946
img(A Celestial Destroyer - Zu Xian EU változata)

JD WIKI


Hivatalos oldal


Magyar FAN Site



  • TopGun
    #183
    Hi mester! Bent vagy most a jatekban?
  • TopGun
    #182
    Hi! Latom, hogy bent vagy a jatekban most, irtam neked privatot, de nem valaszolsz! nagyon elvagy foglalva?
  • TopGun
    #181
    Te tenyleg nagyon sok faszsagot hordasz ossze es kezdesz faraszto is lenni! Kezdj el jatszani, ne dumalj annyit ossze! Vagy olvass utana, van sok oldal magyarul is, ami ezzel foglalkozik.
  • DAK3
    #180
    a képeségeim miatt vagymert sok a kocka aki elöl van?? meg mert már egy ideje van játék és elhuzztak?:D alakváltó démon kaszt neve?? és erös? és ugye abban erös hogy alakotvált... tehát nem egy mongyuk harcos aki elfutásra használja...:D:D:D
  • kastil
    #179
    hát itt elég csekély esélyed rá, h felkerülsz sztem :D
  • Gubberx
    #178
    van alakváltó démon :D
  • DAK3
    #177
    nincs valahol a hivatalos oldalon (jd.perfectworld.com) top 10??? mert minden mmoba az hajtot hogy hagy kerüjek fel..:D
  • DAK3
    #176
    tudom:D:D na tehát van ojan kaszt ami át tud változni valami démoná??vagy szörnyé vagy bármi?
  • kastil
    #175
    kicsit sok faszságot hordassz össze, illetve faszul tálalod :D
  • DAK3
    #174
    A bejjing perfect world csinálta akiknek elvileg a perfect world egy alclége de ez nem tuti:D a bejjing perfect world Zhu Xian névenfutatja....:D:D már tripla:D:D amugy van alakváltoztató kaszt?
  • DAK3
    #173
    és itt is lehet "dupla kasztot" (bocs a duplapostért)
  • DAK3
    #172
    az alap game??:D és jó játék?? érdekes tartalmasa pvp és pve?? nagyon nehéz a fejlödés??
  • Gubberx
    #171
    tavaly vmikor
  • DAK3
    #170
    elvileg de az nem angol... ha joltudom eredetileg nemis a perfect world kezdet el dolgozni vele de megvásárolták a teljes amcsi és elvileg europai jogot... és átalakitgattákű(ha tévededek javitsatok) na de mikor jött ki az alap game?
  • Doomista
    #169
    Van nem perfect worldos is?
  • Gubberx
    #168
    miért van nem perfect worldos is? :D
  • DAK3
    #167
    hát csokolom::D:D szevasztok:D rátoktaláltam:D:D majd hétvégén(ha isten is ugy akarja ) elkezdek játszani,mikor jött ki az alap játék és mikor jött ki a kieg???és ti a perfectworldosel játszotok?
  • kastil
    #166
    épp elég :D
  • Doomista
    #165
    Ez olyan mint mikor a kocsmapultos megkérdezi 2 vendégtől, hogy 40% vagy 50%-os vodkát kér tisztán? És erre az egyik 40%-ost, míg a másik 50%-ost kér. Pedig kurvára nincs különbség a kettő között. Na jó egy kicsit, de nagyon nem. :D
  • kastil
    #164
    arden kaszt, te núb! :D
  • Doomista
    #163
    Róka, arden faj, yeszoké.
  • TopGun
    #162
    Ezt hogy erted mester? valami macska fele vagyok es ha jol emlekszem arden a ?fajom?
  • Doomista
    #161
    Ha mar arden vagy, az mar rohadtul nem lesz sose gond :DDDD
  • TopGun
    #160
    Hi! tegnap este lattalak, mellettem "loholtal" el :) majd megkereslek jatekban ha nem gond, hogy meg csak lvl.16 vagyok es arden?
  • TopGun
    #159
    Nem mukodik az msn-em, valami atjaro hibat ir ki, a teszt meg azt mutatja, hogy jo :( Elertem a lvl.16-ot de nem tudom boviteni a bagom-at, pedig azt irja a jatek, hogy lvl.15-nel ujabbat nyit meg!
  • andrew1988
    #158
    ahoi!

    Impulse allianceba van felvétel akit érdekel...
    alliról annyit, hogy magyar allik közül a legnormálisabb... nincs anyázás és segítőkészek vagyunk :)

    akit érdekel keressen játékon belül pmben...

    AndrewHUN a karim neve /138VIM/
  • Gubberx
    #157
    felvettelek msn-re, 15 perc mulva éeszek kb és elmondom az alapokat :D
  • kastil
    #156
    Oké, látom van www.mmorpg.lapunk.hu!
  • kastil
    #155
    :D!

    Na szóval kérem! Istenkirály :D Baromira bejön! Szépen nfut, tetszetős nagyon eddig!

    Viszont időtakarékosság céljából lenne 1-2 kérdésem;

    Hjúmen csajt kezdtem, kasztot nem tudtam választani, ez menet közben történik?
    Van valami gyors megoldás, hogy a városban lehuzza a graft, vagy a visible playerek számát?

    Hol találom az ingame botot? :D

    Illetve Gubber drága kérlek légy jó és 1-2 kezdő számára hasznos infót ossz már meg velem!
  • Gubberx
    #154
    Ne magyarázd meg miért vagy nuub :P Itt még doompityu sem akadt el :D
  • kastil
    #153
    BAKKER!

    Köszi! Ennél kisebb betűkkel és szarabb helyre nem is tehették volna :DD
  • Gubberx
    #152
    start gomb felett ír 3 server-t, van két USA server meg 1 EU (Shura) utóbbit jelöld ki és start gomb :D
  • kastil
    #151
    De nem peccsel már ugy sem, ellenörzi a kliensem verzioját, aztán semmi, startra nyomva meg azt mondja h válasszak szervert, tisztára idegbajt kapok!
  • Gubberx
    #150
    automatát ereszd rá :D
  • kastil
    #149
    Amúgy mehet neki az automatikus patch, vagy manualis? eddig utobbit toltam eu-ra
  • kastil
    #148
    jelenleg 134es verzió, tietek hanyas?:D rem van vagy 789
  • kastil
    #147
    Nemröhög :D

    Tiszta pw feeling már ez is!
  • Gubberx
    #146
    :D
  • kastil
    #145
    Wehhe. Tudod gyorsan tanulok =P!
  • kastil
    #144
    Nem igazmááár.
    Mennyit peccsel ez. befejezi, game start, erre válasszak szervert :S