9
Nyomtató tintaszint
  • SovereignX
    #9
    Lehet nem ismeri fel de ettől még faszán nyomtat. Csak ez számít.
  • SrAta
    #8
    a HP és Cannon patronokat csippes varázslat nélkül újra lehet tölteni nekem a HP fel is ismerte h tele lett...
  • n3whous3
    #7
    az az igazság itt, hogy van olyan patron, amit újratöltve te nem fogsz használni tuti, még ha ezt sikerült is. Van egy csip benne, ami méri a tinta szintet és nem töltődik vissza soha. Kicsippeltetni lehet némelyik típust, ha olyan a tintatöltős haverod/boltod, hogy rendelkezik hozzá hardverrel.
  • SovereignX
    #6
    Nagyon köszönöm mindenkinek!
  • Calver
    #5
    protip: a gyártók szeretik a pénzt. ha háromnegyedig van a patron, akkor is vinnyogni fog h azonnal cseréld, hátha tényleg megteszed - mert az nekik bizony profit. summázva: szard le h mit sipákol - én spec a HP segédprogramját ki is irtottam emiatt - és akkor cserélj/tölts patront h fehér lapot kapsz nyomtatásnál.
  • tommygear
    #4
    újratöltés után nem fogja jelezni hogy tele van megint, de ettől semmi baja
  • Tinka123
    #3
    Nekem is után töltött van és már vagy 2 hónapja használom 2-3 napi rendszerességgel a patron attól még teli van hogy nem jelzi ki!
  • akyyy
    #2
    a baja hogy utántöltött*, meg hogy szar a windóz

    persze az utántöltöttel nincs baj, olcsóbb mint ha újat vennél, etc, de vannak ilyen hiányosságok.
  • SovereignX
    #1
    Tudnátok nekem segíteni? Most töltettem újra a tinta patronokat mert jelezte a nyomtató, hogy kifogyóban vannak. Most hogy fel lettek töltve még mindig ezt jelzi. Ettől még nyomtat rendesen. Fotót nyomtattam előtte és utána. előtte ugyan az - fél A4-es papírt foglalt - csíkos volt és elég színtelen. Így utána meg gyönyörű. De ettől még tinta szint alacsony.
    Mi lehet a baja?

    Cannon MP210 nyomtatóm van.