13
Alexander Rybak - Fairytale
  • qetuol
    #13
    nem lámázok, csak egy egyszerű kérdést tettem fel. vegyél be nyugtatót pepsimaxi
  • PepsiMax
    #12
    te hibbant vagy?Jó lenne ha leálnál a lámázással.....senki se oylan IQ bajnok mint te....popsibuksi
  • Kicsikiraly
    #11
    ja sry nem tudtam , a lengyel info miatt gondoltam :D
  • Cat #10
    Főleg hogy norvég a csávó.
  • Kicsikiraly
    #9
    de MIÉRT kell olyanoknak angolul énekelniük akiknek ilyen szar a kiejtésük? biztos vagyok benne hogyha lengyelül énekelte volna még tetszene is.
  • qetuol
    #8
    "És engem érdekelne honnan lehetne megszerezni ezt a zenét"

    te még csak most ismerkedsz az internettel, ugye?
  • BaliBoy
    #7
    Pedig szerintem a máltai hölgy vagy a izlandi szőke bombázó jobbak voltak tőle. Tény, hogy ez a Fairytale is jó, de sztem voltak jobbak.
  • passatgt
    #6
    hát a veronikákat jobb hallgatni, de főleg nézni:)
  • passatgt
    #5
    fú de utálom ezt a számot
  • Balumann
    #4
    Érdekes módon, azzal hogy kik nyerték meg ezeket a versenyeket, szinte sosem értettem egyet (tavaly, meg idén már meg sem néztem az eredményhirdetést). Viszont ha most ő nyerte meg, akkor azzal kivételesen egyet értek (tavalyival is egyet értettem :D). Az tény, hogy éneklése technikailag nem a legjobb, előadáson többhelyen is kicsit hamis volt), de mégis egyedi stílusu volt a többihez képest. A dal is jó, a hegedű, a csajok, és az ő hangszíne érdekesen szólnak, meg harmóniailag is vannak érdekes dolgok benne.
    Ha tavaly énekelt volna, akkor biztos csak 2. lett volna. :D

    Amúgy idén (meg tavaly is) szerintem összességébel nagyon igényesek, jók voltak az előadók. Hangszerelés terén lehetnének végre változatosabbak a számok :)

    Torrentről egyébként le tudod tölteni, mindenhol fenntvan...
  • tigeroo
    #3
    http://www.4shared.com/

    itt tuti fenntvan


    amúgy rühellem ezt a zenét:DD lány ismerősöm meg ezt hallgatja már egy ideje... (előtte meg veronicas - untouched lázban égett)
  • Laky
    #2
    Eurovision-Eurovision.Song.Contest.Moscow.2009-2CD-2009-VERiTAS
  • PepsiMax
    #1
    Sziasztok.Aki nem ismerné azt a személyt aki az Eurovision 2009-ben fölényesen diadalmaskodott:
    Eurovision 1. hely legtutibb zenéje
    És engem érdekelne honnan lehetne megszerezni ezt a zenét :)