9
Speakboard hangátalakítás
  • Eli Jah
    #9
    "Van állítólag vma progi, " helyett "van állítólag valami progi..."
  • Eli Jah
    #8
    Köszi!
    És nem tudtok olyan programot, ami hangot cserél ki?
    Egy egyszerű példa:
    Fogom a speaker board, vagy velemi hasonló program által doc-ból mp3-á vagy wav-vá konvertált hagfájlt, és a Miklós hangját kicserélem pl Szabó Gyuláéra, vagy az enyémre. Van állítólag vma progi, amivel ha belebeszélsz a mikrofonba, akkor ekár a Darth Vader hangjára is átcserélheted a sajátodat, de létezhet-e ilyen már komplett, létező hangfájlokra is?
  • Balumann
    #7
    Hát én a Jaws-t próbáltam, a Jaws - bár nagyon sok féle képpen konfigurálható, azért közel sem olvas fel olyan élvezhetően, mint a SpeakBoard. Nekem a speakboard hangszínéslve sincs semmi bajom, csak azzal ahogy olvas (dehát ez nem tudom, hogy lehetne-e egyáltalán jobb).
  • Eli Jah
    #6
    EZ mit jelent?
  • Slayerboy
    #5
  • Eli Jah
    #4
    Köszi, csak azon a fórumon a 95 % azon pörgött, hogy véglegesítse a verzióját: így a reg meg úgy a reg, stb...

    Találtam egy jobbat, a dex meg a jaws 9 együtt nagyon ütős...
    Utána behívom egy hangszerkesztőbe,(hangszín, stb) egész jó...
    :)
  • Slayerboy
    #3
    Hi
  • readswift
    #2
    Emberibb lehetne hangszín, stb...

    biztos lehetsz benne hogy nincs ilyen, maximum annyit tehetsz hogy átvezeted a program kimenetét egy effekt processzoron, nagyon korlátozottak a lehetőségek, lehet érdemesebb vmi agressziv szürőn keresztültolni és 20-30% térhangot keverni hozzá, lehet attól is emberibb.
  • Eli Jah
    #1
    Sziasztok! Szeretnék kicsit "belenyúlni" a speakboard hangjába, hogy tethetem meg? Va-e valamilyen program, amibe behívva valamelyik hangot(mondjuk a Mikls.vdf-t), állítani tudnék rajta? Emberibb lehetne, hangszín, stb...