45
Superleague Formula 2009
  • 9500
    #45
    meleg
  • 9500
    #44
    http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dfca3b12b4b1171138370
  • Encore
    #43
    Eléggé le van butítva, hiába kapcsolok ki minden segítséget az autó úgy tapad mint állat, és a sérülések is csak kissé vannak hatással a menettulajdonságokra (kivéve a totálkárt ugye).
  • Alexease
    #42
    Egy az egyben ISI engine (rFactor), csak valamivel frissebb. Hasonloan az Argentin cuccokhoz. De valoban draga, legalabbis Euro-ban elegge. Gondolom, a foci liszenszek miatt es/vagy gondoljak, majd a focistak raugranak mint a sor-szotyi kombora:DDD
  • Alexease
    #41
    Engem annyira erdekel a dolog, hogy meg ki sem probaltam:DDD
    Egyreszt nem csipem a focit, masreszt az openwheel sem a kedvencem:D Legalabbis az ISI engine-ben, netKarPro-ban, iRacing-ben teljesen jo:D Foleg, hogy eppen most, IndyCar-t toltam iRacing-ben, persze a Corvette C6R mellett:P
  • cselt
    #40
    Ahogy nézem a könyvtárszerkezet az egy az egyben rF, csak kérdés, hogy a fizika mennyivel jobb. Az ára viszont ahhoz képest elég magas, hogy "csak" egy feltuningolt rF legyen. Bár aztán a fene tudja.
  • lac coo
    #39
    Akkor is kuka ! :)))))

    Meg a tököm tele van az ISI "legújabb" enginjeivel, kb mind ugyanaz ! :)))) Már jó lenne valami valóban "új" !
  • Alexease
    #38
    Nem jott ossze:) Frissebb engine-t hasznal:) De azert meg nem rF2:)
  • Alexease
    #37
    Nem:))
    FlashGet-tel szedtem es elo vagyok fizetve a Rapidshare-re:)
  • lac coo
    #36
    rF mod, lehet még a legelső verziók valamelyikét használja.

    Kuka ! :P
  • cselt
    #35
    Nah bakker flashget csodákra képes, mostmár jön viszonylag tűrhető sebességgel.

    Aki próbálta, annak mi a véleménye róla? "Csak" egy rF mod vagy azért annál több? Fizika javult valamiben?
  • Máté94
    #34
    15 perc szünettel?:D
  • Alexease
    #33
    Nekem a Rapidshare-rol lejott 4-5 perc alatt az egesz (T-Home home-net:P).
  • cselt
    #32
    Nekem nem.
  • Máté94
    #31
    Nem mondod,hogy Mediafire-ról vagy megáról nem jön maxxal?
  • cselt
    #30
    Miért nem lehet valami normális tárhelyre feltenni? Ezekről alig csorog, így sose ér le :S
  • Máté94
    #29
    Jól van na én mindenen poénkodok:)
    Csak az a baj,hogy sajnos úhy születtem,hogy nagyok az elvárásaim:D
  • Alexease
    #28
    Meg ki sem probaltad:) Meg sem nezted:) Meg sosem dolgoztal, es gozod sincs mihez mennyi ido kell.
  • Máté94
    #27
    Ezer?Ebbe?Ugyan már:D
  • Alexease
    #26
    Neked lehet, hogy vicc, de a keszitoknek, akik belefektettek nehany ezer munkaorat, azoknak nem biztos;D
  • Máté94
    #25
    "megvenni"
    Vicc?:D
  • Alexease
    #24
    Megjelent, lehet tolteni, tesztelni... esetleg megvenni:)
    http://slfgame.com/
  • Alexease
    #23
    "The Superleague Formula Series has released the intro video of their upcoming official racing game, showing some fast-paced SLF action on various tracks.

    Developed by rFactor-creators Image Space Incorporated, the game is planned to be released before the series final round at Jarama two weeks from now. Confirmation has also been given that the game will be a commercial title, a free 60-minute demo will be available for download – Sim racers will be asked to purchase the full version once the time is up.

    The series uses a Elan-designed open wheel race car that is powered by a 750hp V12 engine. All teams in Superleague Formula represent a football club, notable clubs in the series roster include AC Milan, FC Porto, Liverpool FC and Glasgow Rangers. Even though the field consists mainly of less-known open wheel talents, some known drivers competing in SF include Tristan Gommendy, Davide Rigon, Antonio Pizzonia & Girgio Pantano."
  • Alexease
    #22
  • Encore
    #21
    na de kérem, miért nem cockpit nézetben játszanak? :D
  • Alexease
    #20
    Ha mar van ilyen topic...

  • Legend Killer
    #19
    MU sincs és Real Madrid se.
  • matthias92
    #18
    legnevesebb focicsapat? szntem valami nagy tévedés, nem látom sem a fradit sem az újpestet köztük.
  • Máté94
    #17
    Honnan tudjam?:D
    Olvasd el hátha van benne valami infó!
  • John Cena
    #16
    hajrá angolok és Skótok !XD
  • Alexease
    #15
    Igen, de melyik ISI motort hasznalja?!:) Az 5-6 eves eredeti rFactor-et, az azota modositottat, vagy az uj, jelenleg keszulo rFactor2 motort?!:)
  • Máté94
    #14
    Ő nem?
    Főle,hogy tegnap jelentették be!:D
  • Hecker007
    #13
    bár nem rajongok az OW versenyekért, de ez bejövősnek tűnik, ha kijön biztos kipróbálom, az áráról lehet már esetleg tudni valamit?
  • Legend Killer
    #12
    LOL
  • karajjj
    #11
    te nem láttál még ilyen versenyt? :D
  • Máté94
    #10
    Yes!
  • tom235
    #9
    Szerintem itt nem egészen erről van szó. A focihoz ennek csak annyiban lehet köze, hogy focicsapatok szponzorálják a kocsikat. Pizzonia és Pantano autóversenyzők.
  • Tyler1
    #8
    "A versenysorozban a legnevesebb foci csapatok autó versenyeznek..."

    wtf
  • laci 700
    #7
    Nem igazán értem... :S Focisták versenyeznek vagy mi?
    Mondjuk ha versenyzők fociznak... :D
  • Firerock
    #6
    mérhülyeség?