17
  • Zoliz
    #17
    A Mélység Titka meg a legszórakoztatóbb sci-fi-je. Bolygó neve halál, meg a legjobb sci-fi-akciófilm a világon.
  • bvalek2
    #16
    Üdvözöljük Őszentségét itt az SG.hu köreiben

    Elismerem Cameron tehetségét amikor sci-fit rendez, de a Titanic szerintem elég gagyi lett. Mármint az Ő szintjéhez képest, mert ha idén készült volna, az év filmje lett volna, de a mester korábbi munkái által felállított lécet igencsak alulról súrolta. Tudom, almát a körtével, de akkor is így érzem. ha már romantikus film, akkor pl. a Pretty Woman messze lekörözi a Titanicot, ha pedig katasztrófafilm, akkor lehetne vég nélkül sorolni a jobbakat...

    Az oscar-okról most ne beszéljünk, két stúdió ölt bele egy rakás pénzt, előre le volt zsírozva a dolog...
  • bitbandita
    #15
    hát komám hallottam már rólad, és most már tudom, hogy igaz volt...
  • winnie
    #14
    tévedsz. a cloverfieldet még el sem kezdték forgatni, amikor már volt részlet a filmből és nyomták a marketinget. (a cím körüli mizéria volt a legjobb benne.)

    és az nem hype, ami ott volt, az mindössze mesterségesen generált szóbeszéd, minek hatására összejött egy 40M-s hétvége, minek után 80M-s lett az összbevétel. ha így nézzük, még a hangover is nagyobb hype-ot kapott, ha 44M-val nyitott (és 220M körül fog zárni.)
  • bitbandita
    #13
    Még javában dolgoztak a Cloverfielden is és hónapok voltak hátra a premierig, amikor már dübörgött a gerillamarketing és víruskampány... na AZ a hype, ami ott volt. A fokozott érdeklődés nem egyenlő a hype-al.
  • Inquisitor
    #12
    Hát végül is Cameron eddigi filmjei bukták voltak, igaz?
    A filmefektjei meg elmaradottak, mind a T1-T2 esetén, az Abyss-ban vagy a Titanicban is.

    Én meg az első bantu néger katolikus pápa vagyok ...
  • sandor8206
    #11
    Gondolom vagy 10 éves vagy? Süt rólad az értelem :-) Ki várta a tercsi 4-et, bukás lett nem? Már első hétvégén!
    "az Avatár valóban forradalmi lesz és eddig nem ismert magasságokat fog meghódítani." Egyszóval qrva nagy bukás lenne(csilli villi effektekkel megtüzdelt semmi)-> pl: most Transformers 2 ?
    + ott a pont bitbanditánál, nem ők csinálják még a hype-ot (vagyis még nem teljes fokozaton) hanem a fórumozók
  • winnie
    #10
    talán, mert dolgoznak rajta?

    egyébként ez így működik, tessék érteni a reklámozás tudományához. ők alaposan megterveztek mindent.
  • bitbandita
    #9
    Eddig se trailer, se semmi, kurva nagy kuss, max 1-2 concept art. ez aztán a kurva nagy hype...
  • GG
    #8
    "az Avatár valóban forradalmi lesz és eddig nem ismert magasságokat fog meghódítani." Egyszóval qrva nagy bukás lenne(csilli villi effektekkel megtüzdelt semmi) de nagy hypeppal megtólják a szekeret hogy azért elinduljon és mindenki várja mint a tercsi 4et ami sar lett. magánvélemény.
  • TVelvet
    #7
    Iszony hype, minnél nagyobb annál nagyobbat bukhat.
  • kukacS3K
    #6
    még csak kábé egy kép volt és pár rajz nem?
  • sandor8206
    #5
    Huh még szerencse, hogy szinkronos lesz, utálom a a 3D-s feliratos filmeket.
  • Johnny Maize
    #4
    Már volt belőle, nem?
  • Dynamic
    #3
    Valami mozgóképet végre!
  • Daryl Hall
    #2
    Igen, igen, igen. A mester visszatért.
  • Inquisitor
    #1
    Remélem a ComiCon-ra lesz kint végre trailer, és max. egy héten belül mi is láthatjuk ...