7
  • m minnifield
    #7
    ferrer: rakj a szöveg mellé egy szmájlit, mindig vannak olyanok akiknek el kell magyarázni a vicc poénját.

    winnie: én egyelőre annak is örülök, hogy itt még annyira nem jelent meg a jobbozás-balozás-gárdázás-cigányozás stb...
  • winnie
    #6
    ember. itt? iróniát? észrevenni? engem döbbent meg legjobban, hogy nem a hotdogon vagy az NLCaféban, de a fogékonyabb olvasók körében sem lehet ironizálni, mert sokaknak nem esik le. és nem csak úgy nem esik le, de még akkor sem, ha az ember (ld. te) direkt jelzi is a fonetikus írásmóddal, hogy csak ironizál a sok DC-s plakátemberen... (az aláírásig már el sem jutnak.)

    meglepő., de nem mulatságos.
  • Ferrer
    #5
    Nem vettétek észre az ironikus hangnemet a hsz-emben? :D
  • diablo1336
    #4
    ne haragudj ez nem vonatkozik senkire, szal kinek nem inge ne vegye magára,csak rólad jutott eszembe. Valamelyik nap beszéltem egy gyerekkel és előjött,h ő ugyan nem nézzz tévét csak nation-t(nacciont)-national geographic -t , mondom magamban pont lesüt rólad(elég föld hülye volt, és azt hitte h ettől okosabb lesz). Szal én azt kicsit képtelenségnek tartom h vki csak egy csatornát,ha műholdas akkor 3-4-et(mind discovery) nézzen de nekem mind1,nem kukacoskodás csak ugy megjegyeztem, és mint mondtam akinek nem, inge ne vegye magára.
  • ldavid
    #3
    Még szerencse, hogy ezt megosztottad velünk, különben rosszul aludtunk volna. ;)
  • Ferrer
    #2
    Még szerencse, hogy én csak diszkávöricsennölt nézek!
  • xido
    #1
    Azt a kurva micsoda címet adtak neki...viszont jó,hogy adja az RTL,így felcsillant a remény,hogy ez is megjelenik majd itthon dvd-n:)