10
Részletesebben az 1-es hozzászólásban
  • JonasSandor
    #10
    A geforce experience programot mért nem tudom elindítani?,semmire nem reagál. Az obs-nél bandicamnál semmi képe nincsen fekete az egész.
  • Nandris94
    #9
    nem is tudod mennyire igazat szóltál barátom.
  • eightmiles
    #8
    Muszáj még mindig pontosjé .__. *Grammar Police off the scene..!*
  • jackcsabi
    #7
    Hát ha olyan problémád van arról is lehet beszélni :)
  • tigeroo
    #6
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • werkfilm
    #5
    valami drogos oldal lehet
  • Kicsikiraly
    #4
    bocs, csak a szmájli maradt le :D megnéztem az oldalt és nem tartom hülyeségnek, bár én nem írogatnék ide
  • jackcsabi
    #3
    Elöbb nézd meg kicsit jobban mielött ilyen hülyeséget mondasz.
  • Kicsikiraly
    #2
    /b/ v2?
  • jackcsabi
    #1
    Experience Project, ez egy angol nyelvü oldal, ahol tényleg magad lehetsz, részletesebben:

    Ez egy olyan oldal, ahol bárki, anoním módon beszélheti ki a problémáit, oszthatja meg történeteit másokkal, kérhet tanácsot, barátkozhat hozzá hasonló gondolkodású emberekkel. Itt nincsenek határok, bármiröl beszélhetsz ami bánt, ha valamit nem értesz az életeddel, környezeteddel, bármivel kapcsoltban, vagy egyszerüen csak meg akarod osztani másokkal egy élményed, jótetted...(persze azért moderálás is folyik).

    Létre lehet hozni bizonyos Tapasztalatokat, amihez ezután más emberek is csatlakozhatnak és elmesélhetik a saját sztorijukat ezzel a dologgal kapcsolatban.

    Igen sok mindent felajánl az oldal, csak példának: beállíthatod milyen a hangulatod és ahhoz illö zenét ajánl fel neked meghallgatásra, van egy rész ahol bevallhatsz valamit amit nagyon titkoltál eddig magaddal kapcsoltban, megteheted vállalva a felhasználóneved, vagy csak anonymusként... és még nagyon sok minden :)

    Regisztrációnál nem kérnek rendes nevet, nemet se muszály bejelölni, nem kérnek országot, várost stb.(persze ezeket beállíthatod késöbb ha szeretnéd) A lényeg csak az hogy megadd a felhasználóneved és hogy mit szeretsz csinálni, milyen tipusú ember vagy stb. :)

    Nagyon jó oldalnak találom, pár napja mutatta egy barátom és megtetszett :)