22
Pandorum
  • REPS0L
    #22
    végezetül azt kell hogy mondjam hatalmas film!
  • REPS0L
    #21
    csak egy kis észrevétel :D
    ez azért elég szánalmas.


    Saitek X52 Pro
  • bertino
    #20
    határozottan nem a gagyibbak közül való :)
  • wantonly
    #19
    Jó a film!
  • ajem kisa
    #18
    Én most néztem meg, szerintem teljesen korrekt, nekem "átjött"! :P
  • Justil
    #17
    most néztem meg. hát nem dobtam tőle hátast, de azért 1nek fasza volt!
    ha el lennénk kényeztetve jóféle scifikkel, akkor talán leszólnám, de így örülök h legalább vmi értelmeset is alkotnak néha!
  • Prof William
    #16
    Kijött a film. Látta már valaki? Milyen lettt?
  • gfreak
    #15
    de ha megnézed a végén, a hibernálókamrák néznek is így néznek ki
  • gfreak
    #14
    nem is kicsit az
  • ajem kisa
    #13
    Vannak akik nemertik a poent! Mindegy!
    0:14-nel van egy kicsit dead space-es sisak!:D
  • gfreak
    #12
    idióták :D

    de a film jópofának tűnik...nem is tudom mikor láttam valami normálsi sci-fi-t moziban...

    kicsit tényleg DeadSpace fless (a Downfall is jó lett különben, ha nem láttátok nézzétek meg! :D )
  • tigeroo
    #11
    sztem direkt írta így a #4-ben
    ..csak pont úgy fogalmazott ahogy a #2-esben...
    Icc veri kuul, bat mivan ha nemertem mi a fakk van odairva?:D

    undorító:Dd
  • Bruk
    #10
    Igazad van, de azt nézd meg hogy aki leszólta még annyira se tud. :)
  • Grove4
    #9
    Szerintem nem azzal volt a baj,hogy nem beszéli az angolt,hanem azzal,hogy a magyart sem!

    "Mennyek el az urbe, hogy megtanuljak engolule"
    " mivan ha nemertem mi a fakk van odairva"

    Na OFF vége!
  • jackcsabi
    #8
    Uhh... nem nagyon kéne leszólnod azt aki sokkal értelmesebben beszél mint te...
  • Bruk
    #7
    Nem kötekedésből. De neked sem ártana 1-2 nyelvtan óra ahogy elnézem az írásodat, és jogosan tette szóvá hogy nem mindenki értheti a szöveget hisz angol. Lehet ő németet vagy más nyelvet tanult/tanul mint te.

    A filmre pedig kíváncsi vagyok... :)
  • Kicsikiraly
    #6
    nagyon emlékeztet egy galaktika novellára, amikor néhány űrhajós felébred, és nincsen körülöttük semmi, de konkrétan semmi, csillagok sem, és kiderül hogy véletlenül kikerültek az univerzumból vagy vhogy megelőzték a növekedést és a semmiben vannak. Vége.
  • ajem kisa
    #5
    Aztaaaa! Hat neked is jolmegy a madzsar "baz+"!
    Kosz a forditast!
  • Tonto
    #4
    tanuljá má meg valami emberi nyelvet baz+, látom csak középszinten beszéled a magyartot is. A lényeg dióbélben:
    2 zűrhajós egy látszólag elhagyatott Uhajón ébred. Tök sötét van, be vannak szarva, és valami istenverte bömbölés hallatszik a hajó gyomrából. Nem emlékeznek semmire - vajh kik ők, és mi a feladatuk? Az egyetlen kiút egy szűk és büdös szellőztető járat Bávver százados- az ifjabbik a 2 közül- bemászik miközben Péjton hadnagy hátra marad hogy egy adóvevővel irányítsa Bávvert. Ahogy Bávver egyre mélyebbre és mélyebbre hatolt a szűk lyukban, elkezd feltárulni a vérfagyasztó valóság. Lassan a zűrjármű sokkoló és halálos titkaira derül fény, és a zasztrónóták rádöbbennek hogy az egész emberisegg túlése múlik rajtuk. Vége.
  • kuci06
    #3
    dead space fíling :D

    nem lesz rossz, úgyis régen volt már normális sci-fi horror a mozikban...
  • ajem kisa
    #2
    Icc veri kuul, bat mivan ha nemertem mi a fakk van odairva?:D
    Mennyek el az urbe, hogy megtanuljak engolule?
  • REPS0L
    #1
    "Two astronauts awaken in a hyper-sleep chamber aboard a seemingly abandoned spacecraft. It's pitch black, they are disoriented, and the only sound is a low rumble and creak from the belly of the spacecraft. They can't remember anything - who are they, what is their mission? The only way out of the chamber is a dark and narrow airshaft. Corporal Bower (Foster), the younger of the two, crawls inside, while the other, Lt. Payton (Quaid), stays behind for guidance on a radio transmitter. As Bower ventures deeper and deeper into the ship, he begins to uncover a terrifying reality. Slowly the spacecraft's shocking and deadly secrets come unraveled, and the astronauts realize that the survival of mankind hinges on their actions."