9
PDA hibák és megoldások!
  • Narusco
    #9
    üdv

    nem tudom jo helyre irok e, és ez mennyire számít pda-nak, de:

    samsung wave 2 tulaj vagyok. ma furcsán viselkedett, többször kiirta hogy"csatlakoztatva" meg "szétkapcsolva" stb.
    aztán elegem lett, kikapcsoltam, és azóta nem kapcsolódik vissza.
    ha beteszem az aksit, kijön a kép hogy töltődik, de nincs rádugva semmire. aztán eltűnik, majd megint...

    nem kapcsol be ha a gombot nyomom.
    mi lehet a probléma? várjak esetleg egy kicsit? volt valakinek hasonló gondja?
  • KlinikaHUN
    #8
    magyarítást keresek Mio P350-re,linkelje aki tud.köszi.
  • Relax99
    #7
    Hi
    Hard reseteltem a htc unit, mert már a betöltött oprendszer, részben tele volt szemetelve, kodekek nem indultak el stb., hard reset után viszont nem bootol, abszolút semmit sem csinál, még a töltést visszajelző led is csak akkor villan fel egy pillanatra ha reset-et nyomok. a bootloader és a hard reset menü bejön. Próbáltam rá a romot is újratölteni, de mindíg 112-es hibakóddal megáll 8%-nál. Több romot próbáltam ugyanezzel az eredménnyel, sőt még másik gépen is. Ha valakinek van valami ötlete, azt megköszönném, nagy a gyanúm, hogy a rom chip távozott az örök vadászmezőkre
  • HiPPoNaX
    #6
    Gyari rom vagy valami fozott csoda? Korabban mukodott a kamera?
  • SL
    #5
    tegyél fel egy új FW-t szerintem.
  • n3whous3
    #4
    szoftverrel, vagy a hardverben a csatlakozással a kamerához, vagy ...
  • Terensz
    #3
    Hali!

    A hibaüzenet alapján meg kell állapítsam: az eszköz képtelen inicializálni a kamerát.
  • SL
    #2
    nem tudja érzékelni a kamerát.
  • timexxx
    #1
    hali! valaki tudja mi lehet a baj ha a kamera megnyitásánál ezt az üzenetet kapom?
    unable to initilize camera
    rossz a kamere vagy a szoftverrel van gond?

    ez egy MDA VARIO 2-es telefon.