49
  • Waterhorse
    #49
    Pontosan
  • BaliBoy
    #48
    Nem, de amikor tudod van 1 szoba amiben laktok négyen, nem tudod elkerülni, hogy legalább részleteket ne láss. De te biztos úgy közlekedsz/létezel, hogy amit nem akarsz látni ott becsukod a szemed és befogod a füled. Had gratuláljak.
  • Waterhorse
    #47
    Aha buktam. Szal kénytelen voltál nézni vele? Muszáj volt, hiszen pisztolyt nyomott a fejednek.
  • BaliBoy
    #46
    Hát ezt buktad. Onnan tudom, hogy volt egy szobatársam egyszer aki 0-24-ben ilyen szarokat nézett. Na onnan tudom.
  • Waterhorse
    #45
    BaliBoy:
    Ha nem nézel tévét, akkor azokat a "sz@r meséket", hogy tudod megítélni? Akkor vagy mégis nézel tv-t, vagy magadtól töltöd le netről és úgy nézed, esetleg megveszed a törvényes úton. Ha meg ezt is látatlanban mondod, akkor az érdekes. Ha utóbbi, akkor azt akarod mondani, hogy van két dolog, egyiket se ismered, de az egyik biztos "sz@r" a másik meg csak jó lehet. Meggyőztél.

    m minnifield: inkább az asszony mondja meg mit nézzen mint az ORTT. Azért ezt én mégiscsak emberibb megoldásnak látom.

    Alapvetően már itt a fórumon is mindenki meg akarja mondani a másiknak, hogy mit nézzen. Én nem fikázom az amcsi sorozatokat, se másokat. Csak legyen választék, és amellett lehetne tolerálni másik igényeit is, nem csak a sajátunkat. A témánál maradva, meg még mindig az a nézőpontom, hogy aki nem tudja a saját gyerekének beszabályozni mit nézhet, az ne menjen szülőnek. De nincsenek elveszve, őket szeretettel várják az ORTT leendő munkatársaiként.
  • m minnifield
    #44
    25 évesen az asszony elzavar a nagytv elől, és ott vagy kénytelen nézni az animaxot?
    azért ezen elég jót lehet mosolyogni, már ne haragudj
  • zola2000
    #43
    Sajnos kénytelen voltam nézni...
  • Reg5
    #42
    Szerencsére nem mindenki olyan mint te. Amúgy említett sorozatokból láttál legalább 5-10 részt, vagy csak minden ok nélkül fikázod?
  • zola2000
    #41
    25 éves vagyok, szóval gratulálok, csak sajna az asszony és a gyerekek nem annyira otakuk mint én ^^
  • ldavid
    #40
    2 millás nézettségük lesz!
  • Szolnokboy1
    #39
    kicsi vagy még, majd kinövöd. addig is ülj le szépen és maradj csöndben.
  • zola2000
    #38
    Nem szombat/vasárnap délelőttre gondoltam, akkor soha nem tvzek, hanem hétköznap este 9-10re, akkor a család olyan baromságokat szokott nézni, mint a dr csont, valamilyen helyszínelők, dr house, régebben lost a világból ki lehetne engem kergetni az ilyen szarokkal, én meg a kistvn nézhetek csak animaxot...
  • BaliBoy
    #37
    Nem nézek tv-t így nem tudom milyen sorozatokról van szó. De látatlanba is igent mondok. Azoknál a sz@r meséknél minden jobb. (majdnem)
  • Waterhorse
    #36
    Úgy van, de sajnos már az Animax-re is beette magát az Amazing Race és jönnek még hasonlók, ebben is az ORTT keze lehet.
  • zola2000
    #35
    Miért, azok a szar amcsi sororzatok jobbak, amik a tv2/rtlen mennek 9-10 óra után? Inkább azokat kéne betiltani, és kényszeríteni ezeket a tvket pl az animax műsorának átvételére ^^
  • BaliBoy
    #34
    Nem is baj. Le a japcsi rajzolt hülyeségekkel!
  • Waterhorse
    #33
    Egyébként mindenkinek azt kéne néznie amit akar, nem amit megenged neki egy semmihaszna szervezet, és hány ilyen értelmetlen pénznyelőnk van még.
    Ebből az aprópóból jutott eszembe, az ORTT a nemzetek ellen való lázításban is otthon van, különös tekintettel viseltetnek a japánok iránt.

    A minap történt az eset:
    "Az RTL Klub megsértette a médiatörvény kiskorúak védelmére vonatkozó rendelkezéseit azáltal, hogy a Godzilla című japán rajzfilmet nem megfelelő korosztályi csoportba sorolta be..."

    Egy IMDB Link az említett rajzfilmről. Hol itt a japán?

    Az ORTT annyira görcsösen ragaszkodik a japán műsorok letiprására, hogy még a saját hitelét felteszi rá. Az elmúlt években felhalmozódott ORTT vs. Japán rajzfilmek és ez az eset, arra a megállapításra juttatott, hogy az antiszemitizmusra, rasszizmusra, és a mittudoménmilyen nemzetekre vonatkozó diplomáciai szerződésekben foglatak áthágására is vannak büntető törvények.
  • ilmi6
    #32
    Szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem nézek TV-t immáron 10 éve.

    Mégis valami érdekel ezzel a cikkel kapcsolatban: mit jelent, hogy legnagyobb bírság?

    Északi országokban már bevetett, hogy a rendőrség belenézhet a jövedelmi kimutatásokba, és ennek alapján ítél meg bírságot. Így a kevésbé tehetősnek és a tehetősebbeknek arányaiban ugyan annyit kell fizetniük. Ezért mindenki megérzi egy-egy bírság súlyát.

    Most kérdezem újra, hogy ez a 12 óra kiesés, meg az a pár fillér a rötölö klubnak mennyire hasonlítható össze ezzel: http://www.origo.hu/itthon/19991021egynapig.html ? Nem látom át teljesen, ezért érdekel, hogy jóval jelentősebb, vagy mégis csak elhanyagolható (tekintve, hogy TV3 nemsokkal a bírság után feladata a médiaszereplést).
  • m minnifield
    #31
    azt az anyukát meg apukát kéne jól tarkónvágni 12 órán kersztül, aki a kölkét a pedofilműsor alatt a tv elé ülteti...
    amúgy tényleg hatásosabb lenne,ha az adott műsort büntetnék. mónikában káromkodnak? nesze, majd hatos dobással tovább mehetsz!
  • tompka
    #30
    Megszakítások nélkül! :D
  • pepe792
    #29
    Na jó reggelt, csak kikerült ide is ez a hír. :D
    Legalább nézhetjük a Sötétség támadása, 12 órás filmet. :D:D
  • eM82
    #28
    szerintem a valódi büntetés az lenne, ha a "botrányt" okozó műsorra rónák ki a 12 órás, azaz tkpn. 12 részes büntit... mert így az a műsor (csak fél napos büntetés egyhuzamban) másnap sajnos ismét onthatja a tudást és a bölcseletet...
  • morden
    #27
    Miért csak egy szöveg van bent ilyenkor? Mondjuk mehetne magyar népmese vagy valami dokumentumfilm a infotaimentről :D
  • NSC
    #26
    ja elég sok felesleges adó van amit nem néz az ember mert nem érdekli és mégis ki kell fizetnie.nem tudom h van e vhol olyan lehetőség ahol az ember maga állíthatja össze hogy milyen csatornákra szeretne előfizetni.nem kell nekem 80 adó ha abból 70et nem nézek.nem tud vki erre mondani vmit?vagy ez csak álom marad?
  • Reg5
    #25
    Nálam ugyanez :S Az egyetlen csatorna ami tényleg érdekelne persze egyből a drágább csomagban van...
  • Narxis
    #24
    mocskos retek klub
  • HeadHunter86
    #23
    Szerintem az lenne a legjobb ha minden adón az ORTT műsora menne, akkor nem lenne ennyi szenny a TV-ben. Le a kereskedelmi csatornákkal!
  • pann
    #22
    Az elkövetkező 100 évre kellene elhalgattatni.
  • tompka
    #21
    Amúgy a tv2-t is büntetik folyamatosan, csak ők kifizetik pénzben. Így nem látsz belőle semmit. Az rtl meg nem fizet, hanem berakja a szokásos ortt műsort, oszt jónapot.
    De pont azon a napon írta alá az rtl is a pénzes büntis szerződést, amikor kiszabták nekik a 12órás pihit xD
  • KAWAszaki
    #20
    Több, mint "érdekes" a ker.tv-k hozzáállása.
    Az a sport(ág), amit a tévékettő nem közvetít, az nem is létezik....
    F1 hírek a tv2-őn? Az mi?

    A másik ökörség a 12-es és a többi karika.
    Láttatok ilyet másutt (tőlünk nyugatra)? Ez tényleg megóvja a gyerek lelki világát?
  • pixx
    #19
    Ezért nem akrják a digitális átállást, ott ugyanis emberre pontosan meg lehet mondani, ki mit néz, az pedig nagy érvágás lenne nekik.
    Amúgy egy hetes betiltás tenne jót nekik, akkor ugyanis, a sok reklámpénzt kéne visszafizetni nekik, plusz kárpótlás.
  • Szolnokboy1
    #18
    ÉLJEN MINDÖRÖKKÉ AZ ORTT!
  • gabeone
    #17
    Élete legszínvonalasabb 12 órája lesz az RTL Klubnak! Azért reméljük, hogy nem a Teleshop róvására fog menni! Azt adják le először, s utána legyen csak a bünti! Mocskos, hazaáruló TV társaság..
  • bowari
    #16
    csak azt nem értem a viasatnak miért nem kell pl karikákat kirakni?
  • immovable
    #15
    Ráadásul a kereskedelmi csatornák nagy része az órát sem ismeri. 10-15 perces késés az már szinte pontos. :) Híradóik a vicc kategóriát súrolják, akárcsak a sport közvetítéseik, vagy a saját készítésű műsoraik. (RTL-TV2) Leginkább a tvshop.hoz tudnám őket hasonlítani. Kb annyit is érnek. 8)
  • vmiki88
    #14
    felőlem betilthatják az ilyen Mónika show szintű műsorokat (meg ilyen jósoló műsorokat)
  • BaliBoy
    #13
    A melóhelyen egy megbeszélésen mutattak egyszer (vagyis inkább meséltek) egy tanulmányról amit németeknél készítettek anno mikor megjelentek a kereskedelmi csatornák. Kezdetben ugyanez volt mint nálunk. A közszolgálati csatornák agonizáltak a kereskedelmiek mellett. Utána viszont fordult a kocka mert ráébredtek az emberek, hogy mekkora trágya műsorokat sugároznak a ker tv-k. Így most Németországban a legnézettebb csatornák a közszolgálatiak.
    Remélem ez nálunk is így lesz hamarosan. És így már értem is, hogy miért akarják halálba taszítani (tönkretenni) az MTV-t. Lassan azért összeáll a kép.

    Hajrá ORTT! Következő lépés lehetne a mónika féle műsorok betiltása!
  • immovable
    #12
    Az a "jó", hogy te nem válogathatsz a csatornák között. Csak csomagok vannak, így fizetek olyan moslékért is, amelyeket az életben nem nézek. Minek kell nekem eltartani olyan csatornákat amik nem érdekelnek?
  • zola2000
    #11
    Ami eladhatatlan, és érdekel, azt megnézem a neten.
  • roberttoth
    #10
    Bevezettem a kabel TV-t, mit ne mondjak, az AXN-en a CSK az egyetlen ertelmes müsor. Tenyleg penzkidobas. Az egesz müsortematika az alacsony IQ-ju alulszocializalt retegre van kihegyezve. Tenyleg ilyen sokan lennenek, hogy ez kell a nepnek? A piacgazdasag igazi hatranya itt latszik meg.
    A HVG-ben volt egy cikk egy nemet csakoval, aki erre mondott egy jot:
    A szocializmusbol kilepett emberek azt hittek, eljön a szabadsag. De nem tudtak, hogy a cenzurat gazdasagi erdekre, gazdasagi cenzurara cserelik.
    Ergo ami eladhatatlan, akar jo, akar nem, ki van golyozva.

    Hajra ORTT, eljen a radio. Az sokkal jobb.