946
img(A Celestial Destroyer - Zu Xian EU változata)

JD WIKI


Hivatalos oldal


Magyar FAN Site



  • Gubberx
    #63
    lvl 3-as craft skill kell hozzá
  • Dj káka
    #62
    helló!
    van egy kérdésem. venni akarok pár dolgot és azt írja ki hogy :requisite craft LV :3. ez mi ? léci help. kösz
  • Tomy Lee
    #61
    NeutronT vagy RainArcher
    Próbáltam már PM-et küldeni neked de offline-t írt.
  • Gubberx
    #60
    Egy kari nevet mondj már hogy megtalálhassalak :)
  • Gubberx
    #59
    TAB-al váltogatod a targetet.
  • Tomy Lee
    #58
    Target hotkey,létezik ilyen?Hotkey-t be lehet valahol állítani mert nem találok ilyen opciót sehol.
  • Tomy Lee
    #57
    Reggelt!
    Indítottam 1 Arden-t(elkerülhetetlen,hogy ne húzzak fel max szintre nyilast:) és egy human-t akiből több mint valószinü Modo lesz.Full curse karakter,had bénuljon a nép tőle;-)
    Durva a game,sokan is játszák..
  • Gubberx
    #56
    Ha gondolod csatlakozhatsz a klánunkhoz, igaz csak én és barátnőm vagyunk benne magyarok( ő a klán vezér), de nagyon jó összetartó családias hangulat van :) Segítünk egymásnak és mindíg van fent valaki online.
  • Gubberx
    #55
    legerősebb karakter szerintem az athan fajból az arden :D 113-ason széjjel aláztam egy 118-as lupint pedig eddig ők voltak a pvp királyok :D ráadásul arden pve-ben is nagyon jó, csak ajánlani tudom,van egy 110-es modo-m is,ami inkabb endgame kari, picit lassabban fejlődik az elején de magas szinten már nem lesz ellenfele és nagyon érdekes a játék is vele mert 2 féle démonná is át tud alakulni :)
  • Tomy Lee
    #54
    Tetszik bizony.Mivel régen játszottam P.World-al ezért maga a világ sem ismeretlen és sz.tem ez még jobb is.
    PvP-re Modo?Lupin?
  • Gubberx
    #53
    lényeg hogy megoldódott :) hogy tetszik a játék?
  • Tomy Lee
    #52
    Na jó lett:P
    launcherben windowed mod aktiváltam beléptem játékba majd ott beállítottam mindenböl a maxot,save kilog és így mikor ujraindítom a játékot akkor mostmár fullba van minden és nem tesz le tálcára ha kattintok bármire.
    Persze a window mod-ot már kivettem launcherböl.Úgylátszik ez a művelet kellett hát megadtam neki:)
  • Gubberx
    #51
    na nem vágom mi lehet a hiba :S
  • Tomy Lee
    #50
    igen az a max launcher-ben de nekem az nagyon kicsi.Játékban engedi a nagyobbat jóval viszont ha átállítom ott akkor ledob tálcára,bakker ne már,mi lelte ezt:((
  • Gubberx
    #49
    nemtom ilyen hibával még nem találkoztam és nem is hallottam róla :S Egyébként a launcheren is van settings mielőtt indítod a játékot, szal ott is be tudod lőni a felbontást(nekemk 1280x1024-ben van)
  • Tomy Lee
    #48
    Valami nem jó,alapból a felbontás kicsi és csak a játékban tudom megváltoztatni.Viszont ha ingame felhúzom maxra akkor utána a cursor átváltozik és ha klikkelek akkor ledobja játékot asztalra,mi franc lehet vele?
  • Gubberx
    #47
    Ha valami nem megy vagy kérdésed van vegyél fel msn-re.
  • Gubberx
    #46
    van ranger, az Athan fajon belül az Arden az, megismered mert róka farka és füle van :P meglepő módon Gubberx a karim neve :)
  • Tomy Lee
    #45
    Ingame nevet ps küldjél,ty
  • Tomy Lee
    #44
    Felhasználók 9 pontokkal szórták a játékot elég sok helyen sőt IGN-en pl 9.5!
    Persze itt közrejátszik az ugye,hogy free és ez már manapság sokat jelent,nah mind1.
    Ranger van???
  • Gubberx
    #43
    np, majd este leszek én úgy 9 körül :)
  • Tomy Lee
    #42
    Oks.Mindjárt megy az update,thanks
  • Gubberx
    #41
    Shura az eu server neve :)
  • Gubberx
    #40
    aham, annyi az egész, majd mielőtt a launcherrel indítod a game-t ne felejtsd el kiválasztani az európai szerót :)
  • Tomy Lee
    #39
    Sziasztok!
    Itt regisztrálok,letöltöm és ennyi?link

    Patch az majd a szokásos automata frissítés lesz mikor feltelepült a kliens?
    Thx Gubberx az ajánlást jónak tünik a game:-)
  • Norberto88
    #38
    Kucsi névvel játszok a Shura 7-es szerverén :D
  • Gubberx
    #37
    miylen néven játszol?
  • Gubberx
    #36
    45, 60, 75 stb :) 15 szintenként
  • Norberto88
    #35
    Nah lvl 30 vok a következő szett csak lvl60-on lesz? :D
  • Gubberx
    #34
    kiemelt arany szinű lesz a quest neve, automatikusan kapod ahogy eléred a 15-t
  • Norberto88
    #33
    És letudnád írni mi a quest neve? :D
    Vagy ma majd jelzi nekem? Mert én ebbe az MMO-ba nem nagyon boldogulok a Questekkel...
  • Gubberx
    #32
    Igen a ha human fajt választasz akkor lvl 15-n kapsz egy questet amit ha megcsinalsz válaszhatzs kasztot, az uj fajnál pedig alapból azzal a kasztal indítasz amelyiket választod. Lényegében minden kasztot kipróbáltam már és mindd nagyon jó, azt válaszd ami a te játékstílusodnak a legmegfelelőbb.
  • Norberto88
    #31
    Én meg elég új vok ebbe a játékba, és azt szeretném kérdezni h ha majd eléream a 15-lvl-t akkor valamilyen féle küldetéssel kell kiválasztani h melyik kasztot szeretném?
    Meg azt szeretném kérdezni hogy melyiket ajánljátok? :)
  • Gubberx
    #30
    Idén nov. 12-én hatalmas tartalmi bővítés várható:

    néhány dolog:

    * Egy teljesen új faj (Athan)
    * 2 új faction (Balo és Arden)
    * Új területek
    * Transformation rendszer
    * Pet befogás rendszer

    Itt találtok bővebb infót: Expansion
  • random001
    #29
    Nincs mit. Apofisznak köszönet inkább az oldalért :)
  • Metts
    #28
    Hát ha már van akkor nem fogok csinálni, csak egy fél órám veszett kárba de az semmiség:)

    Kösz hogy szolsz
  • random001
    #27
    Sziasztok. Van egy magyar oldal. Ami fent van az korrekt és részletes. Nézzétek meg érdemes.

    link
  • Gubberx
    #26
    oksa:) ha kell az msn címem szolj és elküldöm priviben
  • Metts
    #25
    Hát majd anyagot feltölteni
  • Gubberx
    #24
    ha tudok bármiben segíteni csak szólj