8
Nokia E65
  • Elemir
    #8
    Oké-zsoké!:)

    De most őszintén, milyen telefon progit szeretnél?
    AMúgy a wifi még mindig jó ötlet. Menj egy plázába, ha nincs wifis routered, azt gogogo:)
  • plu604
    #7
    nem azt mondtam hogy nem tudom rárakni a cuccot telóra gépről, olvass vissza :)
    vannak olyan wap oldalak ahol lecsekkolja a telód típusát és csak akkor engedi letölteni az alkalmazást ha a telód tudja futtatni. És ha ő a "teló típusa" alatt azt látja hogy firefox wml addon, akkor bizony nem enged letölteni. Levágós?
  • Elemir
    #6
    Üdv!

    E65 van 1.5 éve, de ezt még nem probáltam ki...
    plu604: wifit ajánlom telón való netezésre. Ha meg nem tudok rárakni a cuccot telóra a gépről, az meg beállításbéli probléma! Sok fórumozás megoldja. Ha írsz konkrét hibát, akkor tudok segíteni.

    Milyen progikat akarsz? Rengeteget használok.

    Ja és ajánlom a bluetooth adaptert a gépbe!
  • msstz
    #5
    engem is érdekelne, hogyan lehet fordítva csinálni ezt
  • SrAta
    #4
    wifin netezz ne kábelen:)
  • plu604
    #3
    azért akarok így konkrétan, mert van egy oldal ahonnan szeretnék jópár cuccot letöltögetni, viszont úgy nem engedi hogy gépre leszedem aztán rátöltöm telóra.
  • passatgt
    #2
    ha kábellel van összekötve, nem érdemes inkább a számítógépen netezni?
  • plu604
    #1
    Nem találtam erről a telóról topicot, szóval egyrészt ide jöhet minden ami ezzel a telefonnal kapcsolatos, kezdeném is egy kérdéssel:
    Hogyan tudom megoldani, hogy a számítógéppel összekötött telón a gép internetkapcsolatát használva tudjak szörfözni a weben/wapon?