és a médiát megtévesszék vele,ezek a kamerák megérkezésük után repülnek a kukába.:D
  • ProGabe #8
    mármint azzal, hogy nem volt az mp3 lejátszóban kamera? ugyan már!

    wired-en meg nem véletlenül vetették fel, hogy ha ez igaz, akkor a kompakt gépeknek tulajdonképpen leáldozott!
  • Ferrer
    #7
    Én!
  • Magiszter
    #6
    Samu: Tottttálisan igazad van! 3 megapixeles fotómasinával évekig elvoltam. Egyedül amit hiányolok a szifonban az egy normális kamerakezelő program, valamint hogy ne fix fókuszos legyen. Bár a legtöbb képhez amit eddig csináltam vele bőven elég volt a fix is. Egy telefon nem is arra van hogy valaki a National Geographic-nak fotókat csináljon. Ez csak egy lehetőség, hogy ha látsz valami izgalmas témát jövet-menet akkor előkapod a kütyüt és lősz gyorsan egy képet.
    Szerintem.
  • Szemjuel
    #5
    Nem tom ki akar telefonnal fényképezni...
    egyébként meg megvan annak az oka, hogy akkora képet készít: Nem kell akkora teljesítmény a megnyitásukhoz szerkesztésükhöz, így fürge és pattogós lesz a rendszer! nézz meg egy telefont, ami 5mp -s képeket csinál... szánalom... + azok minősége is... arra amire egy telefonnak szüksége van(háttérképhez, csengésnél kép stb) teljesen elég a 2-3 megapixel ! de ezt a hozzád hasonlók úgy se tudják felfogni, mert titeket megbutít a pixelháború!
  • passatgt
    #4
    3gs-ben már jó kamera van:)
  • Glutamin
    #3
    Inkább szifonba jöhetne valami komolyabb kamera. Nem tom ki akar Ipoddal fényképezni. Most majd lesz a telefonban meg az ipodban is két gagyi kamera.
  • Nonix
    #2
    Eddig mért nem volt kamera ezekben ? Kicsit le vannak maradva...
  • tntmax
    #1
    iDontcare