17
Yann Tiersen
  • Chris 2000
    #17
    Míg el nem felejtem: A link kb. másfél hétig műxik...
  • Chris 2000
    #16
    Szia! Íme a kotta, - mely ugyan nem eredeti de - remélhetőleg hasznát tudja venni az ismerősöd, ha nincs még meg!

    Yann Tiersen - La Valse Des Monstres
  • tyrael9393
    #15
    segítene valaki? La valse des monstres kottát keresem.. egy ismerősöm kért meg, tangó harmónikán szeretné eljátszani...azt sem tudom milyen egy tangóharmónika kotta, remélem megfelel majd neki a zongora:D:S
  • Csuhai G
    #14
    Yann Tiersen újra Budapesten !


    Yann Tiersen (FR) @ Gödör Klub 28.11.09.
    Jegyár elővételben: 4900 Ft, helyszínen: 5900 Ft.
  • htr93
    #13
    már én is megtanultam¢¢ aztán jött egy másik ami vidámabb de nemtudom sajnos most mi a címe, utána a la dispute, elég szomorú és most a le moulin-t akarom megtanulni.
  • Csuhai G
    #12
    Ismerős az érzés, bár Pest belvárosában azért nem ilyen szépek a körülmények. :)
    Nekem bátyám játszotta gyerekkoromban sokszor, talán ezért is maradt meg szép emlékként. :)
  • debussy
    #11
    Ritkán talál az ember olyan szerzőt, aki ilyen tág korosztályt meghódít és meg is tanulja a zenéjét. A te tesód hány éves?
  • debussy
    #10
    Én is nagyon szeretem.
    Szóljon, aki szeretne kottát.
  • Csuhai G
    #9
    Magyarországon 2005-ben volt, Szigeten, jó lenne ha 4-5 év után újból koncertezne nálunk.
  • Thanatos
    #8
  • Balumann
    #7
    Egyszer majd megtanulsz? optimista! :D Nagyon sok idő kell hozzá! (én kb. 10 éve zongorázok) :)
    Egyébként én sok filmzene kottát letöltöttem, vannak egyszerűbbek (és szépek!), érdemes letölteni. De tudok küldeni is, ha a torrent akadályoz valakit :)
  • jackcsabi
    #6
    Ez tetszik. Imádom a zongorát, az egyik legcsodálatosabb hangszer. Majd talán egyszer az életben én is megtanulok játszani rajta :)
  • akyyy
    #5
    képet!+
  • VRSDM
    #4
    isteni zenéi vannak.
    hugom is zongorázik.
    ne tudjátok meg milyen érzés mikor 11kor arcotokra süt a nap. csicseregnek a madarak. kellemes 24°van hála klíma, és a hugom a l'apres midi-t játsza. és zeng a ház...

    fenomenálisan jó!!!
  • Balumann
    #3
    Nagyon jó zenéi vannak, nagyon szeretem :)

    Ha kell valakinek kotta ezekből (zongorára), itt van 1-2 (torrent): link
  • SAFIII
    #2
    Jóféle
  • Csuhai G
    #1
    Yann Tiersen, francia zeneszerző, pár nap múlva lesz 39 éves. Ő szerezte az Amélie csodálatos élete (2001), a Good bye, Lenin! (2003) és a Tabarly (2008) című filmek zenéjét. Az Amélie zenéjéért díjat kapott, és a mai napig hallani sok helyen (például ballagásokon is gyakran csendülnek fel a szerzeményei  ). Filmzenéin kívül eddig 6 albuma jelent meg, legutóbbi 2005-ben Les Retrouvailles címmel.